Connect with Us

All posts tagged "biznesmen"

Showbizz 12:46 - 18 Shkurt, 2020

Video që po bën xhiron e rrjetit/ I fejuari turk i Genta Ismajlit këndon dhe kërcen shqip

Këngëtarja e njohur shqiptare Genta Ismajli prej kohësh është në një lidhje dashurie me një biznesmen turk i cili quhet Usta. Ai e shoqëron kudo këngëtaren...

Showbizz 18:54 - 15 Shkurt, 2020

Prej një viti në kërkim nga policia/ Shfaqet burri biznesmen i Angela Martinit

Modelja shqiptare Angela Martini ka treguar se Shën Valentinin e ka kaluar me bashkëshortin e saj rumun Dragos Savulescu. Ai ka probleme me drejtësinë dhe për...

Showbizz 13:27 - 13 Janar, 2020

Në kërkim nga policia/ Zbulohet lidhja sekrete e Agnesa Vuthajt me biznesmenin

Ish misi Agnesa Vuthaj është zbuluar se ka një lidhje dashurie me një biznesmen nga India, Chetaan Sandesara. Magazina.al ka zbuluar se dyshja është njohur në...

Showbizz 18:14 - 26 Dhjetor, 2019

“Dashuria ime, ti je fantastik”/ Partneri biznesmen llaston Genta Ismajlin për Krishtlindje

Këngëtarja e njohur shqiptare Genta Ismajli po shijon periudhën më të bukur të jetës së saj krah partnerit të saj biznesmen. Hysen e llaston Gentën duke...

Showbizz 13:05 - 20 Nentor, 2019

Lidhja me biznesmenin turk/ Genta Ismajli “braktis” Shqipërinë, ja çfarë po ndodh me këngëtaren

Këngëtarja që prej vitesh ka sjellë hite në tregun muzikor shqiptar, prej kohësh është në një lidhje dashurie që u zbulua vetëm së fundmi në media....

Showbizz 11:58 - 23 Tetor, 2019

“Thirrje për vrasje, ku është policia?”/Biznesmeni gay i përgjigjet Kujtim Gjuzit

Debatet mes biznesmenit të vetëshpallur gay Elton Ilirjani dhe deputetit shqiptar Kujtim Gjuzi, vijojnë ende jo vetëm në televizion por edhe në rrjetet sociale. Pak orë...

Showbizz 11:34 - 21 Tetor, 2019

VIDEO-Biznesmeni gay gjuan opozitarët/ Ja cili është mashkulli ideal për të

Biznesmeni gay i cili po bën namin kohët e fundit me deklaratat e tij nëpër media të ndryshme, Elton Ilirjani ishte i ftuar së fundmi në...

Showbizz 15:27 - 13 Tetor, 2019

“Ka shumë djem simpatikë që më gjuajnë por ……. ”/Biznesmeni gay, Elton Ilirjani zbulon të vërtetën e djemve shqiptarë

Ai tashmë është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar në rrjetet sociale pasi deklaroi dhe pranoi se ishte gay. Disa muaj më parë, Elton...

Kuriozitete 13:50 - 12 Tetor, 2019

Pronar i 70 markave më luksoze në botë/ Njihuni me biznesmenin që fitoi 5 miliard dollarë për 48 orë

Biznesmeni francez, Bernard Arnault ka lindur në qytetin francez të Roubaix-it, Paris. Ai ka mbaruar studimet në shkollën politeknike të Parisit, ku janë diplomuar dhe tre...

Showbizz 22:00 - 30 Shtator, 2019

FOTO-Biznesmeni homoseksual deklaron publikisht: “Jam super pjeshkë”

Duke qenë se tabutë në Shqipëri, po zhduken me kalimin e kohës, edhe biznesmeni i njohur nga Tepelena , Elton Ilirjani, disa kohë më parë pranoi...

Kryesore Show Biz 21:04 - 22 Shtator, 2019

Lyen buzët me buzëkuq në ndërtesat e dëmtuara nga tërmeti/ Trondit biznesmeni gay

Biznesmeni gay Elton Ilirjani i ka habitur të gjithë ditën e sotme. Në një kohë ku të gjithë po solidarizohen me gjendjen e vendit për shkak...

Kryesore Show Biz 21:01 - 17 Shtator, 2019

I fiksuar pas Fatos Nanos/ Biznesmeni gay zbulon ngacmimet që merr nga politikanët

Biznesmeni i njohur që jeton prej kohësh në Amerikë, Elton Ilirjani i ka befasuar të gjithë me deklaratat e tij. I ftuar në emisionin “Ftesë në...

Kryesore Show Biz 19:02 - 11 Shtator, 2019

“Nuk jam pishman se jam gay”/ Me buzët e kuqe, biznesmeni zbulon si u kërcënua nga LGBT

Biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani e ka pranuar publikisht se është gay. Ai ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin e Rudinës ku është shfaqur...

Kryesore Show Biz 10:53 - 3 Maj, 2019

Biznesmeni shqiptar thyen tabutë/Pozon me makeup dhe rruaza perlash në duar

Drejtuesi i nje kompanie ndërmjetësimi mes punonjësve dhe punëdhënësve Elton Ilirjani, foli hapur në “Opinion” në janar të vitit të kaluar,për intervistat e punës në të...

Kuriozitete 12:25 - 22 Prill, 2019

Adoleshenti kthehet në biznesmen/Mënyra se si fiton para pa punuar do t’ju lërë pa fjalë

Edward Ricketts një 16-vjeçar nga Walthamstow, Londra Lindore u kthye në një biznesmen pasi mësoi se si të kthente £160 në £61,000.Adoleshenti i fitoi paratë e...