Connect with Us

All posts tagged "Can Yaman"

Showbizz 15:24 - 16 Shkurt, 2020

Nuk e konsideronte si konkurrent për nivelin e tij/ Can Yaman i kërkon falje Kivanç Tatlitug

Ata janë dy aktorët më të komentuar dhe të famshëm në Truqi. Bëhet fjalë për dy aktorët me origjinë shqiptare, Kivanç Tatlitug dhe Can Yaman. Në...

Showbizz 12:37 - 8 Janar, 2020

FOTOT-Can Yaman shokon fansat/ Pret flokët dhe nuk do ta njihni dot me pamjen e re

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman  i ka befasuar të gjithë fansat e tij. Për shkak të pamjes së tij dhe rolit tek seriali Erkenci Kusm...

Showbizz 17:35 - 6 Dhjetor, 2019

Gazetarja spanjolle çmend aktorin e famshëm me origjinë shqiptare/ E ngacmon në mes të intervistës

Aktori i famshëm me origjinë shqiptare Can Yaman është një nga meshkujt më seksi dhe të pëlqyer nga gjinia femërore. Ai u bë i njohur në...

Showbizz 15:49 - 23 Shtator, 2019

Aktori me origjinë shqiptare “bllokon” aeroportin/ Fansat “çmenden” pas tij

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman dhe një herë ka treguar se dashuria e tij për fansat është e madhe. Aktori ka bërë një vizitë në...

Kryesore Show Biz 21:34 - 18 Shtator, 2019

“Çmendën” mijëra fansa/ Modelja zbulon të vërtetën e lidhjes mes Can Yaman dhe Demet Ozdemir

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman dhe aktorja Demet Ozdemir janë dy personazhe për të cilat mediat rozë kanë shkruar pafund. Para pak kohësh në mediat...

Kryesore Show Biz 21:20 - 22 Gusht, 2019

Aktori me origjinë shqiptare “tërbon” vajzat italiane/ Ja çfarë bëjnë para hotelit ku po qëndron ai

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman, pas përfundimit të komedisë “Një puthje në errësirë”, ka korrur shumë sukses, jo vetëm në Turqi ku jeton dhe vepron...

Kryesore Show Biz 15:15 - 6 Qershor, 2019

U përfolën për një lidhje/ Aktori me origjinë shqiptare kapet mat me aktoren turke

Aktorja e njohur Demet Ozdemir dhe Can Yaman janë përfolur shumë nga shtypi rozë për një lidhje dashurie. Dyshja i hodhën poshtë thashethemet duke e mohuar...

Kryesore Show Biz 21:30 - 1 Gusht, 2018

Murat Boz apo Can Yaman?/ Debati i internetit

Murat Boz apo Can Yaman, cilin do të zgjidhnit ju? Dy aktorët janë kthyer në çështje diskutimi në rrjetet sociale për shkak të paraqitjes së tyre...