Connect with Us

All posts tagged "burre"

Kuriozitete 15:06 - 13 Shkurt, 2020

Burri më i vjetër në botë është 112 vjeç/ Tregon sekretin e thjeshtë të jetëgjatësisë

Chitetsu Watanabe do të mbushë 113 vjeç muajin e ardhshëm, por ka marrë një dhuratë të hershme për ditëlinjde nga Rekordi botëror Guinness, që konfirmon se...

Showbizz 14:26 - 7 Dhjetor, 2019

“Dua burrë shqiptar dhe një dasmë me lodra e tupana”/ Bebe Rexha bën deklaratën e papritur

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare, Bebe Rexha, vizitoi Shqipërinë për t’iu ardhur në ndihmë të prekurve nga tërmeti. Gjatë kësaj vizite Bebe nuk mund...

Showbizz 11:40 - 25 Nentor, 2019

“T’i gjejmë një burrë asaj”/ Pas deklaratës ofenduese, moderatorja shqiptare “sherr” me Julian Dedën, ja çfarë i kërkon

Pak ditë më parë, një debat mes aktorit Julian Deda dhe gazetares Mira Kazhani u kthye në një sherr me ofendime mes tyre. “Kësaj gazetaruces populiste,...

Showbizz 20:30 - 19 Nentor, 2019

Amerikan apo shkodran?/ Fansat e pyesin si e do burrin, përgjigjet moderatorja seksi e sportit

Ajo është një nga moderatoret më seksi të sportit. Bëhet fjalë për Leila Krajën, bukuroshen shkodrane e cila është tifoze e Vllaznisë. Lei është shumë aktive...

Kuriozitete 13:05 - 17 Nentor, 2019

“Martesa gay duhet të jetë midis një burri dhe një gruaje”/ Zbuloni 10 gafat e VIP-ave të cilet do të mbahen mend gjatë

Të gjithëve ne na ndodh që të bëjmë gabime kur flasim me persona të ndryshëm por këto gafa të personazheve të huaj do të mbahen mend...

Showbizz 12:53 - 5 Nentor, 2019

“Burri im nuk i pëlqen, por…”/ Aktorja e njohur tregon eksperiencën e skenave intime para bashkëshortit

Ajo është një ndër aktorët më të famshme të Hollywood-it dhe tepër e pëlqyer nga publiku ndërkombëtar. Në një rrëfim të fundit për “Standart.co”, Julianne Moore...

Kuriozitete 16:34 - 27 Tetor, 2019

Ja cilat janë 7 dallimet midis mënyrës se si burrat dhe gratë bien në dashuri

1. Burrat mund të përjetojnë më shpejt ndjenjat e dashurisë ” Një studim i kohëve të fundit zbuloi se burrat kanë tendencë të bien në dashuri...

Showbizz 12:40 - 27 Tetor, 2019

FOTO-“Tanëë ruaj burrin”/ Tepër xheloze? Rezarta Shkurta zbulon këshillën që i jep vetes

Prej disa orësh, këngëtarja dhe biznesmenia Rezarta Shkurta ka bërë një pyetësor për fansat e saj në Instagram ku ajo i përgjigjet pyetjeve të tyre. Pasi...

Kuriozitete 10:56 - 19 Tetor, 2019

“Duhemi shumë me njëri tjetrin”/ E lidhur me një burrë 27 vite më të madh, vajza “masakrohet” nga njerëzit

Një grua e quajtur Terri Foster-Guy nuk e ka aspak problem të thotë se ka rënë në dashuri me partnerin e saj Kirk Campbell, i cili...

Kuriozitete 17:54 - 13 Tetor, 2019

FOTO- Me dy gra dhe shumë të dashura/ Njihuni me burrin më të lumtur në botë

A është kjo martesa që do e dëshironte çdo mashkull në ketë planet? Nëse po, duhet të merrni shembull nga ky burrë. Bashkë me dy gratë...

Kryesore Show Biz 14:40 - 16 Shtator, 2019

“Pamjen dhe karakterin e fortë si një burrë i madh, si babai yt”/ Çiljeta i bën dedikimin emocionues djalit

Dita e sotme shënon fillimin e sezonit të ri shkollor ku edhe djali i këngëtares shqiptare Çiljeta, Fernando, ka nisur shkollën për herë të parë së...

Kryesore Show Biz 10:10 - 4 Gusht, 2019

“Dua të martohem me burrin tënd”/ Almeda Abazi i jep përgjigjen epike komentueses

I njohur si një nga aktorët turq më të pëlqyer të momentit, Tolgahan Sayisman  ka krijuar fansa në shumë shtete të botës dhe gjithmonë ka rënë...

Kryesore Show Biz 10:53 - 3 Korrik, 2019

“Burri im, shoku im, gjithçka e imja”/ Marina i bën urimin e veçantë bashkëshortit për ditëlindje

Ata prej disa ditësh ndodhen me pushime në vëndet më ekzotike të botës. Për momentin ato ndodhen në Antigua dhe gjithashtu sot reperi Getoar Selimi feston...

Kryesore Show Biz 10:36 - 17 Qershor, 2019

“Jeton me injorancën”/ Këngëtarja acarohet me ndejkësin që i shau burrin

Këngëtarja Linda Halimi është një ndër personazhet e cila karrierën dhe jetën personale po i  zhvillon në Amerikë. Në intervistat e shumta, ajo është shprehur se...

Kryesore Show Biz 21:48 - 10 Qershor, 2019

“Jam tropojane, por burrin e dua korçar”/ Modelja tregon arsyen që do ta mbante në Shqipëri

Bukuroshja Amela Kalari ka rrëfyer paksa nga eksperienca e saj në eventin e bukurisë “Miss Universe”. Përveç kësaj ajo ka zbuluar disa detaje nga jeta private,...