Connect with Us

All posts tagged "Blero"

Showbizz 12:09 - 7 Mars, 2020

U martuan pak kohë më parë por nuk jetojnë bashkë/ Blero tregon arsyen

Blero dhe Afrona u martuan verën e kaluar në një ceremoni shumë luksoze pranë detit. Ata i thanë po njëri-tjetrit në perëndimin e diellit duke i...

Showbizz 13:44 - 20 Janar, 2020

Anulimi i klipit/ Plas keq mes Getinjos, Bleros dhe Labit

Këngëtari Labinot Tahiri , mbrëmjen e kaluar bëri një deklaratë të papritur rreth një klipi që nuk u realizua vite më parë. Gjatë intervistës Labi u...

Showbizz 18:50 - 4 Dhjetor, 2019

Blero surprizon fansat/ Rikthen hitin që fiksoi shqiptarët

Blero Muharremi është një nga këngëtarët më të pëlqyer për publikun e tij. Ai ka një karrierë të gjatë muzikore dhe disa prej këngëve të tij...

Kryesore Show Biz 22:23 - 10 Qershor, 2019

Së shpejti dasmë/ Afrona Dika është gati për festën e beqarisë

Ka mbetur dhe pak kohë nga dasma e këngëtarit Blero me partneren e tij Afrona Dika. Ata do të martohen në muajin shtator dhe është zbuluar...

Kryesore Show Biz 16:21 - 31 Maj, 2019

600 të ftuar dhe superluks/ Dalin detajet nga dasma e Bleros dhe Afronës

Këngëtari shumë i dashur për publikun Blero dhe e fejuara e tij modelja Afrona Dika, kanë vendosur që në muajin shtator të kurorëzojnë dashurinë e tyre....

Kryesore Show Biz 13:15 - 30 Qershor, 2018

Blero dhe Afrona janë ndarë sërish?/ Ja faktet që i nxjerrin zbuluar

Blero dhe Afrona Dika kanë treguar herë pas here se dashuria për njëri-tjetrin është shumë e madhe, por si në çdo marrëdhënie edhe ata kanë probleme....

Kryesore Show Biz 21:00 - 18 Janar, 2018

Kur Bleron e merr malli për Afronën….

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi ka publikuar në rrjetin social Instagram një foto të Afronës, ku ajo duket tejet tërheqëse e veshur me një fustan të...

Kryesore Show Biz 18:15 - 28 Dhjetor, 2017

Blero bën realitet ëndrrën e Afronës në New York 

Afrona e ka pasur gjithmonë ëndërr që të realizonte një set fotografik me fotografin me famë botërore, Fadil Berishën. Kjo ëndërr më në fund iu bë...

Kryesore Show Biz 22:05 - 5 Shtator, 2017

Me qëllim apo jo? Pse ka zgjedhur pikërisht këtë foto Blero për të uruar Sinanin?

Këngëtari Sinan Hoxha feston sot 42 vjetorin. E teksa të gjithë prisnin një urim të ndjerë nga bashkëshortja e tij, Anddra, nuk ka ndodhur kështu. Ka...

Kryesore Show Biz 17:30 - 15 Prill, 2017

Blero darkon me një person të veçantë, por nuk është Afrona

Këngëtari i njohur Blero Muharremi ka përfituar nga axhenda e lirë, për të kaluar pak kohë me vajzën e tij Tarën. Blero, si një baba i...

Kryesore Show Biz 13:42 - 8 Mars, 2017

Blero uron nënën: Të dëshiroj shëndet, siç lutesh ti për mua

Një foto së bashku me mamanë dhe një urim për të ishte ajo çfarë ka përcjellë edhe Blero. “Urime 8 marsi NENA ime e dashur ❤...

Showbizz 10:18 - 12 Tetor, 2015

Blero dhe Afrona festojnë fitoren

Këngëtari i njohur Blero Muharremi dhe e dashura e tij Afrona kanë festuar së bashku fitoren e Shqipërisë ndaj Armenisë. Këngëtari përveç se ka shprehur gëzimin...

Showbizz 11:37 - 5 Tetor, 2015

Blero rrezikon të dënohet deri në 5 vjet burg

Nëse këngëtari Blero, nuk ka leje për posedim të armës atëherë atë, në bazë të Kodit Penal të Kosovës, e pret një dënim me burg ose...

Showbizz 11:50 - 30 Gusht, 2015

Blero i dhuroi Sinanit 1000 euro për martesë

Këngëtari Blero Muharremi ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dhuruar paratë shokut të tij Sinan Hoxhës me rastin e martesës së tij. Janë publikuar...

Showbizz 18:50 - 28 Gusht, 2015

Ky është urimi i Bleros për Sinanin

Blero Muharremi është njëri ndër të ftuarit në dasmën e Sinan Hoxhës, derisa urimi i tij ka qenë interesant Një nga shumë të ftuarit  në dasmën...