Connect with Us

All posts tagged "beyonce"

Showbizz 15:37 - 7 Mars, 2020

Kylie Jenner apo Beyonce?/ Fotoja që bëri “lëmsh” rrjetin

Ato janë dy diva në fusha të ndryshme. Kylie është femra më e ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa Beyonce konsiderohet si mbretëresha e popit. Një foto...

Fashion 13:25 - 26 Janar, 2020

Beyonce zgjedh një tjetër stilist shqiptar/ Valdrin Sahiti vesh “Mbretëreshën e Popit”

Nuk është hera e parë që “Mbretëresha e Popit”, Beyonce zgjedh një stilist shqiptar për një nga eventet më të rëndësishme. Valdrin Sahiti është stilisti i...

Fashion 14:39 - 18 Janar, 2020

FOTOT-Beyonce reklamon koleksionin e ri të Adidas dhe Ivy Park/ Këngëtarja ekspozon linjat perfekte

Koleksioni më i ri i Adidas dhe Ivy Park do të publikohet këtë të dielë. 38 vjeçarja Beyonce ka treguar se përveç aftësive të saj në...

Showbizz 15:55 - 15 Janar, 2020

“Mbretëresha e popit” tregon të pasmet bombastike/ Beyonce shfaqet tepër seksi në setin fotografik

Beyonce është e njohur për performancat e saj në skenë. Ajo është një ndër divat e muzikës në botë ndaj dhe kur bëhet fjalë për performance...

Showbizz 12:57 - 19 Dhjetor, 2019

Stiluan fustanin e divës së muzikës botërore Beyonce/ Dizenjuesit shqiptarë zbulojnë shifrën marramendëse

Në ditëlindjen e reperit të njohur, P Diddy, Beyonce u shfaq me një fustan të zi mjaft të veçantë, me një të çarë anash që i...

Fashion 13:19 - 16 Dhjetor, 2019

“Mbretëresha e Popit” i mahnit të gjithë me pamjen e saj/ Beyonce u vesh nga stilistët shqiptarë

Beyonce është një nga divat e muzikës botërore. Ajo është klasifikuar si një nga femrat më të  bukura në botë si dhe bën pjesë në listën...

Showbizz 14:00 - 12 Dhjetor, 2019

Beyonce i bën dhuratën 40 milionë dollarëshe burrit të saj/ Nuk do ta besoni se për çfarë bëhet fjalë

Këngëtarja me famë botërore Beyonce, ka gjetur mënyrën më të bukur për të surprizuar bashkëshortin e saj, Jay Z, kur u bënë prindër për herë të...

Kuriozitete 18:56 - 10 Dhjetor, 2019

Publikohen emrat e këngëtareve më të paguar/ Këto janë artistët që futen në top 10

Të gjithë e dimë që Taylor Swift është shpallur si këngëtarja më e paguar e vitit. ylli i muzikës fitoi 185 milionë dollarë falë një marrëveshje...

Kuriozitete 18:41 - 10 Dhjetor, 2019

Nuk e di fare se çfarë është snapchat/ 10 faktet e çuditshme që nuk i dinit rreth divës Beyonce

Këngëtarja me famë botërore Beyonce ka folur për një nga periudhat më të vështira të jetës së saj. ajo ka rrëfyer se si i ka përjetuar...

Showbizz 12:26 - 10 Dhjetor, 2019

Beyonce flet për herë të parë për abortet: “Qëllimi i jetës sime ndryshoi”

Beyonce është një nga divat e muzikës botërore. E ftuar në emisionin Elle ajo ka rrëfyer detajet rreth periudhës së saj më të vështirë. Diva e...

Fashion 13:56 - 1 Dhjetor, 2019

FOTO-Një diva si Beyonce/ Këngëtarja me famë botërore mahnit me pamjen e saj

Ajo është një nga divat e muzikës botërore. Beyonce është një frymëzim për shumë vajza që duan të duken dhe të vishen si ajo. Ylli i...

Showbizz 17:52 - 13 Nentor, 2019

Diva botërore si Marilyn Monroe, Madonna dhe Beyonce/ Kjo është dieta rigoroze e vajzave më të famshme

Beyonce është një nga divat e muzikës botërore e cila përveç këngëve të saj është mjaft e pëlqyer edhe për fizikun. Por çfarë qëndron pas një...

Showbizz 11:55 - 30 Shtator, 2019

Çmenden fansat/ Beyonce dhe Adele, bëhen bashkë dhe janë gati për të “shpërthyer”

Pas bashkëpunimit të dy këngëtareve latine më seksi në botë, Jennifer Lopez dhe Shakira në finalen e SuperBoël 2020, një tjetër bashkëpunim “bombë”, do të vijë...

Kryesore Show Biz 22:22 - 8 Gusht, 2019

“Po e mbulon barkun”/ “Çmenden” fansat, Beyonce ngre dyshimet për një shtatzani të tretë

Këngëtarja me famë ndërkombëtare , Beyonce ka habitur dhe ngritur dyshimet për shtatzani në fotot e fundit. Beyonce shfaqet me një fustan me kuadrata ku në...

Kryesore Show Biz 17:12 - 1 Korrik, 2019

“Pse nuk e vizituan Kosovën?”/ Shqiptari që u tërhoqi vëmendjen vipave me famë botërore

Arti Rushiti është shqiptari që arriti të tërhiqte vëmendjen e këngëtares me famë botërore, Beyonce. Përmes një fun page me 500 mijë ndjekës të Artit, Beyonce...