Connect with Us

All posts tagged "brendshme"

Kuriozitete 14:10 - 17 Gusht, 2019

“Gjysma e njerëzve nuk i ndërrojnë të brendshmet”/ Del studimi shokues, ja çfarë thonë ekspertët

Studimi i kryer nga prodhuesi i të brendshmeve Tommy John, i ka shokuar të gjithë. Së fundmi ai ka treguar se 45 për qind e njerëzve...

Kryesore Show Biz 13:40 - 15 Korrik, 2019

Video-Aktori shqiptar i habit të gjithë/ Del me të brendshme në mes të rrugës por…

Moderatori i BE Coffee, Olsi Bylyku njihet tashmë pë r humorin e tij në videot dhe fotot e ndryshme që poston në llogarinë e tij në...

Kryesore Show Biz 10:53 - 2 Korrik, 2019

Elvana Gjata “nxeh” rrjetin/ Shfaqet pa të brendshme me fustanin e ri ?

Pas suksesit të këngës së saj më të re “Fustani” në bashkëpunim me Capital T,  Elvana Gjata ra në sy për veshjen e saj të veçantë....

Kryesore Show Biz 12:06 - 12 Maj, 2019

“Eci në shtëpi vetëm me të brendshme”/Bebe Rexha rrëfen sekretet e jetës së saj

Pas deklaratës së saj pak kohë më parë se vuante nga bipolariteti, këngëtarja shqiptare me famë botërorë, Bebe Rexha ka folur së fundmi për revistën “Health”...

Kryesore Show Biz 13:40 - 30 Prill, 2019

“Kam pasur një luftë të brendshme me veten”/Khloe Kardashian flet për herë të parë pas tradhtisë

Duke qenë se skandali më i madh i vitit është ai i Tristan Thompson me Jordyn Woods, nuk kishte si të mos trajtohej në serialin televiziv amerikan...

Fashion 22:30 - 26 Prill, 2019

Cilat të brendshme duhet të kemi këtë vit? Ja 5 trendet që janë më ‘in’ këtë sezon

Editorët e modës sugjerojnë që trendi i parë i ri që duhet të ndiqni është ai për të brendshmet. Tashmë janë përcaktuar pesë trendet te të...

Kryesore Show Biz 12:10 - 9 Prill, 2019

Video/Jennifer Lopez nuk ndalet,shfaqet në klipin e ri pa të brendshme

Këngëtarja seksi 49-vjeçare publikoi videon e saj të re muzikore të titulluar “Medicine” në bashkëpunim me French Montana-n. Jennifer Lopez dukej shumë në formë dhe jo...

Kryesore Show Biz 22:45 - 5 Prill, 2019

Foto/Rihanna provokon përsëri me linjën e saj të të brendshmeve

31-vjeçarja, një prej “pop star”-eve më të famshme të botës, nuk nguroi të shfaqte asetet e saj në disa foto me veshje të ndryshme, nga recipetat...

Kryesore Show Biz 21:00 - 16 Shkurt, 2019

Modelja e famshme “harron” të brendshmet në shtëpi, shfaqet rrugëve me…

Ajo përdori format e saj trupore për të reklamuar linjën e vet të rroba banjave. Është fjala për Demi Rose, e cila ka tërhequr vëmendjen teksa...

Kryesore Show Biz 10:10 - 15 Shkurt, 2019

E veshur me të brendshme në vaskën me petale: Shën Valentini i Genta Ismajlit ishte flakë fare!

Genta Ismajli ka kaluar Shën Valentinin më të zjarrtë që na zunë sytë në Instagramin e të famshëmve shqiptare. Këngëtarja shqiptare ka ndarë disa foto seksi...

Kuriozitete 20:15 - 10 Shkurt, 2019

Goca, e dinit që edhe të brendshmet kanë një datë ”skadence”?

Të brendshmet janë një pjesë shumë intime e veshjes, por janë ato të cilat qëndrojnë më shumë në kontakt me trupin tonë dhe me pjesët më...

Kryesore Show Biz 21:15 - 2 Shkurt, 2019

Kim Kardashian pozon me të brendshme në Instagram për Shën Valentin

San Valentino është shumë pranë dhe Kim Kardashian e feston sipas mënyrës së saj, me disa foto pikante të publikuara në Instagram. Ylli në rrjetet sociale...

Life Style 20:45 - 14 Dhjetor, 2018

Bëni gabime me të brendshmet? Ja si të zgjidhni të “duhurat”

Të brendshmet janë të rëndësishme, një mënyrë për t’u ndier mirë për me veten si dhe një instrument joshjeje ndaj partnerit tonë. Por, nëse zgjedhim të...

Kuriozitete 15:40 - 19 Nentor, 2018

Mos flini më me këto të brendshme, shkenca tregon sa ju dëmtojnë

E adhurojmë të gjitha ndjesinë kur shtrihemi në darkë vetëm me të brendshmet tona të preferuara… Por shkenca tregon se duhet të tregojmë kujdes në këtë...

Life Style 15:40 - 7 Nentor, 2018

5 veshjet e brendshme që duhet t’i ketë çdo femër, ka apo nuk ka të dashur

Veshjet e brendshme janë po aq të rëndësishme sa edhe të jashtmet. Kur flitet për femrat ato kanë një rëndësi të veçantë, pasi u japin shumë...