Connect with Us

All posts tagged "cardi B"

Fashion 14:09 - 26 Janar, 2020

Mbrëmja gala para çmimeve Grammy/ Yjet që shkëqyen në tapetin e kuq

Cardi B dhe Nicole Scherzinger kanë spikatur në mbrëmjen festiva të organizuar para festës së ndarjeve së çmimeve Grammy. Yjet më të mëdha të industrisë muzikore...

Showbizz 13:54 - 27 Dhjetor, 2019

FOTOT-Rezidenca 5.7 milionë dollarëshe e reperes së famshme/ Do të mahniteni nga pamjet brenda saj

Reperja Cardi B dhe bashkëshorti i saj Offset kanë treguar pamjet nga rezidenca e tyre 5.7 milionë dollarëshe. Reperja duket shumë e lumtur teksa shëtit nëpër...

Showbizz 18:55 - 7 Dhjetor, 2019

VIDEO-Para, pije dhe vajza nudo/ Cardi B publikon jetën e shfrenuar

Cardi B është një nga reperet më të famshme në Amerikë. Reperja njihet për karakterin e saj pa komplekse si dhe reklamimin e jetës së shfrenuar....

Showbizz 16:54 - 23 Nentor, 2019

Kopje si mami/ Reperja e famshme publikon videon e ëmbël me vajzën e saj

Reperja e njohur Cardi B ka publikuar disa momente të ëmbla me të bijën Kulture. Kulture shfaqet duke kënduar njërën nga këngët më të njohura të...

Showbizz 21:49 - 19 Nentor, 2019

Reperja e famshme rrëfen më shumë detaje rreth jetës private: “Seksi është zakoni më i mirë i tij”

Ajo është e njohur për trupin e saj bombastik po ashtu edhe personalitetin e saj. Bëhet fajlë për reperen Cardi B, e cila është një nga...

Showbizz 15:20 - 1 Nentor, 2019

“Gjethet mbulojnë pjesët intime”/ Cardi B nuk përmbahet, ja pamja e saj “bombë” për Halloween

Ajo njihet për tipin pa komplekse dhe fotot tepër seksi që realizon. Së fundmi në festën e Halloween ,reperja Cardi B ka shfrenuar imagjinatën dhe i...

cardi b emision
Showbizz 19:32 - 2 Tetor, 2019

FOTO-E buzëqeshur dhe me gjoksin jashtë/ Cardi B rikthen në modë ngjyrën që e kishim harruar prej kohësh

Reperja e famshme Cardi B i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj gjatë Javës së Modës në Paris. Cardi është shfaqur bombastike e veshur...

Showbizz 14:09 - 26 Shtator, 2019

Fotografi e ngacmoi seksualisht/ Reperja rrëfen “takimin e frikshëm”

Reperja e njohur Cardi B ka rrëfyer një nga ngjarjet shokuese të jetës së saj. 26-vjeçarja ishte e ftuar në emisionin “Untold Stories of Hip Hop”,...

Kryesore Show Biz 19:57 - 22 Shtator, 2019

“Po rritemi bashkë”/ Dedikimet romantike të çiftit të famshëm për përvjetorin e martesës

Reperi Offset dhe reperja Cardi B kanë festuar sot përvjetorin e martesës. Në këtë datë të shënuar për çiftin më të komentuar në mediat e huaja,...

Kryesore Show Biz 21:32 - 22 Korrik, 2019

“Mezi po pres të kthehem në shtëpi”/ Reperja surprizon partnerin

Cardi B dhe Offset janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat e huaja. Çifti duket se po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre...

Kryesore Show Biz 16:18 - 13 Korrik, 2019

E krahason me Cardi B/ Reperja e famshme “degjeneron” komentuesin

Reperja e famshme Nicky Minaj është përfshirë shumë herë në skandale me këngëtaret e tjera. Një nga perosnat i cili iu kundërvu ashpër ishte producneti i...

Kryesore Show Biz 16:49 - 12 Korrik, 2019

Menaxheri shqiptar i vip-ave publikon videon me Cardi B/ Reperja mëson kuptimin e emrit të saj në shqip

Menaxheri shqiptar i vipave, Drin Zatriqi ka takuar reperen me famë botërore Cardi B. Përmes një video të publikuar në rrjetin social Instagram, reperja duket se...

Kryesore Show Biz 21:40 - 10 Korrik, 2019

“Shkoj në tualet,bëj si gangstere dhe dal”/ Reperja e famshme i shokon të gjithë me deklaratën

Reperja e famshme Cardi B njihet për tipin e saj moskokçarës dhe fjalët e vërteta që thotë.Ajo është padyshim një nga reperët më të mira të...

Kryesore Show Biz 22:37 - 2 Korrik, 2019

“Çmendet” reperja e njohur/ I drejton të pasmet një fansi

Reperja e famshme Cardi B nuk njeh limite. Në një nga koncertet e saj ajo ka dhënë një performancë shumë të nxehtë para qindra fansave. Cardi...

Kryesore Show Biz 16:39 - 24 Qershor, 2019

Super performancë/ Reperja dhe bashkëshorti i saj dhurojnë spektakël para mijëra fansave

Kjo javë ka qenë plot ulje-ngritje për Cardi B. Reperja shkëlqeu në BET Awards vetëm pak ditë pasi u akuzua për dhunë ndaj disa striptisteve. Ajo...