Connect with Us

All posts tagged "bleona qereti"

Showbizz 11:49 - 20 Mars, 2020

“Nominoj koleget të nxjerrin videot para operacioneve”/ Bleona Qereti sapo hapi një sfidë shumë të fortë në rrjetet sociale

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka nisur sfidën më të re dhe të fortë në rrjetet sociale. Duke qenë e vetëizoluar, në këtë periudhë ku...

Showbizz 16:32 - 8 Mars, 2020

VIDEO-Surprizë/ Bleona Qereti dhe Bes Kallaku publikojnë klipin e ri

  Bleona Qereti dhe Bes Kallaku kanë publikuar klipin e tyre të parë muzikor së bashku. Edhe pse ishte menduar që klipi të publikohej me datë...

Showbizz 14:12 - 11 Shkurt, 2020

Bleona Qereti në listën e të veshurave më bukur në Oscar/ Mediat e huaja shkruajnë për fustanin e këngëtares shqiptare

Bleona Qereti di gjithnjë si të tërheqë vëmendjen e mediave rozë.Së fundi ajo u  bë pjesë e eventit më të rëndësishëm, në ceremoninë e ndarjes së...

Showbizz 12:52 - 10 Shkurt, 2020

FOTOT-Vajza shqiptare që theu tabutë/ Fama dhe suksesi përtej kufijve i Bleona Qeretit

Bleona Qereti është një nga këngëtaret shqiptare që ka arritur të fitojë famë dhe përtej kufijve shqiptarë. Që prej vitit 2009 është zhvendosur në SHBA ku...

Showbizz 11:54 - 10 Shkurt, 2020

Bleona Qereti “vjedh” të gjithë vëmendjen/ Shfaqet sërish nudo në mbrëmjen e çmimeve Oscar

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka ditur edhe një herë të rrëmbejë të gjithë vëmendjen në mbrëmjen e ndarjeve të çmimeve Oscar. Ashtu si vite...

Showbizz 13:56 - 27 Janar, 2020

FOTOT- Bleona Qereti në Grammy Awards/ Këngëtarja shfaqet më në formë se kurrë

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka qenë pjesë e festës së madhe të organizuar pas çmimeve në Grammy në Los Angelos. Këngëtarja është shfaqur më në formë...

Showbizz 14:53 - 16 Dhjetor, 2019

Fejohet vëllai i Bleona Qeretit/ Këngëtarja iu jep mesazhin të gjitha vajzave

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një lajm shumë të bukur familjar. Vëllai i saj Bledar Qereti është fejuar...

Showbizz 17:21 - 25 Tetor, 2019

Bleona Qereti publikon fotot “bombë” mbi shtrat/ Tregon kush është personi që fshihet pas kamerës

Këngëtarja Bleona Qereti prej vitesh jeton në SHBA ku ka krijuar karrierën e saj të suksesshme në muzikë. Bleona ka realizuar një set fotografik ku shihet...

bleona qerreti
Showbizz 15:25 - 5 Tetor, 2019

Bleona Qereti pjesë e filmit horror/ Rrëfen momentet e frikshme gjatë skenave

Bleona Qereti është një nga persoanzhet që ka arritur të pozicionohet shumë mirë në tregun ndërkombëtar. Përveç këngës ajo njihet dhe për aftësitë e saj të...

Kryesore Show Biz 14:50 - 10 Shtator, 2019

“Kancer dixhital”/ Bleona Qereti “sulmon” komentuesit negativë në projektin e saj të radhës

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti njihet për karakterin e saj të fortë dhe të thënit gjërat troç. Kësaj here Bleona ka vendosur që t’iu dedikojë një këngë...

Kryesore Show Biz 12:48 - 26 Gusht, 2019

“E kuptoj se çfarë po kaloni”/ Bleona Qereti e pikëlluar për ndarjen e Norës dhe Robertit

Ndarja e Robert Berishë nga Nora Istrefi bëri një bujë të madhe në portale, pasi vetë këngëtari ndau me fansat lajmin se dashuria mes të dyve...

bleona qerreti
Kryesore Show Biz 13:47 - 22 Gusht, 2019

“Jeta ime në 15 sekonda”/ Bleona Qereti publikon videon me Lamborghini

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka korrur shumë sukses në tregun muzikor ndërkombëtar. Në një video 15 sekondëshe shfaqet një makinë Lamborghini e cila parakalon...

Kryesore Show Biz 16:51 - 17 Gusht, 2019

Bleona Qereti arrin suksesin e radhës/ Firmos kontratën me kompaninë e madhe të reklamave

Bleona Qereti është një nga këngëtaret e cila po korr shumë sukses në skenat ndërkombëtare. Së fundi Bleona ka firmosur një kontratë me një nga kompanitë...

Kryesore Show Biz 18:28 - 21 Korrik, 2019

Çfarë nuk dinit për filmin e Bes Kallakut?/ Bleona Qereti surprizon fansat

Aktori i humorit Bes Kallaku ka lajmëruar fansat se së shpejti filmi i tij “Falco” do të prezantohet tek publiku shqiptar. Aktori nuk ka zbuluar shumë...

Kryesore Show Biz 18:55 - 20 Korrik, 2019

“Bashkimi bën fuqinë”/ Bleona Qereti mbështet këngëtarin shqiptar në promovimin e Shqipërisë

Këngëtari shqiptaro-amerikan Big Cruz ka publikuar klipin e tij më të ri të realizuar në Shqipëri, “Look back.” Edhe pse ai ka emigruar që në moshë...