Connect with Us

All posts tagged "celes"

mbi 10 vite me partnerin hap syte
Kuriozitete 13:40 - 8 Shtator, 2019

“Tradhëtia është çelësi për të përmirësuar marrëdhënien tuaj”/ Deklarata e ekspertes “shokon” rrjetin

Të përjetosh tradhëtinë nga dikush që e dashuron, është zhgënjimi më i madh që mund të përjetoni dhe kjo i jep fund lidhjes tuaj . Por...

Life Style 17:00 - 4 Dhjetor, 2018

Studimi/ Pak proteina dhe shumë karbohidrate, çelësi për jetëgjatësinë e trurit

Dietat me pak proteina dhe me konsum më të lartë të karbohidratesh mund të jenë çelësi i jetëgjatësisë, sidomos asaj të trurit, duke inkurajuar plakjen e...

Showbizz 17:00 - 6 Janar, 2017

John Travolta: Ja celësi i suksesit tim

Figura e tij është e njohur si një yll kinematografik, por angazhimet e tij të shumta nuk e pengojnë të jetë edhe një baba i mirë....

Life Style 18:00 - 17 Mars, 2015

Ja çelësi i suksesit për buzë më të plota

Pa ndihmën e kirurgjisë, shumë femra do të dëshironin buzë më të plota. Duket se trendi i fundit po shkon drejt kësaj rruge, ndërsa ngjyrat e...