Connect with Us

All posts tagged "buze"

Trendi Sot 17:40 - 11 Dhjetor, 2019

VIDEO-Si të keni buzë të fryra pa patur nevojë për ndërhyrje

Kylie Jenner ka treguar se vite më parë ajo vendosi të bënte buzët me filler  që i dhanë një pamje krejt tjetër. Së fundi ajo është...

Showbizz 21:14 - 9 Tetor, 2019

“I hoqa dhe s’do t’i bëj më kurrë”/ Aurela Hoxha tregon për herë të parë të vërtetën e operacioneve plastike

Modelja e njohur shqiptare Aurela Hoxha është një nga vajzat më të përfolura të showbizit përsa i përket formave të saj trupore. Modelja u bë pjesë...

Kryesore Show Biz 13:22 - 1 Shtator, 2019

“Buzë mishtore dhe forma bombastike”/ 20 fotot më “përvëluese” të Olimpia Smajlaj

Tipare perfekte dhe një trup bombastik. Kështu do të prezantohej Olimpia Smajlaj në emisionin “Xing me Ermalin” pak kohë më parë. E lindur në Shkodër, Olimpia...

Kryesore Show Biz 11:40 - 4 Qershor, 2019

Puth tre herë vajzën në buzë/ Futbollisti i famshëm “masakrohet” nga komentuesit

Në nëntor të vitit të kaluar futbollisti i famshëm David Beckham , u akuzua nga shumë ndjekës pas një videoje në rrjetet sociale ku ai puthi...

Kryesore Show Biz 14:25 - 25 Maj, 2019

“Je një mbretëreshë”/ Aktorja e famshme puth në buzë moderatoren duke i habitur të gjithë

Producentja dhe skenaristja Lena Waithe, vendosi këtë herë të zëvendësonte moderatorin e famshëm Jimmy Kimmel. E ftuara surprizë ishte aktorja e njohur, Halle Berry dhe Lena i...

Kryesore Show Biz 13:53 - 14 Maj, 2019

E “masakruan” pas puthjes në buzë me mamanë,reagojnë përfaqësuesit e Maluma-s

Maluma, këngëtari shumë i dashur nga fansat sidomos nga ato femra, pak ditë më parë postoi foton ku shihej duke u puthur me mamanë e tij ...

Kuriozitete 12:25 - 14 Maj, 2019

“Pata frikë se mund të vdisja”/Pornostarja e pëson keq pas zvogëlimit të buzëve

Kirsty Collins nga Sheffield u pendua pas zmadhimit të buzëve dhe donte t’i rikthente ato siç ishin në fillim. Pornostarja 33 vjeçare pagoi £300 për injektimin e ...

Kryesore Show Biz 12:25 - 23 Prill, 2019

“Për pak do humbja jetën”/Donte të frynte buzët,29 vjeçarja përfundon e shpërfytyruar

29-vjeçarja Rachael Knappier donte të kishte buzë më të mira dhe më të fryra por sipas mjekëve, mund të kishte ndërruar jetë nëse nuk do ta...

Kryesore Show Biz 13:40 - 13 Prill, 2019

“Buzë si pornostare”/Ky është trendi më i ri që po qarkullon në rrjet dhe i rrezikon të gjithë

Trendi i ri i cili po qarkullon në rrjetet sociale së fundmi quhet “porn star lip fillers” dhe ata që e aplikojnë përfundojnë me buzë gjigante...

Kuriozitete 13:25 - 26 Mars, 2019

E pabesueshme/Kjo fryrje buzësh eshtë bërë me metodën që përdorim rëndom për t’u depiluar

Jemi në kohën kur botoksi dhe mbushësit e buzëve janë kthyer në diçka të zakonshme në shoqërinë tonë. Por një metodë që është zbuluar së fundmi...

Do t’ju shkrijë zemra/ Qenushi me tre këmbë pret mikun e ngushtë buzë trotuarit
Kuriozitete 23:20 - 24 Shkurt, 2019

Do t’ju shkrijë zemra/ Qenushi me tre këmbë pret mikun e ngushtë buzë trotuarit

Qenushat janë qenie të mrekullueshme, janë të njohur për inteligjencën e tyre si dhe për besnikërinë.  Ata kanë aftësi për të treguar lumturi dhe mirënjohje edhe...

herpes
Kuriozitete 12:39 - 7 Shkurt, 2019

Metodat më efektive për trajtimin e herpesit në buzë

Hudhër Hudhra ka një fuqi të fortë natyrore antimikrobike dhe mund të shmangë ënjtjen dhe të ndihmojë që herpesi të shërohet sa më shpejt. Vitamina C...

Kryesore Show Biz 10:14 - 4 Shkurt, 2019

“Vazhdoj të dua t’i bëj”- moderatorja shqiptare flet për “imperfeksionin” e saj në fytyrë

Të gjithë njerëzit kanë një tipar që nuk i pëlqen te vetja ose një imperfeksion për të cilin ndihen të pasigurtë. Ditën e djeshmë, dikush ja...

Kryesore Show Biz 12:53 - 23 Janar, 2019

Puthje në buzë dhe dedikime romantike dashurie: Ish e dashura e Faton Shoshit e lidhur me një vajzë?

Që prej ndarjes së tij të bujshme nga Era Istrefi, menaxherin Faton Shoshi e kemi parë të rrethuar nga vajza sexy në Instagram. Mirëpo, për pak...

ledina celo foto
Kryesore Show Biz 11:25 - 22 Janar, 2019

“Buzëve s’kam ç’u bëj!” Ledina Çelo tregon si dukej në vitin 1998

Duket se pas fotos nudo që publikoi në kuadër të sfidës së 10 viteve më parë, Ledina Çelo ka hapur albumin e fotove të vjetra dhe...