Connect with Us

All posts tagged "Britney Spears"

Showbizz 14:29 - 11 Janar, 2020

FOTOT-Këngëtarja e famshme zbulon tatuazhin në zonën intime/ Tregon linjat e saj perfekte me bikini

Këngëtarja e famshme Britney Spears pas daljes nga qendra e rehabilitimit duket se i është përkushtuar një jete tërësisht të shëndetshme. Të shumta janë herët kur...

Showbizz 16:00 - 15 Nentor, 2019

Britney Spears nxjerr në shitje rezidencën luksoze/ Dalin pamjet e shtëpisë 7.5 milionë dollarëshe

Ish rezidenca e Beverly Hills e Britney Spears është rikthyer në treg për një shumë prej 7.5 milion dollarësh. Prona e izoluar 7,769 metra katrorë shërbeu...

Kryesore Show Biz 11:43 - 5 Shtator, 2019

Pas daljes nga qendra e rehabilitimit/ Këngëtarja e famshme bën ndryshimin e papritur në pamje

Pas daljes nga qendra e rehabilitimit Britney Spears i është kthyer jetës normale. Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan momente nga palestra, i...

Kryesore Show Biz 17:17 - 2 Korrik, 2019

Këngëtarja e famshme përdor photoshop në foto/ Rrjeti “shpërthen” me komentet negative

Pas daljes nga qendra e rehabilitimit, Britney Spears ka postuar në Instagram një foto që ka ngjallur shumë komente tek fansat e saj. Këngëtarja është bërë...

Kryesore Show Biz 16:06 - 23 Qershor, 2019

“Prek qiellin me dorë”/ Këngëtarja shijon pushimet pas daljes nga qendra e rehabilitimit

Këngëtarja e famshme botërore Britney Spears është rikthyer fuqishëm pas problemeve mendore. Ajo i habiti të gjithë me ndryshimin e saj të jetesës pasi publikon shpesh...

Kryesore Show Biz 18:39 - 13 Maj, 2019

E dërgoi me forcë në spital psikiatrik/ Këngëtarja akuzon babain për gjendjen e saj

Këngëtarja me famë botërore Britney Spears është paraqitur në një seancë gjyqësore ditën e premte ku ka kërkuar të çlirohet nga kontrolli konservator i babait të...

Kryesore Show Biz 17:19 - 5 Maj, 2019

Joga pas daljes nga spitali psikiatrik/ Këngëtarja e famshme “nxjerr” në pah format

Britney Spears është një nga këngëtaret më të përfolura në showbizin e huaj. Të gjithë e dimë që ajo ka patur probleme të thella me depresionin...

Kryesore Show Biz 00:05 - 1 Nentor, 2018

Nuk paskemi ditur asgjë! Nga ish-i Britney Spears tek djali, Timberlake zbulon 5 sekretet e jetës së tij

Përmes librit “Hindsight & All the Things I Can’t See in Front of Me”, Justin Timberlake rrëfen të gjithë jetën e tij. Brenda biografisë, 37-vjeçari fitues...

Life Style 23:15 - 14 Tetor, 2018

Për të gjithë ju nostalgjikët e serialit “Mickey Mouse Club”/ Ribashkohen Britney Spears dhe Ryan Gosling

Britney Spears, Christina Aguilera, Justin Timberlake, Keri Rusell, dhe Ryan Gosling ishin të gjithë pjesë e “The Mickey Mouse Club” e xhiruar në vitin 1989. Pas...

Kryesore Show Biz 22:10 - 15 Korrik, 2018

Veshja e ‘tradhtoi’ Britney Spears/ Zbulon pa dashje gjoksin

Fituesja e “Grammy”, Britney Spears zbuloi pa dashje gjoksin nga një ‘incident’ i vogël me veshjen, shkruan DailyMail. Në një video që ka qarkulluar në rrjete...

Kryesore Show Biz 22:40 - 5 Prill, 2018

Foto/ Këngëtarja e famshme merr një dedikim dashurie nga partneri super seksi

Cila nga vajzat nuk do të donte që partneri t’ja shprehte dashurinë dhe admirimin sa herë t’i jepet mundësia? Besojmë se asnjëra! Ky fat e ka...

Kryesore Show Biz 22:10 - 24 Shkurt, 2018

Britney-t i kërkohen para nga pasuria!

Britney-t do ti duhet të japë disa para për ishin e saj. Ish bashkëshorti i saj, Kevin Federline, duke parë suksesin e korrur nga Briteny në...

Kryesore Show Biz 23:00 - 9 Shkurt, 2018

‘Duke u bërë gati për verën!’ / Çfarë ka në mendje Britney Spears?

Kohët e fundit ajo zbuloi se ajo po linte pas aktivitetin fizik për të kaluar kohë me fëmijët e saj. Por të enjten, Britney Spears ndau...

Kryesore Show Biz 23:40 - 7 Shkurt, 2018

Britney Spears tërbon fansat/ Pozon me të brendshmet e kuqe

Britney Spears ka çmendur ndjekësit e saj në një foto të nxehtë me të brendshme të kuqe, përpara se të provonte një theks britanik në një...

Kryesore Show Biz 22:30 - 5 Dhjetor, 2017

Britney Spears tregon shtëpinë luksoze në L.A/ Zbulon të dashurin e ri

E filmuar nga i dashuri i saj, Britney Spears me anë të një videoje ka treguar pamje të shtëpisë së saj luksoze në Los Angeles, dhe...