Connect with Us

All posts tagged "big mama"

Showbizz 12:09 - 19 Dhjetor, 2019

Pak kohë më parë babai i saj ndërroi jetë/ Big Mama humb njeriun e shtrenjtë

Para disa kohësh, këngëtarja shumë e dashur për publikun Big Mama humbi njeriun e saj më të shtrenjtë, babain. Ende pa e kaluar këtë periudhë të...

Showbizz 22:19 - 19 Nentor, 2019

Ndjekësja e gjykon për foton që publikoi pas vdekjes së babait/ Big Mama: “Ma ka lënë amanet”

Këngëtarja e njohur Big Mama kaloi një periudhë të vështirë familjare pasi humbi baabin e saj nga një sëmundje shumë e rëndë. Nëpërmjet një postimi në...

Showbizz 13:05 - 19 Nentor, 2019

“Ëngjëlli im mbrojtës përherë në mendjen dhe zemrën time”/Pësoi humbjen e madhe,Big Mama i rikthehet punës

Këngëtarja shqiptare , Big Mama pak ditë më parë dha lajmin e trishtë përmes një njoftimi në Instagram, se i ati i saj kishte ndërruar jetë...

Showbizz 16:57 - 15 Nentor, 2019

Pas humbjes së babait, Big Mama prek me fjalët e ndjera: “Dashuria ime e parë dhe e fundit”

Para pak ditësh këngëtarja Big Mama humbi njeriun e saj më të shtrenjtë, babain. Ai u nda nga jeta pasi vuante nga një sëmundje shumë e...

Showbizz 21:18 - 9 Nentor, 2019

U përfol për lidhje dashurie me modelin turk/ Big Mama sqaron të vërtetën

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Big Mama para pak kohësh u përfol për një lidhje dashurie me modelin turk Serhan Kaynarpinar E gjitha kjo ka nisur...

Showbizz 10:53 - 11 Tetor, 2019

“Këto ditë të ftohta do ju sjell pak dashuri”/ Big Mama tepër e lumtur, zyrtarizon lidhjen me modelin turk

Edhe pse ajo nuk është aktive në skenën shqiptare pasi është zhvendosur në Turqi, këngëtarja shqiptare Big Mama, është munduar gjithmonë të jetë e rezervuar lidhur...

Kryesore Show Biz 11:10 - 11 Shtator, 2019

“M’ka ardh loçka”/ Robert Berisha fotografohet me këngëtaren shqiptare

Këngëtari i njohur Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës së saj disa vjeçare. Lajmi i ndarjes u bë kryefjala e mediave rozë, ndërkohqë...

Kuriozitete 13:40 - 6 Shtator, 2019

Nuk “përmbahet më”/ Pas ndryshimit drastik, Big Mama i habit të gjithë me format seksi me bikini

Prej disa vitesh këngëtarja shqiptare Big Mama i ka munguar skenës shqiptare me muzikën e saj, por në Instagram ajo është tepër aktive ku ka treguar...

Kryesore Show Biz 16:33 - 11 Maj, 2019

Big Mama befason me ndryshimin drastik në pamje/ Fansat “shpërthejnë” në ofendime

Big Mama është një nga personazhet që njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe të hapur. Që në fillim kur vendosi të bënte ndërhyrje për...

Kryesore Show Biz 16:43 - 15 Korrik, 2018

Këngëtarja shqiptare nuk është e lumtur me pamjen e saj/ Paralajmëron dy ndërhyrje të reja estetike

Edhe përse humbi 30 kilogramë falë operacionit për zvogëlimin e stomakut, këngëtarja Big Mama ende nuk është e lumtur me pamjen e saj. “Prive” ka zbuluar...

Kryesore Show Biz 12:30 - 28 Mars, 2018

Foto/ Do surprizoheni kur të shikoni se si duket Big Mama pa makeup

Që në daljet e saj të para në ekran Big Mama është prezantuar si një nga këngëtaret me stilin më ekstravagant, e cila gjithnjë shfaqej me...

Kryesore Show Biz 09:24 - 25 Dhjetor, 2017

“Kujdes çfarë thua”, Marina “kërcënon” live Big Mamën

Një fjalë mund të prishë shumë punë, e sidomos nëse ajo thuhet në vendin e gabuar, apo në një emision që pretendohet se bëhet live, sikurse...

Kryesore Show Biz 12:50 - 11 Dhjetor, 2017

Big Mama “çmend” Turqinë/Ja ndryshimi i saj drastik

11 muaj  më parë, Big Mama vendosi t’i nënshtrohej një ndërhyrjeje për të zvogëluar stomakun, për të humbur kilogramët e tepërta që kishin nisur të ktheheshin në një...

Kryesore Show Biz 21:20 - 20 Prill, 2017

Big Mama kapet “mat”/Në shtrat me …! (Foto)

Këngëtarja e njohur, Big Mama, ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit në mediat rozë. Bigu shumë herë na ka dëshmuar se i do fëmijët....

Showbizz 02:05 - 5 Shkurt, 2016

Big Mama: Boll ma nxitë jetën shihemi pas dy muajsh

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Besiana Kasami ka paralajmëruar dobësimin brenda dy muajsh Big Mama ka thënë se rezultatet do të shihen pas dy muajsh.