Connect with Us

All posts tagged "brune"

Showbizz 12:31 - 6 Mars, 2020

FOTOT-WOW/ Luana Vjollca bën ndryshimin drastik në pamje

Moderatorja Luana Vjollca është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo ka fituar shumë famë falë imazhit të saj po ashtu edhe aftësisë...

Showbizz 11:20 - 20 Nentor, 2019

FOTO-Brune dhe tepër seksi/ Njihuni me kunatën tepër tërheqëse të Marina Vjollcës

Mesa duket vëllai i Getoar Selimit, Libertiani prej kohësh është në një lidhje me bukuroshen brune, Rida dhe pavarësisht se dyshja nuk e ka zyrtarizuar ende...

Showbizz 12:41 - 7 Nentor, 2019

FOTO- Nga një Barbie kthehet në një brune shumë seksi/ Kejvina Kthella bën ndryshimin në pamje, ja si duket tani

Modelja shumë e pëlqyer Kejvina Kthella ka bërë ndryshimin drastik në pamje. Ajo ka vendosur të kthehet në një brune shumë seksi. Edhe pse Kejvina e...

Showbizz 15:34 - 10 Tetor, 2019

Brune apo bjonde?/ Aurela Gaçe pendohet në momentin e fundit

Këngëtarja Aurela Gaçe është një nga personazhet që njihet për ndryshimet drastike që bën në pamjen e saj. Që në momentin e parë që ka dalë...

Kuriozitete 11:13 - 15 Shkurt, 2019

As brune dhe as bionde, kjo është ngjyra e flokëve pas të cilës janë fiksuar gratë

Fillimisht trendi i flokëve gri nisi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe më pas u përhap kudo nëpër Europë. Gjithmonë e më shumë gratë po...

xhemi shehu emision
Kryesore Show Biz 12:10 - 19 Janar, 2019

Ishte koha e Xhemi Shehut brune! Moderatorja pranon sfidën dhe publikon foton e para 13 viteve

13 vite më parë Xhemi Shehu ishte brunia më simpatike e ekranit shqiptar. Moderatorja e njohur e spektaklit “Portokalli” ka kujtuar fillimet e karrierës së saj...

Kryesore Show Biz 23:37 - 11 Nentor, 2018

Bjonde apo brune? Oriola Marashi bëri zgjedhjen e duhur dhe duket yll!

E shtuna e ka gjetur modelen shqiptare Oriola Marashi në Kosovë dhe me siguri për projektin e rradhës! Duket se bukuroshja shqiptare ka vendosur të transformohet...

Fashion 23:50 - 7 Nentor, 2018

Bjonde apo brune s’ka rëndësi! Ky është aksesori i preferuar i fashionistave që do t’ju shpëtojë ditën

Fashionistat apo blogeret e modës na kanë dëshmuar në çdo moment se nëse ka një aksesor që e bën veshjen të duket plot stil është kapela....

Kryesore Show Biz 11:25 - 24 Tetor, 2018

Luana Vjollca bëhet brune dhe po shkëlqen

Luana Vjollca i ka qëndruar për një kohë shumë të gjatë besnike flokëve të saj bjond. Moderatorja duket se gjeti vetveten tek ky imazh, pas shumë...

Kuriozitete 22:30 - 18 Mars, 2018

Bjonde apo brune?

Gjithmonë ka ekzistuar një “luftë” e fshehtë mes biondeve dhe bruneve, për bukurinë apo inteligjencën. Bazuar në bindjen e krijuar prej kohësh, femrat bionde janë të...

Kryesore Show Biz 23:50 - 10 Nentor, 2017

Çfarë do të mendonte Selena?/ Justin Bieber kapet mat me bukuroshen brune

Ai po përpiqet të fitojë përsëri ish të dashurën e tij Selena Gomez.Por kjo nuk e ndaloi Justin Bieber, që të flirtonte me një vajzë të...

Fashion 23:30 - 7 Tetor, 2017

As brune, as bjonde/ Tendenca e ngjyrës së flokëve të momentit

Flokët në ngjyrë mjalti janë një balancim perfekt për një pamje të përkryer. Kjo ngjyrë të bën të dukesh sikur sapo je puthur nga dielli, ose...

Showbizz 10:00 - 16 Janar, 2017

Blac Chyna kthehet brune sërish!

E ka marrë famën nga një reality show dhe duket se i pëlqen të eksperimentojë me pamjen e saj. Sërish ka ndryshuar ngjyrën e flokëve të...

Showbizz 14:00 - 10 Janar, 2017

Luana kthehet brune?

Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale të cilën kanë reaguar menjëherë pasi panë foton e publikuar nga bukuroshja në Insta Story. Moderatorja...

Femra 17:00 - 29 Maj, 2015

Bionde apo brune? 9 gjërat që meshkujt mendojnë për flokët e tu

  Duket se meshkujt nuk i preferojnë aq shumë biondet, referuar një studimi të fundit nga kompania e produkteve kozmetike “Garnier”. Po çfarë preferojnë ata në...