Connect with Us

All posts tagged "cara delevingne"

Kryesore Show Biz 13:45 - 11 Shtator, 2019

Supermodelja tregon pikën e saj më të fortë/ Shfaqet provokuese me “kamxhik” në dorë

Cara Delevingne është shpallur si supermodelja më e paguar në Mbretërinë e Bashkuar gjatë dymbëdhjetë muajve të fundit. Prandaj nuk është surprizë që Cara Delevingne të...

Kryesore Show Biz 00:30 - 9 Janar, 2018

Delevingne topless vetëm për Dior

   Modelja e njohur Cara Delevingne befason sërish. Supermodelja goditi me pozat e saj për fushatën e diskutueshme të Dior Capture Youth, e cila synon gratë...

Showbizz 16:56 - 21 Mars, 2017

Cara Delevingne dhe St.Vincent mikesha të mira pas ndarjes

Cara Delevingne na bëri të besojmë në dashuri gjatë kohës kur ishte e lidhur me St.Vincent. Në muajin gusht të verës së kaluar ajo tha për...

Fashion 21:50 - 20 Gusht, 2015

Modelja që u pagua 10 mijë euro në ditë lë modelingun. Ja pse!

Cara Delevingne që ndryshet njihet edhe si një nga mbretëreshat e sfilatave e madje paguhet 10.000 mijë euro në ditë duket se ka vendosur që t’i...

Fashion 10:45 - 23 Maj, 2015

Cara Delevingne modelja seksi që duan të gjithë

Cara Delevingne ka realizuar një fotoshooting të ri. E veshur me një smoking të zi, Cara duket perfekte dhe shumë elegante me të. Si gjithnjë bukuroshja...

Fashion 11:15 - 31 Mars, 2015

Modës i shtohet një Cara Delevigne tjetër…

Modelja Cara Delevigne është një nga yjet e reja të modelingut, e cila ka hyrë fuqishëm në industrinë e modës. Por mesa duket ajo paska edhe...

Fashion 10:15 - 12 Mars, 2015

Cara Delevingne përshëndet e “zhveshur” 10 milion fansat në Instagram

Ajo e ka marrëdhënien shumë të mirë me të gjithë fansat e saj.Por kur numri i ndjekësve të saj në Instagram ka kapur shifrën prej 10...

Fashion 14:50 - 10 Mars, 2015

Cara Delevingne & Kendall Jenner shkëlqejnë në javën e modës në Paris

Deri tani ato ishin thjesht vëzhguese të javës së modës në Paris, ndërkohë që mbrëmë kanë qenë protagonistet dhe kryefjala e modës të kryeqytet francez. Dy...

Showbizz 14:39 - 3 Mars, 2015

Delevingne & St. Vincent s’pranojnë lidhjen por janë kudo bashkë

Cara Delevingne dhe St. Vincent, nuk e pranojnë që janë të lidhura por gjithnjë e më shumë janë bashkë. Ja tek i shohim në një ditë...

Showbizz 13:00 - 1 Mars, 2015

Cara Delevingne puthet me St Vincent

Cara Delevingne është puthur me këngëtaren amerikane St Vincent. The Mirror raporton se vajzat kanë kaluar disa momente të këndshme gjatë mbrëmjes së Brit Award dhe...