Connect with Us

All posts tagged "bukur"

Showbizz 11:53 - 18 Nentor, 2019

“Nuk jam vetëm një velinë e bukur”/ U largua nga “Zonë e Lirë”, Xheni Brahaj tregon të vërtetën

Ditën e premte, moderatori i “Zonë e Lirë”, Arian Çani tha se “Sofia” ishte larguar nga emisioni dhe teksa e falenderoi atë për bashkëpunimin, Çani tha...

Showbizz 14:53 - 1 Nentor, 2019

FOTO-“Vajza më e bukur në Paris, motra që do të doja”/ Alketa Vejsiu i bën vajzës së Vera Grabockës dedikimin më të ëmbël

Rreth dy ditë më parë , vajza e Vera Grabockës, Linda Grabocka  festoi ditëlindjen larg familjes dhe e festoi në Paris aty ku ajo jeton prej...

Showbizz 14:04 - 27 Tetor, 2019

“Një nga meshkujt më të bukur në botë”/ Zbuloni 10 fakte interesante rreth Antonio Banderas

1-Emri i plotë i Antonio Banderas është Jose Antonio Dominguez Banderas. Ai shkurtoi emrin e tij kur filloi të aktroje. 2-Në rininë e tij Banderas, aspironte...

Kuriozitete 14:26 - 15 Tetor, 2019

FOTO-6 vjeçarja që po mahnit rrjetet sociale / Njihuni me vajzën më të bukur në botë

Ajo ka mahnitur rreth 22,000 ndjekës në Instagram, me bukurinë e saj te pakrahasueshme. Edhe pse ka filluar të merret me modeling që në moshën 4...

Showbizz 11:40 - 28 Shtator, 2019

“Ne jemi një familje e bukur e përzier”/ Në moshën 50 vjeçare, Jennifer Lopez pret të bëhet nënë?

Edhe pse në moshën 50 vjeçare, këngëtarja e njohur Jennifer Lopez nuk e ka aspak problem që të shtojë familjen e saj me një fëmijë tjetër....

Kryesore Show Biz 13:53 - 8 Shtator, 2019

20 vjeçare dhe me linja bombastike/ Shpallet më e bukura, njihuni me “Miss Italia” 2019

Carolina Stramare është shpallur mbrëmjen e djeshme më e bukura e Italisë duke “rrëmbyer” çmimin e parë si “Miss Italia” 2019. 20 vjeçe, me sy jeshilë,...

Kryesore Show Biz 13:25 - 24 Gusht, 2019

“E bukur lind, nuk të bëjnë operacionet”/ Pas fotove seksi, komentuesit “masakrojnë” Luana Vjollcën

Moderatorja dhe së fundmi këngëtarja Luana Vjollca njoftoi së fundmi se po përgatitet për një projekt të ri muzikor, xhirimet e të cilit do të mbahen...

Kryesore Show Biz 13:10 - 23 Gusht, 2019

“Ju pret një surprizë e bukur”/ Astrologia shqiptare ka një lajm të mirë për këtë shenjë horoskopi

Dashi Largimi nga dita nuk do jetë kaq i vështirë pasi jeni akoma nën ndikime të forta pozitive. Mund të realizoni një takim të rëndësishëm në...

Kryesore Show Biz 10:10 - 7 Korrik, 2019

“Më e bukura e Shqipërisë”/ Njihuni me vajzën që “rrëmbeu” kurorën e “Miss Shqipëria 2019”

Mbrëmjen e djeshme u organizua “Miss Shqipëria 2019” në kalanë e Libohovës ku u mblodhën shumë banorë të zonës për më shumë se dy orë. Mbrëmja...

Kryesore Show Biz 09:10 - 30 Qershor, 2019

“Jeta është e bukur”/ Enca i ” çmend” të gjithë me format seksi buzë pishinës

Pas suksesit të këngës “Hajde” në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin, i cili ka arritur rreth 9 milionë shikime ne Youtube, Enca ka nisur pushimet për t’u...

Kryesore Show Biz 15:25 - 13 Qershor, 2019

“Plakë e sëmurë, Shreku është më i bukur se ty”/ Komentuesit “masakrojnë” moderatoren shqiptare

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku kohët e fundit poston foto të përditshmërisë së saj nga palestra dhe tregon format. Por Aulona Musta vazhdimisht...

Kryesore Show Biz 14:10 - 11 Qershor, 2019

“Fytyra jote do dukej më bukur mes…”/ Ish banorja e Big Brother “çmend” ndjekësit me foton seksi

Olta Sheta njihet si ish banorja seksi e “Big Brother Albania” ku në pah dilnin format e saj bombastike. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale...

Kuriozitete 14:40 - 29 Maj, 2019

Foto/ Zbuloni cilët janë 10 fëmijët më të bukur në botë

Faqja online “BrightSide” ka sjellë në vëmëndje 10 fëmijët më të bukur në botë të cilët i kanë mahnitur të gjithë me pamjen e tyre. Për...

Kryesore Show Biz 10:40 - 24 Maj, 2019

“Me njerëz të bukur”/ Albana Osmani “mahnit” me veshjen në tapetin e kuq në Kanë

E ftuar nga modeli shqiptar Ronald Lekaj, moderatorja Albana Osmani po shkëlqen si e ftuar në amfAR Gala në Kanë. Ky event ka mbledhur të famshmit...

Kuriozitete 12:10 - 18 Maj, 2019

“Të qënurit e bukur të pengon”/33 vjeçarja ngel papunë prej bukurisë së saj

Të jesh e bukur të hap shumë dyer. Kjo shprehje është shumë e përhapur ditët e sotme por për avokaten nga Rusia Irina Kova, kjo gjë...