Connect with Us

All posts tagged "camila cabello"

Showbizz 18:25 - 24 Janar, 2020

“Do të dalim me të brendshme nëse fitojmë”/ Çifti i showbizit bëjnë “premtimin pikant”

Dy këngëtarët e famshëm të hitit “Senorita”, Camila Cabello dhe Shawn Mendes janë nominuar për çmimin ‘Performanca më e mirë në grup’ në ceremoninë e ndarjes...

Showbizz 16:53 - 8 Dhjetor, 2019

Një dashuri e hershme/ Camila Cabello rrëfen fillimet e lidhjes me Shawn Mendes

Camila Cabello dhe Shawn Mendes krijuan së bashku një nga bashkëpunimet më të suksesshme të kësaj veer siç ishte Senorita. Pas publikimit të këngës fansat e...

Showbizz 18:47 - 30 Tetor, 2019

Më të dashuruar se kurrë/ Zbulohet kur ka nisur lidhja mes Camila Cabello dhe Shawn Mendes

Camila Cabello dhe Shawn Mendes sollën bashkëpunimin e tyre të parë “Senorita” dhe bënë bujë të madhe në mediat e huaja. Jo vetëm për faktin se...

Kryesore Show Biz 19:55 - 27 Gusht, 2019

Kërcim sensual dhe ambient romantik/ Çifti më i ri i showbizit elektrizojnë skenën me performancën

Camila Cabello dhe Shoën Mendes kanë dhuruar një performacë shumë të nxehtë mbrëmjen e kaluar në MTV. Dyshja kanë kënduar live këngën e tyre e cila...

Kryesore Show Biz 16:00 - 4 Gusht, 2019

“Celuliti dhe dhjami janë normal”/ Këngëtarja e famshme jep mesazhin e fortë për vajzat

Këngëtarja e famshme e hitit “Senorita” Camila Cabello ka dhënë një mesazh shumë të fortë për të gjitha vajzat që janë të apasionuara pas formave perfeket...

Kryesore Show Biz 17:53 - 5 Korrik, 2019

Pas klipit me skena të nxehta/ Çifti i njohur i showbizit në një lidhje dashurie

Vetëm pak javë më parë dy këngëtarët me famë botërore, Shawn Mendes dhe Camila Cabello, sollën hitin e kësaj vere, Senorita. Klipi ka arritur të numërojë...