Connect with Us

All posts tagged "bukura"

Kuriozitete 14:26 - 4 Nentor, 2019

Vendet më të bukura në botë/ Ku duhet të udhëtoni sipas shenjës së horoskopit

Dashi:  Aventurë në malet e Etiopisë. Demi: Një vilë në bregdet në Greqi. Binjakët: Një udhëtim i mbingarkuar në Tokio. Gaforrja: Një kabinë liqeni në malet...

Showbizz 10:35 - 14 Tetor, 2019

“Kujtime të bukura që na trishtojnë”/ 5 vite pa Dr. Florin, Ermal Mamaqi bën dedikimin prekës

Ditën e djeshme u bënë rreth 5 vite që këngeëari Dr. Flori është ndarë nga jeta, dhe miku i tij më i ngushtë Ermal Mamaqi, nuk...

Showbizz 12:42 - 1 Tetor, 2019

FOTO-Fjalet më të bukura në botë për një vajzë/ Viola Spiro merr dhuratën speciale nga mamaja e saj

Ditën e shtunë, më datë 28 , moderatorja e njohur e sportit Viola Spiro, festoi ditëlindjen e saj të 31-të. Si të gjithë, edhe Viola ndau...

Showbizz 21:53 - 30 Shtator, 2019

FOTO-Sot është një nga vajzat më të bukura të Tiranës/ Por ja si dukej Kejda 1-vjeç

Me rastin e 21-vjetorit, Kejda, vajza e ish-ministres Bregu, ka postuar disa video shumë të ëmbla nga fëmijëria. Ndër të tjera, Kejda na njeh me një...

Kryesore Show Biz 14:10 - 1 Qershor, 2019

Një nga 12 femrat më të bukura në botë/ Modelja shqiptare “çmend” rrjetin me foto seksi

Para disa muajsh Tika Camaj u rendit në mesin e 12 femrave më të bukura në botë. Modelja shqiptare përflitet shpesh për shkak të formave trupore...

Kryesore Show Biz 13:53 - 3 Maj, 2019

Foto/Njihuni me 10 femrat më të bukura të këtij shekulli

10 femrat e mëposhtme renditen si ndër më të bukurat e shekullit të XXI ku veç bukurisë, ato janë edhe mjaft të suksesshme dhe humane. Ajo...

Life Style 23:00 - 1 Prill, 2019

A duan femrat e bukura të kenë shoqe më të bukura se ato?

Sipas një studimi, femrat e bukura kanë më shumë gjasa t’i zgjedhin mikeshat e tyre të bukura. Studimi, i kryer nga ekspertë nga Universiteti i Oksfordit...

Kryesore Show Biz 20:00 - 3 Mars, 2019

Renditet në listën e modeleve më të bukura në botë, kjo është shqiptarja që po i “tërbon” të gjithë

Të gjithë pyesin se cilat janë femrat më të bukura në botë. Përgjigjen e kësaj pyetje e ka thënë faqe e webit “Web Mag”. “Web Mag”...

Kryesore Show Biz 14:40 - 6 Shkurt, 2019

8 këngëtaret më të bukura para viteve 90 që çmendën shqiptarët dhe ku janë sot

  1.Parashqevi Simaku është padyshim ikonat e muzikës shqiptare të vieve ’80. Parashqevia fitoi dashurinë e publikut me zërin melodioz, bukurinë, sharmin dhe elegancën. Këngëtarja filloi...

Kryesore Show Biz 12:10 - 31 Dhjetor, 2018

“Jam një nga femrat më të bukura në botë” Modelja shqiptare e thotë publikisht

Kejvina Kthella është një nga modelet më të njohura shqiptare, e cila që pasi u bë pjesë e emisionit “Xing me Ermalin” ka qënë mjaft e...

Kryesore Show Biz 23:10 - 16 Nentor, 2018

Vajza, nëse jeni më të bukura se partneri juaj duhet të gëzoheni!

Nëse partneri juaj nuk është bekuar me bukurinë e aktorit George Clooney, atëherë kemi lajme të mira për ju. Disa hulumtime tregojnë se lidhjet janë më...

Kryesore Show Biz 14:10 - 21 Tetor, 2018

Foto/Dhjetëvjeçari me femrat më të bukura

Debati se cili dhjetëvjeçar i ka pasur vajzat më të bukura vazhdon prej kohësh. Por unë kam zili fotografët që kishin modele femra si Sophia Loren,...

Kryesore Show Biz 13:16 - 22 Nentor, 2017

70 e 80 vjeçe: Si duken sot aktoret që trullosnin baballarët tanë

Gjysmë shekulli pas pikut të famës së tyre, këto ikona bukurie vazhdojnë të jenë pjesë e kinemasë apo eventeve publike. Ndërsa shumë prej ikonave të kohës...

Life Style 12:00 - 8 Janar, 2015

100 fytyrat më të bukura të vitit 2014

Është publikuar lista e fytyrave të femrave më të bukura të vitit 2014, e përzgjedhur nga kritikët e pavarur. Ky është viti i 25-të me radhë...