Connect with Us

All posts tagged "Bill"

Kryesore Show Biz 16:44 - 7 Gusht, 2019

Skandali seksual mes Bill Clinton dhe Monica Lewinsky/ Ngjarja më e bujshme do të bëhet film

Mes viteve 1995 dhe 1997 një skandal seksual mes Bill Clinton dhe Monica Lewinsky-n, do të bënte bujë të madhe në të gjitha mediat dhe u...

Kryesore Show Biz 12:10 - 10 Dhjetor, 2018

Bill Klinton shfaqet në promovimin e albumit të reperit shqiptar dhe ai nuk harron ta falenderojë për Kosovën

Gashi është reperi i famshëm shqiptar që karrierën e tij po e ndërton në Amerikë. Ai ka arritur të korrë mjaft suksese me këngët e tij...

Kryesore Show Biz 16:44 - 14 Nentor, 2018

Afera seksuale me Bill Clinton/Rrëfehet Monica Lewinsky:”Shkuam në tualet për të…”

Monica Lewinsky ka folur edhe herë të tjera për aferën seksuale që ka pasur me ish-Presidentin amerikan Bill Clinton në vitin 1995. Tashmë ajo ka rrëfyer...

Kuriozitete 20:10 - 30 Shtator, 2015

7 fakte të pabesueshme rreth Bill Gates

Zakonisht njerëzit i dinë vetëm dy gjëra rreth Bill Gates, që është më i pasuri në botë dhe që është pronar i kompanisë Microsoft. Por ekzistojnë edhe...

Showbizz 20:00 - 4 Dhjetor, 2014

Bill, ti përbindësh!

Pasi gjatë një interviste javë më parë e kishte akuzuar Bill Cosby-n për dhunim, Janice Dickinson tani këtë intervistë ka përsëritur direkt në CNN. Ajo me...