Connect with Us

All posts tagged "bukurie"

Kryesore Show Biz 12:53 - 12 Maj, 2019

“Këto janë shenja bukurie”/Këngëtarja e njohur publikon pamjet emocionuese të lindjes së vajzës

Këngëtarja e famshme Ciara,zhvilloi dasmën me bashkëshortin e saj Russell Wilson, në korrik 2016 dhe lindi vajzën në prill 2018. Ajo ka vendosur që me publikimin e...

keshilla bukurie
Femra 22:20 - 30 Mars, 2019

Tre rregulla bukurie që do t’ju bëjnë të dukeni mirë pa u munduar shumë

Mblidh flokët gjatë gjumit Mund t’i kapësh me një lidhëse, apo thjesht t’i largosh nga fytyra. Është shumë e rëndësishme që të largosh flokët nga fytyra...

uthull produkt bukuri
Femra 21:00 - 23 Janar, 2019

Uthulla e mollës si produkt bukurie/ Ja përse mund të përdoret

Për  flokët Ky është një nga ato që do të quheshin “marifetet klasike të gjyshes”. Pasi lani flokët, teksa i keni ende të lagur mund t’i...

Showbizz 10:00 - 23 Nentor, 2015

“I forti” që goditi serbët me gur, konkurron në konkurs bukurie

Marsel Qeleshi u bë i famshëm në tetor pasi goditi autobusin e Serbisë me gur në Tiranë. Ai u shoqërua në polici dhe u paraqit disa...

Life Style 12:00 - 13 Prill, 2015

9 gjeste bukurie në ndihmë të vajzave përtace

Doni te dukeni sa me mire, por përtoni te merreni gjate me flokët fytyrën apo makijazhin? Këto gjeste do ju ndihmojnë. Mbajeni pastruesin e makijazhit tek...

Femra 10:54 - 25 Shkurt, 2015

Sekrete bukurie nga Kim Kardashian

Kim Kardashian është një nga femrat më të bukura në botë, e lakmuar nga të gjithë për format e saj trupore. Por për të qenë gjithnjë...