Connect with Us

All posts tagged "big brother"

Showbizz 18:27 - 19 Janar, 2020

Ish banori i Big Brother hap zemrën: “Edhe burrat qajnë”

Olsi i Big Brother ka qenë i ftuar në emisionin E Diell ku ka zbuluar më shumë detaje rreth jetës private. I vendosur përballë pyetjeve pikante...

Showbizz 15:06 - 14 Janar, 2020

Luana Vjollca do të prezantojë Big Brother?/ Arbana Osmani zbulon të vërtetën

Disa ditë më parë qarkulloi lajmi se moderatorja Luana Vjollca mund të ishte ajo që do të prezantonte reality show Big Brother. E gjitha kjo erdhi...

Showbizz 12:53 - 12 Janar, 2020

Pjesë e një programi të ri televiziv/ Luana Vjollca do të prezantojë Big Brother-in?

Mbrëmjen e kaluar Luana Vjollca u shpreh në emisionin e saj se së shpejti do të jetë pjesë e një programi të ri televiziv por nuk...

Showbizz 10:58 - 19 Nentor, 2019

“Nuk flasim më”/ Fituesi i Big Brother rrëfehet për lidhjen me Oriola Marashin, ja çfarë ndodhi mes tyre

Ai u bë i njohur pak vite më parë si triumfuesi i “Big Brother Albania”, dhe më pas u “zhduk” nga ekrani shqiptar. Por së fundmi...

Showbizz 12:18 - 31 Tetor, 2019

Ish banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të parë: “Ishte momenti më i mirë”

Ish banorja e famshme e Big Brother, Najada Konomi e njohur ndryshe si Noçja është bërë nënë për herë të parë. Noçja është bërë nënë e...

Showbizz 15:13 - 29 Tetor, 2019

Në pritje të Big Brother/ Arbana Osmani në dilemë për prezantimin e programit

Reality show shumë i ndjekur në Shqipëri do të rikthehet  në televizion pas disa vitesh mungesë. Lajmi u bë i ditur pak kohë më parë në...

Life Style 20:53 - 2 Shtator, 2019

Shtëpia e re e “Big Brother” dhe emisioneve të tjera/ Zbuloni ambientin në të cilin do të marrin jetë këto programe

Një vit u desh që krah te ndërtesës madhështore të Top Channel, të ngrihej një tjetër godinë në përmasa të jashtëzakonshme, Studio Nova. Brenda saj do...

Kryesore Show Biz 11:10 - 28 Gusht, 2019

Çfarë do ndodhë? “Big Brother Albania”, Arbana Osmani ngre dyshimet , ja përgjigja e saj

Ditën e djeshme u përfol se në ekran do të rikthehet emisioni që ka bërë namin, “Big Brother Albania”. Deri më tani nuk është konfirmuar asgjë,...

Life Style 20:02 - 25 Gusht, 2019

Pas kaq vitesh mungesë/ Reality show më i ndjekur nga shqiptarët rikthehet së shpejti në ekran

“Big Brother” ishte një nga reality showt që mbërthente pas ekranit të gjithë shqiptarët. Pas 3 vitesh mungesë duket se së shpejti do të rikthehet sërish...

Kryesore Show Biz 16:43 - 21 Gusht, 2019

“Më e kërkuara nga meshkujt”/ Ish banorja e Big Brother “e zhveshur” tërësisht nga komplekset

Xhensila Pere është një nga vajzat më të komentuara në shtypin rozë. Ajo njihet për karakterin e saj të drejtëpërdrejtë si dhe nuk ka komplekse. Përveçse...

Kryesore Show Biz 13:10 - 29 Janar, 2019

Ish- banorja e “Big Brother” merr propozimin për martesë live në emision, por pa unazë!

Nuk ishte një propozim për martesë nga ato tradicionalët, por emocioni ishte po aq i madh, pasi ndodhi “live”. Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino, mori...

Kryesore Show Biz 09:46 - 24 Nentor, 2018

As Dojna as Luana s’do ta prezantojnë Big Brother VIP! “Top Channel” merr vendimin drastik

Ndërkohë që në media po diskutohet një emër i mundshëm për prezantimin e “Big Brother Vip”, një lajm i keq është mësuar së fundi për këtë...

Kryesore Show Biz 11:25 - 23 Tetor, 2018

Oriela Nebijaj, zonja e shtëpisë e “Big Brother VIP”? Flet për herë të parë moderatorja

Mbrëmjen e djeshme, burime për “Panorama Plus” bënë të ditur se Oriela Nebijaj do të jetë moderatorja e spektaklit “Big Brother Vip”, që pritet të nisë...

Kryesore Show Biz 10:53 - 19 Tetor, 2018

As Arbana, as Ledioni, as Luana, ja kush do e prezantojë Big Brother VIP

“Big Brother” është padyshim  një ndër produksionet më të ndjekura dhe më të komentuar në Top Channel, dhe jo vetëm. Aq i përfolur sa është formati...

Kryesore Show Biz 22:40 - 20 Prill, 2018

Merr ftesë për të qënë pjesë e ‘Fast and Furious 9’/ Ish banorja e Big Brother ka një përgjigje

Ka momente në jetë që pothuajse kushdo ka dëshirë që të arrijë maksimumin e limiteve dhe të ndiejë që adrenalina ti burojë me ritme të shpejta...