Connect with Us

All posts tagged "bloger"

Showbizz 18:24 - 27 Shtator, 2019

“Bëri garipen, më tha kërkon luftë”/ Olti Curri tregon detajet e “sherrit” me Luana Vjollcën

Blogeri i njohur Olti Curri njihet për thumbimet dhe sherret e shumta virtual që ka patur me personazhe të njohura të ekranit. I ftuar sot në...

Kryesore Show Biz 11:06 - 15 Shtator, 2019

Pas sherrit virtual/ Olti Curri flet për herë të parë për raportin me Noizyn

Blogeri i njohur Olti Curri ka folur për herë të parë pas sherrit virtual që pati me reperin Noizy. Blogeri ka treguar në emisionin Treshat se...

Kryesore Show Biz 14:43 - 12 Shtator, 2019

“A ke përdorur ndonjëherë drogë?”/ Olti Curri e thotë troç

Blogeri Olti Curri njihet për komentet e tij të drejtpërdrejta në lidhje me tema të ndryshme. Ai gjithashtu është një nga blogerët që thumbon dhe ironizon...

Kryesore Show Biz 21:06 - 24 Maj, 2019

E akuzoi se i kishte ngacmuar të dashurin/ Këngëtarja e famshme i kërkon falje publike blogerit

Sherri mes James Charles dhe ish-mikeshës së tij Tati Westbrook bëri bujë në të gjitha mediat e huaja. Madje kjo gjë i shkaktoi atij humbjen e...

Showbizz 20:27 - 4 Nentor, 2018

Blogeri i njohur ‘shpërthen’ ndaj Ermal Mamaqit/ Prisja gjë tjetër, kurse ti përfitove nga ne

Debati mes moderatorit Ermal Mamaqi dhe të dashurës së blogerit Nuseir Yassin, Aline paska ka qenë akoma dhe më i madh, se ai që u pa...

Kryesore Show Biz 13:43 - 19 Tetor, 2018

Blogeri i njohur viziton Shqipërinë: Ky është vendi ku mund të gjesh një kafene në çdo qoshe

Një bloger i njohur i quajtur Nuseir Yassin, në sajë të turit të tij në botë, ka vizituar edhe vendin tonë. Blogeri, i cili ka një...