Connect with Us

All posts tagged "bes kallaku"

Showbizz 13:03 - 20 Prill, 2020

“Gëzuar 18-vjeçarja ime”/ Bes Kallaku uron Ijen në mënyrën më të veçantë

Aktori i humorit Bes Kallaku ka uruar në mënyrën më të veçantë Ijen e tij e cila ditën e sotme mbush plot 81 vjeç. Nëpërmjet një...

Showbizz 11:05 - 10 Prill, 2020

“Tullumbace me doreza, fasule dhe raki/ Bes Kallaku tregon si e festoi ditëlindjen e Xhensila Myrtezajt në karantinë

Ditën e djeshme këngëtarja shumë e dashur për publikun Xhensila Myrtezaj ka festuar ditëlindjen. Duke qenë se prej një muaji janë të vetëizoluar, festimi i ditëlindjes...

Showbizz 11:25 - 6 Prill, 2020

“Me sy të përlotur”/ Bes Kallaku rrëfen për takimin prekës me Ijen

Aktori i humorit Bes Kallaku, gjatë kësaj periudhe izolimi ka argëtuar ndjekësit e tij me skena humori. Por ndryshe nga herët e tjera, postimi i fundit...

Showbizz 11:51 - 5 Prill, 2020

VIDEO-“Dalshim shëndosh mendërisht”/ Bes Kallaku “shpërthen” rrjetin në të qeshura

Aktori i njohuriI humorit Bes Kallaku këtë periudhë ka qenë më shumë aktiv se asnjëherë më parë. Besi ka mbajtur ndjekësit e tij me humor dhe...

Showbizz 12:37 - 16 Mars, 2020

Pas disa ditësh të vetizoluar ndodh “incidenti”/ Xhensila dhe Besi pubikojnë videon që do t’iu shkrijë së qeshuri

Pas disa ditësh të vetizoluar, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë ndarë me ndjekësit momente humoristike nga shtëpia e tyre. Ditën e sotme, dyshja ndau një...

Showbizz 14:04 - 15 Mars, 2020

“Tani që jemi në shtëpi po njihemi me gruan”/ Bes Kallaku humor nga izolimi, rrjeti shpërthen në të qeshura

Të shumtë janë personazhet e famshëm shqiptarë që janë izoluar për të shmangur përhapjen e Coronavirusit por edhe për të dhënë një mesazh për të gjithë...

Showbizz 16:32 - 8 Mars, 2020

VIDEO-Surprizë/ Bleona Qereti dhe Bes Kallaku publikojnë klipin e ri

  Bleona Qereti dhe Bes Kallaku kanë publikuar klipin e tyre të parë muzikor së bashku. Edhe pse ishte menduar që klipi të publikohej me datë...

Showbizz 18:00 - 28 Janar, 2020

Alfred Trebicka me tone të ashpra për Ermal Mamaqin dhe Bes Kallakun: Sharlatanë të kinemasë

Aktori dhe regjizori Alfred Trebicka ka bërë  një deklaratë mjaft të fortë ndaj filmave të rinj që kanë dalë në treg. Në një kohë ku po...

Showbizz 13:37 - 27 Janar, 2020

Ermal Mamaqi e ftoi në premierën e filmit/ Ja çfarë vendimi mori Bes Kallaku

Para pak ditësh gjatë një interviste, Ermal Mamaqi zbuloi se e kishte ftuar aktorin Bes Kallaku në premierën e filmit “I love Tropoja” që pritet të...

Showbizz 14:23 - 21 Janar, 2020

Sherri mes aktorëve/ Ermal Mamaqi bën lëvizjen para premierës së filmit

Aktori i humorit Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku patën një debat virtual i cili bëri bujë të madhe në mediat rozë. Një deklaratë e Bes Kallakut...

Showbizz 13:36 - 14 Janar, 2020

Debati Ermal-Besi/ Amarda Toska ironizon aktorin

Debati midis dy aktorëve të humorit, Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku u komentua shumë në media. I gjithë debati virtual ndodhi për shkak të një deklarate...

Showbizz 12:26 - 7 Janar, 2020

E nisi me 300 mijë lekë të vjetra/ Bes Kallaku tregon shifrën e madhe që arriti të kapte në “Portokalli”

Bes Kallaku është një nga aktorët më të komentuar të shoëbizit shqiptar. Ai ka qenë i ftuar në emisionin “Treshat” ai është gjendur përballë pyetjeve pikante...

Showbizz 15:55 - 30 Dhjetor, 2019

Debati virtual mes Besit dhe Ermalit flet Rezart Veleshnja: “S’i ka ec mirë filmi”

Debati mes Ermal Mamaqit dhe Bes Kallakut u kthye në kryefjalën e mediave rozë. Një deklaratë e Besit në emisionin Shiko kush Luan bër që të...

Showbizz 11:30 - 30 Dhjetor, 2019

“Gjërat shiten sikur nuk dihen”/ Pas deklaratës së bujshme, Bes Kallaku i përgjigjet Ermal Mamaqit

Deklarata e aktorit të humorit Bes Kallaku kundrejt Ermal Mamaqit dhe Enca Haxhias bëri shumë bujë të madhe në media. Besi u shpreh në emisionin e...

Showbizz 17:35 - 28 Dhjetor, 2019

“I përmendi ballkonin”/ Enca i nxjerr “sekretet” Bes Kallakut

Një deklaratë e aktorit të humorit Bes Kallaku në emisionin e Luana Vjollcës ka bërë që këngëtarja Enca Haxhia të reagojë në rrjetet sociale. Aktori Bes...