Connect with Us

All posts tagged "beverly hills"

Teknologji 14:56 - 16 Shkurt, 2020

Gjiganti i teknologjisë bën blerjen marramendëse/ Shpenzon një “mal me para” për Rezidencën në Beverly Hills

Drejtori i Përgjithshëm i Amazon, Jeff Bezos pagoi 165 milion dollarë për të blerë një rezidencë të Beverly Hills që i përket mogulit të Hollivudit David...

Showbizz 18:00 - 24 Dhjetor, 2016

Lana Del Rey në Beverly Hills

Lana Del Rey gjithashtu po pushon këtë periudhë festive. Këngëtarja e komentuar për vokalin e saj unik dhe stilin e vecantë, u fotografua këtë paradite me...

Showbizz 23:49 - 1 Shkurt, 2016

Aubrey Plaza, shkëlqen në Beverly Hills.

Ajo ka shkëlqyer nga koka deri tek këmbët në tapetin e kuq në Beverly Hills. Aubrey Plaza është paraqitur me një fustan të zi kur mori...

Showbizz 21:00 - 21 Qershor, 2015

Bieber drekon në Beverly Hills

  Idhulli i shumë adoleshenteve në të gjithë botën, Justin Bieber u fotografua i veshur mjaft trendy në rrugët e Beverly Hills. Këngëtari i famshëm 27...

Showbizz 18:00 - 15 Qershor, 2015

Mel B seksi në Beverly Hills

  Mel B di mjaft mirë sesi të kombinojë veshjen e saj dhe ja del gjithmonë të jetë epiqendra e vëmendjes kudo ku shkon. 40 vjecarja...

Showbizz 21:00 - 10 Qershor, 2015

Iggy shopping në Beverly Hills

  Padyshim që e veshur plot klas ajo duket sharmante por ja që edhe stili trend e bën të duket po aq e bukur e ndoshta...

Showbizz 19:00 - 30 Maj, 2015

Dashuri në Beverly Hills

    Ajo e deklaroi duke bërë publike ndjenjat për të, lidhjen me yllin Jamie Campbell-Bowe në Beverly Hillsr. Edhe pse të ndarë prej dy vitesh...

Showbizz 14:00 - 10 Maj, 2015

Swift në Beverly Hills

  Kombinimi ideal i një fundi shumëngjyrësh në trupin e Taylor Swift është padyshim e zeza. Bukuroshja e cila aktualisht ka fituar rreth $40 milionë nga...

Showbizz 18:00 - 22 Prill, 2015

Jenner në Beverly Hills

Të gjitha gjërat e bukura e kanë një fund prandaj edhe javët bombastike plot energji dhe ritëm të Coachellas morën fund. Modelja 19 vjecare Kendall Jenner...

Showbizz 19:00 - 14 Prill, 2015

Lively në Beverly Hills

Bukuroshja bjonde 27 vjecare Blake Lively ishte mbrëmjen e kaluar në konferencën e filmit të saj më të ri The Age Of Adaline në hotelin Seasons...

Showbizz 12:00 - 29 Mars, 2015

Kim Kardashian në Beverly Hills

Mamaja fantastike Kim ka preferuar ta kalojë fundjavën plot aktivitet. Ajo shoqërohej nga vogëlushja e saj North West teksa dilte në rrugët e Beverly Hills. Bukuroshja...

Showbizz 14:00 - 14 Mars, 2015

Anderson e lumtur në Beverly Hills

Ka qenë një periudhë e vështirë për Pamela Anderson dhe kjo për shkak të  divorcit nga i shoqi, Rick Salomon. Por 47- vjeçarja vazhdon të jetë...

Showbizz 15:00 - 1 Mars, 2015

Rowland stërvitet në Beverly Hills

Një prej hiteve të saj më të dëgjuara është Work, dhe ajo duket se aktualisht ka hequr dorë nga projektet muzikore teksa i është dedikuar palestrës...

Showbizz 10:00 - 28 Janar, 2015

Rihanna në Beverly Hills

Bukuroshja me origjinë nga Barbados, Rihanna është paraqitur me një cadër teksa ka dalë për drekë në La Scala në Beverly Hills gjatë ditës së djeshme....

Showbizz 18:35 - 11 Dhjetor, 2014

Justin Bieber largohet nga Beverly Hills, fqinjët festojnë nga gëzimi

Justin Bieber është popstari më i dashur për vajzat në botë, por për qiramarrësit në Beverly Hills, është më i padëshiruari. Rasti i tij është i...