Connect with Us

All posts tagged "blerje"

Showbizz 10:40 - 25 Nentor, 2019

“Aksidentalisht i blemë të gjitha”/ Edhe pse festat nuk kanë arritur ende, Rudina Magjistari nuk “duron” dot

Jemi ende në muajin nëntor por mesa duket të gjithë po i “pushton” atmosfera e festave duke vendosur zbukurime në shtëpinë e tyre. Kështu ka ndodhur...

Kuriozitete 12:06 - 22 Nentor, 2019

VIDEO- Nis “çmenduria” e blerjeve/ Çfarë është “e premtja e zezë”? Ja disa fakte interesante që nuk i dinit

Edhe nëse nuk jeni “maniakë” të blerjeve kjo ditë do t’ju tërheqë për të blerë sa më shumë gjëra që ju mund t’ju pëlqejnë. Dita e...

Kryesore Show Biz 15:16 - 7 Korrik, 2019

“Harxhoni paratë me materializëm”/ Kardashian i përgjigjet fansave

Miliarderja Khloe Kardashian ka shkaktuar zemërim tek disa prej fansave të saj, pasi publikoi një foto ku shfaqte gjërat e shtrenjta që i blinte vajzës së...

Life Style 14:10 - 12 Maj, 2019

Pa i blerë/Si të keni më shumë ndjekës në Instagram me këto metoda sekrete

Si mund të kesh më shumë ndjekës ne Instagram? Zbulojini më poshtë 3 hapat e suksesshme që të gjithë njerëzit po i provojnë. Menaxho më mirë...

Kryesore Show Biz 11:10 - 5 Maj, 2019

Reperi shqiptar bën blerjen e çmendur/Shpërblen veten me makinën më luksoze të 2019

Çdo sukses shpërblehet apo jo ? Reperi i njohur shqiptar Mozzik i ka bërë vetes një dhuratë tepër luksoze, një Mercedes-AMG G63 vlera e së cilës...

blerje kepucesh keshilla
Kuriozitete 15:00 - 28 Shkurt, 2019

Shtatë këshilla për blerjen e këpucëve që do t’ju shpëtojnë nga “tortura e takave” njëherë e mirë

Aftësia për të blerë zgjuar fitohet me kohë e përvojë. Të dish “të gjuash” ofertat, të zgjedhësh materialin apo dhe të dish të bësh pazar nuk...

Life Style 11:57 - 13 Shkurt, 2019

Blerja e ndjekësve & verifikimi në Instagram e paligjshme, do të zbuloheni

Është koha e rrjeteve sociale dhe të gjithë janë të etur për pëlqime, ndjekës dhe komente. Shumë njerëz duan të bëhen “influencues” sot dhe po përpiqen...

blerje online
Kryesore Show Biz 20:30 - 19 Janar, 2019

Foto/Kini kujdes me blerjet online

Në internet ka pafundësisht faqe online, të cilat reklamojnë e shesin produkte nga më të ndryshmet nga telefonat e kompjuterat tek sandalet e fustanet. Çmimet e...

blerje
Femra 23:52 - 18 Janar, 2019

Mos u ndjeni më në faj/Blerjet reduktojnë stresin si dhe ju dobësojnë

Të dalësh për shopping është diçka shumë e shëndetshme, të paktën kështu,pohojnë studiuesit Australianë. Sipas tyre personat e moshës mbi 65 vjeç që bëjnë blerje në...

Life Style 21:45 - 30 Dhjetor, 2018

Këto 6 produkte nuk duhet t’i blejmë kurrsesi në supermarket

1.Hudhra e grirë E vërteta është se hudhra e grirë shijon shumë ndryshe nga ajo e freskëta. Ndaj sipas “Health” tentoni të përdorni vetëm hudhrën e...

Kryesore Show Biz 12:25 - 26 Nentor, 2018

Këngëtarja e njohur shqiptare e pranon publikisht: “Blej rroba te gabi!”

Këngëtarja me origjinë nga Gjakova, Flaka Krelani e ka pranuar publikisht se vjen në Tiranë enkas për të blerë veshje apo aksesorë në tregun e rrobave...

Kuriozitete 23:30 - 6 Dhjetor, 2017

Gratë blejnë, burrat vuajnë!

Të gjithë jemi të vetëdijshëm se gratë bëhen më të lumtura vetëm kur dalin të bëjnë shopping. Rrobat, veshjet e reja mesa duket i sjellin një lumturi...

Kuriozitete 22:30 - 11 Tetor, 2017

Do shkoni në Korenë e Veriut?/ Zbuloni gjërat që nuk mund të blini

Është e vështirë të besosh të gjitha gjërat që thonë për Korenë e Veriut. Kjo e bën një vend intrigues dhe shumë të çuditshëm. Njerëzit që...

Kuriozitete 23:10 - 18 Shtator, 2017

Mikro-shtëpitë janë trendi i momentit?

Së pari, kishte mikro-apartamente, njësi shumëfamilëse të përcaktuara nga Instituti i Tokës Urbane, si 400 metra katrore ose më pak (në varësi të tregut), me kuzhina...

Kuriozitete 21:50 - 17 Shtator, 2017

Foto/ Zbuloni se çfarë po blejnë njerëzit më shumë online këto ditë

Bota online na krijon mundësi të marrim çfarë të duam vetëm me një klik të mausit.Amazon rrjeti më i madh i shitjeve online ka disa produkte...