Connect with Us

All posts tagged "besa kokedhima"

Showbizz 14:13 - 26 Dhjetor, 2019

“Kam dëshirë të bëj fëmijë”/ Besa Kokëdhima tregon se kur do të bëhet nënë

Besa Kokëdhima ishte e ftuar këtë të mërkurë në natën e Krishtlindjes në “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të kënduar disa nga këngët...

Showbizz 11:10 - 26 Dhjetor, 2019

U tërhoq nga “Kënga Magjike” për shkak të tërmetit/ Besa Kokëdhima flet për herë të parë rreth këtij vendimi

Besa Kokëdhima ishte e ftuar këtë të mërkurë në natën e Krishtlindjes në “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të kënduar disa nga këngët...

Showbizz 14:54 - 14 Dhjetor, 2019

U tërhoq nga Kënga Magjike dhe sonte do të jetë në emisionin e Luana Vjollcës/ Besa Kokëdhima i sqaron të gjithë për pjesëmarrjen

Pak ditë më parë Besa Kokëdhima bëri të ditur se ishte tërhequr nga festivali Kënga Magjike pasi nuk mund të këndonte kur bashkëatdhetarët e saj po...

Showbizz 13:15 - 10 Dhjetor, 2019

“Përdorni hiena mediatike për sulme personale”/ Besa Kokëdhima padit Aulonën dhe Fatmën

Ditën e djeshme gjatë transmetimit të emisionit Thumb, Agjenti 00 ka thënë për Aulonën dhe Fatmën se Besa u tërhoq nga Kënga Magjike. Ai është shprehur...

Showbizz 17:06 - 29 Nentor, 2019

Pas tërheqjes së Besa Kokëdhimës nga Kënga Magjike, reagon Ardit Gjebrea: “Do të këndojmë për të ndërtuar”

Pak minuta më parë këngëtarja Besa Kokëdhima njoftoi nëpërmjet një psotimi në rrjetet sociale që do të tërhiqet zyrtarisht nga Kënga Magjike pasi nuk mund të...

Showbizz 16:41 - 29 Nentor, 2019

“Zemra ime është e ngarkuar me vuajtje për bashkëkombësit e mi”/ Besa Kokëdhima tërhiqet nga Kënga Magjike

Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima ka shprehur dhimbjen e madhe për familjet e prekura nga tërmeti dhe ata që humbën jetën në mënyrë tragjike . Nëpërmjet...

Showbizz 20:44 - 13 Nentor, 2019

Elvana Gjata zbulon këngën e saj të preferuar në “Këngën Magjike”/ Ja cila është më e mira sipas saj

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe njihet për marrëdhënie shumë të mira me kolegët e saj. Këtë gjë e ka treguar...

Kryesore Show Biz 10:35 - 10 Dhjetor, 2018

Video/’Keni rizgjuar shpresën e një kombi të tërë’, Besa Kokëdhima mesazh studentëve

Personazhe të njohur të ekranit janë bërë pjesë e protestës së studentëve, disa duke qenë të pranishëm, të tjerë duke shpërndarë mesazhe ku bëjnë thirrje të...

Kryesore Show Biz 01:00 - 16 Janar, 2018

E njihni vogëlushen në foto? Është shqiptare dhe e famshme gjithashtu

Besa Kokëdhima është ndjerë nostalgjike për fëmijërinë e saj, ndaj ka përshëndetur fansat me disa fotografi të papublikuara ndonjëherë. Këngëtarja e cila e nisi karrierën herët,...

Showbizz 01:00 - 24 Prill, 2017

Besa transformohet/E pabesueshme ngjyra e re e flokëve të këngëtares

Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima ka ardhur me një ndryshim drastik në look. U desh pak kohë që të mësoheshim me Besën bjonde dhe tani duhet...

Kryesore Show Biz 16:00 - 23 Prill, 2017

Besa transformohet/E pabesueshme ngjyra e re e flokëve të këngëtares

Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima ka ardhur me një ndryshim drastik në look. U desh pak kohë që të mësoheshim me Besën bjonde dhe tani duhet...

Showbizz 00:15 - 19 Prill, 2017

Besa përfundon në spital

Besa Kokëdhima është pjesë e panelit të jurisë së “The Voice”, e megjithatë ajo e ka gjetur kohën për të qenë aktive në tregun muzikor. Vlen...

Kryesore Show Biz 16:00 - 18 Prill, 2017

Besa përfundon në spital

Besa Kokëdhima është pjesë e panelit të jurisë së “The Voice”, e megjithatë ajo e ka gjetur kohën për të qenë aktive në tregun muzikor. Vlen...

Kryesore Show Biz 15:23 - 20 Mars, 2017

FOTOT/ Besa Kokëdhima nuk ka të ndalur. Ja kur do lançohet hiti i radhës

Besa Kokëdhima duket se ka punuar fort kohët e fundit, ndërsa ka lajmëruar të gjithë ndjekësit e saj se së shpejti do të shijojnë projektin më...

Fashion 14:00 - 24 Maj, 2015

Besa Kokëdhima, plot sharm e stil

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka realizuar një set të ri fotografik. Këtë herë këngëtarja ia ka besuar ato fotografit Eugenio Qose. Besa duket fantastike dhe me shumë...