Connect with Us

All posts tagged "besim"

Showbizz 11:05 - 6 Nentor, 2019

“Asnjëherë nuk i kam besuar”/ Pas shumë zhgënjimeve, aktorja e njohur ndihet e lumtur që është beqare

Aktorja e njohur angleze e cila u bë e njohur nga filmi shumë i ndjekur në botë “Harry Poter”, Emma Watson, në një intervistë ekskluzive për...

Kuriozitete 15:50 - 29 Tetor, 2019

Nga besimi i thyer tek xhelozia/ Zbuloni 4 gjërat që shkatërrojnë lidhjen tuaj në çift

Në thelb, një marrëdhënie është një person tjetër të cilin ne e përdorim si reflektim për të vendosur identitetin tonë në botë. E thënë kjo, cilat...

Life Style 12:01 - 11 Shtator, 2019

Pse njerëzit besojnë tek mallkimet?

Shfaqjet televizive, që bëjnë bashkë çifte të famshmish me balerinët profesionistë, për të garuar në një konkurs vallëzimi, duket se kanë qenë shkaku i një numri...

Kryesore Show Biz 11:56 - 22 Mars, 2019

“Ata që nuk më besuan nuk punojnë më në Top Channel”/Dojna Mema rrëfen ‘sekretet’

Dojna Mema dallohet për elokuencën dhe pastërtinë që ka në të folur. Së fundmi moderatorja në një intervistë për revistën ‘Class’ ka rrëfyer emrat e atyre...

frazat qe cdo prind duhet tja thote femijes
Kuriozitete 22:20 - 20 Shkurt, 2019

Tre fjalitë që çdo prind duhet t’ja thotë fëmijës

Bëj zgjedhjen tënde unë do të jem aty gjithmonë. Kam besim tek ti Kjo është një afirmim shumë i fortë, fjali të tilla e ushqejnë fëmijën...

Kryesore Show Biz 10:40 - 8 Janar, 2019

Më në fund Mbretëresha i beson Meghan Markle detyrën e rëndësishme

2019 sapo ka nisur dhe kjo do të thotë vetëm dy gjëra, që ne të lemë palestrën që filluam në datën 1 janar dhe që Meghan...

Life Style 13:40 - 24 Tetor, 2018

“Si falen shqiptarët?”, videoja e Nas Daily shikohet mijëra herë

Nas Daily duket se nuk është mjaftuar me tre videot e mëparshme të bëra për shqiptarët, ku ka treguar pjesë të veçanta dhe karakteristike tonat, përfshirë...

Life Style 23:00 - 16 Tetor, 2018

Nëse i dashuri juaj bën këto 8 gjëra, mos kini më dyshime: Është i duhuri!

Të gjesh të dashurin e duhur, nuk është asnjëherë e lehtë! Madje shumë vajza pranojnë të ngecin në një lidhje pa asnjë të ardhme dhe të...

Fashion 22:30 - 7 Nentor, 2017

Trendet e çuditshme të bukurisë që duhet ti shikoni për ti besuar

Duket se çdo ditë po dalin trende të reja të bukurisë në rrjetet sociale. Duhet pranuar që këto trende janë dhe jo të domosdoshme.  Për shembull,...

Life Style 19:40 - 4 Prill, 2017

7 arsye të forta përse duhet të besosh tek vetja

Disa njerëz thonë se janë burimet, fati, bekgraundi apo lidhjet, ato që krijojnë njerëz të suksesshëm. Ndërkohë që bie dakord se këta, si dhe shumë faktorë...

Showbizz 13:00 - 26 Janar, 2017

FOTOT/ Nuk do ta besoni sa është plakur Monica Belluci

Monica Bellucci ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes jo vetëm të shtypit rozë por ja del gjithmonë të bëjë sytë e njerzve të ngulen tek...

Showbizz 11:00 - 26 Janar, 2017

Nuk do tju besoni syve/ Shikoni sa e nxehtë është kjo bukuroshe

Jess Impiazzi është modelja me belin më të hollë në botë. Kjo bukuroshe është me origjinë franceze ndërsa duket se është për momentin në formën e...

Showbizz 17:00 - 15 Janar, 2017

Foto/Nuk do ta besoni si duket modelja pa make-up

Është kthyer në tendencë që modelet të kalojnë një pjesë të madhe të kohës së tyre pa bërë fare tualet dhe duken jashtëzakonisht shumë seksi. Cindy...

Showbizz 13:00 - 21 Dhjetor, 2016

Nuk do ta besoni sa është dobësuar Rodriguez

Duket se modelingu ka ndikuar padyshim tek jeta e saj, dhe humbja drastike në peshë reflekton tek linjat e modeles. Alexandra Rodriguez është fotografuar me bikini...

Femra 17:00 - 20 Maj, 2015

Besoni ose jo: Faktet flasin se femrat janë shofere më të mira

  Sipas studimit të bërë nga Privilege Insurance, me bazë në New York, del se janë femrat ato që e zotërojnë më mirë timonin dhe drejtimin...