Connect with Us

All posts tagged "cante"

Showbizz 13:52 - 29 Mars, 2020

Jetë luksoze dhe udhëtime të shpeshta në Dubai/ Zbuloni çmimin e kripur të çantës të aktores shqiptare

Aktorja Arta Nitaj së fundmi është komentuar shumë në mediat rozë. Jeta luksoze dhe udhëtmet e shpeshta në Dubai të aktores kanë tërhequr vëmendjen e të...

Fashion 15:37 - 3 Mars, 2020

FOTOT-Kim Kardashian riciklon veshjen/ Tërheq gjithë vëmendjen me çantën e saj

Ajo ka një gardërobe të tërë nga dizajnerët më të famshëm në botë. Kim Kardashian provoi se nuk i ka harruar veshjet që i ka përodrur...

Fashion 14:00 - 22 Shkurt, 2020

Duhet të jenë patjetër në gardërobën tuaj/ Tendencat më të fundit të çantave që do të plotësojnë veshjen e çdo gruaje

Fundi i muajit të modës ka mbërritur dhe çdo që duhet të shihni në sfilatat e stilistëve të njohur duhet t’i mbajmë mend. Një nga aksesorët...

Showbizz 17:32 - 10 Shkurt, 2020

Çfarë mban Grida Duma gjithmonë në çantë/ Zbulon disa sekrete për pamjen e saj të jashtme

Ish deputetja e PD-së Grida Duma është vlerësuar si një nga politikanet më të bukura shqiptare. Ajo gjithnjë ka tërhequr vëmendjen me daljet e saj në...

Fashion 14:15 - 11 Janar, 2020

FOTOT-Kylie Jenner nuk kursehet/ Shpenzon një “mal” me para për një çantë

Kylie Jenner i ka suprizuar sërish të gjithë fansat me pamjen e saj. Miliarderja ka publikuar një foto në Instagramin e saj ku shfaqet e veshur...

Fashion 16:49 - 30 Nentor, 2019

Si të zgjidhni çantën perfekte sipas formës së trupit

Për të krijuar pamjen e përsosur, duhet të mendoni për gjithçka – nga një bel më i hollë në një rresht proporcional me shpatullat dhe këmbët....

Kryesore Show Biz 14:53 - 22 Shtator, 2019

“Kemi dy drejtime të ndryshme”/ U zunë për një çantë “Channel”, Kejvina tregon çfarë ndodhi me Françeskën

Disa muaj më parë, në mediat rozë u tha se dy modelet seksi shqiptare Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe nuk flisnin me njëra-tjetrën. Shkak për zënkën...

Kuriozitete 20:00 - 9 Mars, 2019

Interesante/Çfarë duhet të dini për çantën më të shtrenjtë në botë?

Çdo çantë prodhohet me dorë dhe duhen më shumë se 48 orë pune.Çantat punohen në Francë nga artizanë, të cilët punojnë, ngjyrosin dhe pikturojnë me dorë...

Fashion 14:40 - 19 Dhjetor, 2018

Modelet e çantave më “in” që do të shohim në 2019-n

Nëse doni që të bëni një investim me vlerë në 2019-n, ne jemi këtu për t’ju treguar ku dhe pse. “Whowhatwear” sjell modelet më fantastike të...

Fashion 20:15 - 25 Nentor, 2018

Pse ju duhet patjetër një çantë beli në jetën tuaj

U bë kohë që çantat e belit janë kthyer në një trend të padiskutueshëm. Vajzat e famshme, blogeret dhe thuajse kushdo tjetër që fare pak ndjek...

Kryesore Show Biz 23:00 - 29 Shtator, 2018

Nudo në një çantë/ Victoria surprizon në 10 vjetorin e brandit të saj

Victoria Beckham feston 10 vjetorin e firmës së saj dhe e bën me një fushatë shumë të diskutuar. Në fotot e realizuara nga Jergen Teller, Victoria...

Life Style 23:45 - 20 Shtator, 2018

Ju ecën gjithmonë ters?/ Mbani këto 2 gjëra në çantë!

Për ju që besoni në disa supersticione, ja disa gjëra që duhet të mbani në çantën tuaj që t’iu ndjekë fati i mirë. Bëhet fjaë për:...

Fashion 23:00 - 20 Janar, 2018

Çanta më e shtrenjtë në botë/ Një investim i shkëlqyer për të ardhmen!

Një çantë shumë e rrallë Birkin vendosi një tjetër rekord për çantën më të shtrenjtë ndonjëherë që shitet në një ankand. Çanta me lëkurë krokodili “Diamond...

Kryesore Show Biz 21:54 - 28 Tetor, 2017

Foto/ Shihni si e surprizon bashkëshorti këngëtaren shqiptare

Këngëtarja e njohur Sabina Dana, tashmë nënë e bukuroshes Dahlin, na tregon shpesh nëpërmjet postimeve të rrjeteve sociale marrëdhënien e shkëlqyer që ka me bashkëshortin e...

Kuriozitete 22:00 - 6 Gusht, 2017

Ky test surprizues mund të zbulojë të vërtetën për ju

Mënyra se si e mbani çantën dhe zakonet tuaja të përditshme tregojnë shumë për ju. Bright Side ka sjellë një test të thjeshtë që me shumë...