Connect with Us

All posts tagged "bikini"

Showbizz 19:46 - 4 Tetor, 2019

“Nuk më eksiton asgjë përveç…”/ Çudit pedagogia e njohur shqiptare

Pedagogia e njohur shqiptare Riselda Sejdija prej kohësh është zhvendosur në Dubai ku bën një jetë tejet luksoze. Ajo është një nga personazhet më aktivë në...

Showbizz 20:44 - 1 Tetor, 2019

Me foton e nxehtë paralajmëron dimrin/ Ronela Hajati tregon linjat nga Miami

Prej ditësh këngëtarja Ronela Hajati ndodhet në Miami ku po kalon pushimet. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit thuajse çdo moment nga pushimet. Jeta e natës dhe...

Showbizz 17:22 - 27 Shtator, 2019

Këngëtarja e njohur tregon linjat perfekte/ Dalin pamjet nga pushimet e saj në ishullin luksoz grek

Anëtarja e jurisë së X Factor dhe këngëtarja, Tulisa Contostavlos i ka mahnitur të gjithë me fizikun e saj. Paparacët kanë shkrepur foto të Tulisa teksa...

Kryesore Show Biz 11:54 - 12 Shtator, 2019

Me muskuj dhe bikini/ Genta Ismajli “çmend“ me linjat e saj

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është një nga vajzat më seksi të ekranit. Ajo është shumë e komentuar për fizikun e saj dhe kujdeset që gjithnjë...

Kryesore Show Biz 21:53 - 6 Shtator, 2019

Me bikini të kuq dhe forma “shpërthyese”/ Modelja britanike nuk zhgënjen fansat me fotot provokuese

Ish banorja e “Celebrity Big Brother” në Angli, Chloe Khan prej disa vitesh i ka mahnitur me format e saj seksi fansat në Instagram ku numëron...

Kryesore Show Biz 12:35 - 5 Shtator, 2019

Nora Istrefi i “vë flakën” Instagramit/ Tregon linjat seksi me bikini të kuq

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit bëri bujë të madhe në rrjetet sociale. Ishte këngëtari ai që nëpërmjet një statusi në Instagram bëri të ditur...

Kryesore Show Biz 16:07 - 28 Gusht, 2019

Harron skandalin e tradhtisë/ Jordyn Woods tregon format e rrumbullakosura

Pas skandalit të tradhtisë me Khloe Kardashian, Jordyn Woods i ka vënë flakën rrjetit. Ish shoqja e ngushtë e Kylie Jenner është shfaqur bombastike duke treguar...

Kryesore Show Biz 20:17 - 19 Gusht, 2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare “shpërthyese”/ E veshur me bikini falënderon fansat

Këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira dhe Claydee sollën bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar “Loquita”. Kënga është pritur shumë mirë pasi ka arritur të...

Kryesore Show Biz 22:04 - 17 Gusht, 2019

“Tërbohet” Ledina Çelo/ Këngëtarja ekspozon të pasmet me bikini

Këngëtarja e famshme Ledina Çelo  ka vendosur të bëjë disa ditë pushime në jug të Shqipërisë. Duket se vitet kanë  ndalur për Ledinën pasi ajo vazhdon...

Kryesore Show Biz 18:45 - 14 Gusht, 2019

“I gjeta në papafingo”/ Aktorja 60 vjeçare i habit të gjithë me linjat e saj

Aktorja e famshme 60 vjeçare, Linda Lusardi  i ka befasuar të gjithë me linjat e saj trupore. Ajo shfaqet me linja pothuajse perfekte në setin më...

Kryesore Show Biz 13:10 - 14 Gusht, 2019

“Është shumë mirë të jesh 40 vjeç”/ Pavarësisht moshës, Rozana Radi ekspozon trupin seksi me bikini

Këngëtarja dhe moderatorja e emisionit “Boom”, Rozana Radi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell foto, video dhe mesazhe nga më të ndryshmet. Ajo mbushi...

Kryesore Show Biz 17:05 - 13 Gusht, 2019

“I vesha se shumë aksidente rrugës”/ Oriola Marashi “ndez” rrjetin

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi ndodhet në Spanjë ku përveç punës. po bën dhe disa ditë pushime me miqtë e saj më të ngushtë. Bukuroshja...

Kryesore Show Biz 15:19 - 13 Gusht, 2019

Kris Jenner “konkurrente” e fortë e të bijave/ Pozon me bikini duke treguar linjat

Vitet për Kris Jenner duket se janë vetëm një numër pasi edhe pse në moshën 63 vjeçare ajo ka një fizik për tu patur zili. Së...

Kryesore Show Biz 12:40 - 10 Gusht, 2019

Bikini të bardha dhe të ngushta/ Miliarderja më e re feston ditëlindjen në jahtin 250 milionë dollarësh, tregon linjat seksi

Miliarderja më e re në botë sipas Forbes, Kylie Jenner është një ndër të famshmet më të komentuarat në mediat rozë. Së fundmi, bukuroshja 28-vjeçare është...

Kryesore Show Biz 13:25 - 8 Gusht, 2019

“Më merr me vete herën tjetër”/ Rita Ora shfaqet me bikini minimaliste, por mamaja e kritikon

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka marrë pushimet e merituara pas një sezoni të gjatë dhe të suksesshëm në muzikë. Por...