Connect with Us

All posts tagged "burra"

Kuriozitete 14:40 - 25 Nentor, 2019

Ka ndezur fantazinë e burrave për shumë dekada/ Zbulohet çfarë do të thotë nëse visheni vetëm me ngjyrën e zezë

Ngjyrat na eksitojnë mendjen në mënyra të ndryshme, dhe se si reagojmë ndaj disa prej tyre mund të tregojnë shumë në lidhje me personalitetin tonë. Veshjet e...

Kuriozitete 12:53 - 8 Nentor, 2019

Burrat apo gratë?/ Ky studim i habit të gjithë, ja cilët janë shoferë më të mirë

Gjithmonë është thënë se burrat janë shoferë më të mirë se gratë për shkak të saktësisë së tyre në timon. Por një studim i kryer në...

Showbizz 13:20 - 6 Nentor, 2019

“Është turp, burrat masturbohen duke parë këngëtaret shqiptare”/ Diana Ziu nuk ndalet, sulmon përsëri Vera Grabockën

Prej disa ditësh, kompozitorja e njohur shqiptare Diana Ziu dhe bashkëshorti i saj, artisti Vangjel Toçe nuk kanë nguruar të thonë disa fjalë tepër të ashpra...

Showbizz 14:32 - 28 Tetor, 2019

FOTO-“Burra ka por…”/ Mamaja më seksi e showbizzit, Xhesika Ndoja rrëfehet për jetën e saj single

Edhe pse i ka munguar ekranit shqiptar, këngëtarja Xhesika Ndoja vazhdon të jetë shumë e komentuar në media dhe jeta e saj private nuk ka mbetur...

Showbizz 11:25 - 30 Shtator, 2019

“Është moda të dalësh me burra të martuar”/ Pas ndarjes me Stresin, Keisi bën deklaratën shokuese

Ndarja e bujshme e reperit shqiptar Stresi nga bashkëshortja e tij Keisi, po lakohet ende në mediat rozë dhe nuk dihet kur do mbarojnë “kunjat” midis...

Life Style 22:05 - 23 Korrik, 2019

Alzheimer/ Burrat apo gratë, cilët janë më të ekspozuar ndaj kësaj sëmundjeje

Prej kohësh sëmundja e Alzheimerit ka prekur shumicën e popullsisë botërore pa gjetur shkakun kryesor. Por së fundmi një studim ka zbuluar se gratë janë më...

Kuriozitete 13:25 - 23 Qershor, 2019

“Burrat si femra”/ Fotot e çmendura të meshkujve bëjnë “namin” në Instagram

Instagrami është i mbushur plot me foto të femrave seksi të cilat pozojnë në plazh apo në vende të tjera. Por disa meshkuj kanë vendosur të...

Kuriozitete 11:25 - 6 Maj, 2019

“Burrat mendojnë se jam më e mirë se 20 vjeçaret”/Gjyshja e famshme e Instagramit tregon moshën

Gjyshja më tërheqëse e Instagramit, Alice Vasquez, e cila jep mësime për yoga, mbeti shtatzënë për herë të parë kur ishte 16-vjeç. Pas tre vitesh ajo...

Kuriozitete 13:25 - 30 Prill, 2019

E thotë studimi/Këto tipe burrash kanë më shumë gjasa të tradhëtojnë gratë e tyre

lllicitEncounters.com, faqja kryesore e njohjeve në Mbretërinë e Bashkuar për persona të martuar, studioi mbi 10.000 profile për të gjetur se cilat tipare janë më të...

Kryesore Show Biz 22:15 - 27 Prill, 2019

“Merruni me burrat tuaj”/E dashura e Justin Bieber acarohet pas akuzave për bashkëshortin

Mbrëmjen e djeshme fansat vunë re se Bieber kishte në historinë e kërkimit të Google performancën e Selena Gomez në Coachella. Pse duhet të kërkonte ish...

Life Style 23:00 - 4 Prill, 2019

+18/Pas ndarjes provon 7 burra brenda javës, 24-vjeçarja tregon eksperiencën e saj

Një 24-vjeçare, Nadia Bokody duke se ka gjetur mënyrën më efikase sipas saj, të “shërimit” pas daljes nga një marrëdhënie e gjatë. Pasi i dha fund...

burra romantike zodiak
Kuriozitete 21:20 - 2 Prill, 2019

Sheqer e mjaltë/ Këta janë burrat më të ëmbël të zodiakut

Dashi Dashi është romantik dhe shumë i rrezikshëm, pasi është gati edhe që të bëjë çmenduri për të treguar, apo për të provuar dashurinë. Burri i...

Burrat me te cilet nuk duhet te merreni
Life Style 23:50 - 28 Mars, 2019

Studimi/Burrat bëjnë “namin” në krevat vetëm me të shëmtuarat

Kur një burrë del me një grua të bukur, ose me një grua për të cilën ka ndjenja ka tendenca të jetë më i hutuar dhe...

veprime te burrave qe i urrejne grate
Kuriozitete 23:00 - 22 Mars, 2019

Tre veprimet e burrave që i bëjnë gratë t’i urrejnë

Kujdes  i tepruar për trupin Kujdesi i tepruar për trupin nuk i pëlqen shumë grave. Ato duan që burri të kujdeset për veten, por që të...

burrat qe bejne per vete vajzat
Femra 20:20 - 21 Mars, 2019

Studimi/ Këta janë tre tipologjitë e burrave që bëjnë për vete vajzat

Ata që nuk i japin vëmendje dhe kujdes Ky është djali që nuk përgjigjet kurrë në WhatsApp, ta le gjithmonë mesazhin pa përgjigje dhe sa herë...