Connect with Us

All posts tagged "biznesmene"

Fashion 12:32 - 17 Janar, 2020

FOTOT-Khloe Kardashian surprizon fansat/ Tregon linjat e saj perfekte

Koha që po shpenzon Khloe Kardashian në palestër po tregon rezultatet e para. Biznesmenia 35 vjeçare është shfaqur më në formë se kurrë dhe duket shumë...

Showbizz 12:05 - 15 Janar, 2020

Kim Kardashian çmend pushuesit/ Fotot me bikini të “bombës” së Instagramit

Biznesmenia e famshme e showbizit të huaj Kim Kardashian i ka çmendur të gjithë fansat e saj me fotot e fundit. Së fundi ajo po shijon...

Showbizz 16:28 - 8 Janar, 2020

U kritikua nga fansat për shpenzimet marramendëse/ Kylie Jenner dhuron 1 milionë dollarë për të prekurit nga zjarret në Australi

Miliarderja e njohur Kylie Jenner ka bërë gjestin human duke dhuruar  1 milion dollarë në ndihmë për të prekurit nga zjarret në Australi. Kylie është një...

Showbizz 11:15 - 18 Dhjetor, 2019

Fansat e kritikuan për photoshop për kartolinën e Krishtlindjes/ Kim Kardashian tregon të vërtetën

Biznesmenia Kim Kardashian u akuzua nga ndjekësit e saj të shumtë në Instagram se kishte përodrur fotoshop në kartolinën e realizuar për Krishtlindje. Kim ka pranuar...

Showbizz 12:20 - 13 Dhjetor, 2019

Kim Kardashian rrëfen për vështirësitë e saj gjatë shtatzënisë: “U desh t’i nënshtrohem 5 operacioneve për 1 vit e gjysmë”

Ajo është mama e 4 fëmijëve, dy prej të cilëve i ka bërë me lindje normale dhe dy me një nënë zëvendësuese. Kim Kardashian 49 vjeç...

Showbizz 15:46 - 8 Dhjetor, 2019

FOTO-Kim Kardashian “harron” reçipetat në shtëpi/ Përgatit dhuratat për Krishtlindje

Biznesmenia Kim Kardashian di gjithnjë të tërheqë vëmendjen e mediave rozë. Kim është shfaqur si gjithnjë shumë tërheqëse teksa tregon dhe njëherë gjoksin e saj bombastik....

Showbizz 12:47 - 1 Dhjetor, 2019

Mikja më e ngushtë e Kylie Jenner tregon linjat/ Biznesmenia tundon ndjekësit me foton e fundit

Mikja më e ngushtë e Kylie Jenner, Sofia Richie është kthyer në qendër të vëmendjes të mediave rozë. Biznesmenia Richie ka vendosur të bëjë disa pushime,...

Showbizz 15:48 - 22 Nentor, 2019

E akuzonin gjithmonë për photoshop/ Fansat zbulojnë dukurinë e veçantë tek Kim Kardashian

Ajo asnjëherë nuk i zhgënjen fansat e saj përsa i përket pamjes së jashtme. Kim Kardashian kujdeset që gjithnjë të jetë në formën e duhur dhe...

Fashion 15:46 - 20 Nentor, 2019

FOTO- Moda sipas Kim Kardashian/ Biznesmenia zbulon kombinimin perfekt

Ajo është një nga personazhet më të fotografuara në botë, pa përmendur famën që ka fituar nga reality show “Keeping up with Kardashians”. Ajo gjithashtu është...

Showbizz 15:19 - 16 Nentor, 2019

FOTO-Kim Kardashian çmend ndjekësit/ Tregon si e mban trupin në formë

Biznesmenia e famshme Kim Kardashian i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale teksa është shfaqur duke bërë joga. Kardashian ka treguar se...

Showbizz 15:42 - 13 Nentor, 2019

Çfarë fshihet pas një gjoksi bombastik?/ Kim Kardashian tregon sekretin

Biznesmenia e njohur Kim Kardashian është një nga personazhet që ndiqet dhe është frymëzim për shumë vajza të apasionuara ndaj modës. Së fundi Kim Kardashian ka...

Showbizz 15:33 - 5 Nentor, 2019

Kim Kardashian e “fiksuar” pas shqiptarëve/ Njihuni me vajzën që kujdeset për bukurinë e biznesmenes

Biznesmenia e njohur Kim Kardashian është një nga femrat më të famshme të shoëbizit. Kim është gjithashtu një influencuese shumë e madhe në rrjetet sociale, ku...

Showbizz 18:53 - 2 Tetor, 2019

Dështoi si modele dhe tani si biznesmene/ Klientët “rrënojnë” Katie Price

Biznesmenia e njohur Katie Price është në qendër të vëmendjes së mediave të huaja për shkak të problemeve të saj me biznesin. Pak muaj më parë...

Showbizz 19:59 - 1 Tetor, 2019

“Njeriu më besnik që njoh”/ Kim Kardashian bën urimin special për make up artistin shqiptar

Biznesmenia Kim Kardashian ka bërë një urim shumë të veçantë për make up artistin e saj persona, shqiptarin Mario Dedivanoviç. Mario feston ditëlindjen e tij dhe...

Kryesore Show Biz 13:13 - 12 Shtator, 2019

Kim Kardashian tunduese e veshur me të zeza/ Biznesmenia ekspozon format “shpërthyese”

Kim Kardashian është fotografuar nga paparacët teksa kishte dalë për darkë me mioqtë e saj në New York. E veshur e gjitha me të zeza, Kim...