Connect with Us

All posts tagged "candice swanepoel"

Showbizz 11:16 - 8 Mars, 2020

Engjëlli i Victoria Secret/ Fotot magjepsëse të modeles me linjat perfekte

Modelja e njohur Candice Swanepoel i çmend të gjithë me pozat e saj provokuese. Ajo ka qenë pjesë e kastit të modeleve të Victoria Secret. Ajo...

Showbizz 18:20 - 25 Shkurt, 2020

Modelja ndez fantazinë e meshkujve/ Fotot nga pushimet që “çmendën” pushuesit

Modelja Candice Swanepoel ka ndarë me ndjekësit e saj disa momente nga pushimet e saj. 31 vjeçarja është shfaqur shumë në formë dhe super seksi teksa...

Kryesore Show Biz 23:40 - 20 Dhjetor, 2017

Foto/ Candice magjeps Brazilin me linjat e saj

Në fundjavën e kaluar u publikua lajmi se Candice Swanepoel është sërish shtatzënë me të fejuarin e Hermann Nicolli, në pritje të fëmijës së saj të...

Kryesore Show Biz 00:15 - 17 Dhjetor, 2017

Modelja e Victoria’s Secret ishte shtatzënë në sfilatë, por askush s’e dalloi

Candice Swanepoel po pret fëmijën e saj të dytë. Të premten, modelja e Victoria’s Secret publikoi një foto në Instagram për të zbuluar lajmin e saj...

Showbizz 16:41 - 30 Tetor, 2015

Candice Swanepoel nudo vetëm për fansat

Modelja e mrekullueshme e Victoria’s Secret ka treguar trupin e saj nudo në llogarinë në Instagram. Candice Swanepoel ka pozuar lakuriq në oqean, duke thënë: “Ky...

Showbizz 18:50 - 26 Gusht, 2015

Zhvishet një engjëll

Njëra nga “engjëjt” e Victoria’s Secret, Candice Swanepoel edhe një herë ka nxjerrë në pah linjat e saja perfekte të trupit duke mos hezituar t’i mbulojë...

Fashion 09:27 - 9 Prill, 2015

Candice Swanepoel në gjurmët e Monroe

Ndonëse ka vite që nuk është më mes nesh, kujtimi dhe figura e aktores së famshme hollivudiane Marilyn Monroe. Ka qenë modelja e Victoria’s Secret Candice Swanepoel...

Fashion 10:45 - 23 Mars, 2015

Candice Swanepoel seksi në Ditën Ndërkombëtare të Ujit

Ajo është një nga modelet me format më të hatashme trupore, që numëron një numër të madh ndjekësish në llogarinë e saj në Instagram. Bëhet fjalë...

Fashion 08:36 - 18 Mars, 2015

Candice Swanepoel i bën veshjet të duken provokuese

Ajo është një nga modelet më seksi të Victoria’s Secret dhe jo pa qëllim zgjidhet nga brande të ndryshme veshjesh, për të qenë imazhi i tyre....