Connect with Us

All posts tagged "chloe ferry"

Showbizz 10:30 - 23 Prill, 2020

Njihet si vajza më seksi e televizionit/ Fotot më “hot” të Chloe Ferry

Chloe Ferry është një nga modelet më bombastike të showbizit të huaj. 23 vjeçarja nuk ngurron të eksopozojë në çdo foto të saj në rrjetet sociale,...

Showbizz 13:24 - 15 Prill, 2020

FOTOT-Me bikini super minimaliste/ Chloe Ferry lë pa mend fansat nga karantina

Ylli i televizionit Chloe Ferry i ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Ajo është shfaqur e veshur me bikini tregon format e...

Showbizz 13:36 - 6 Prill, 2020

“Po njihem me një vajzë dhe po dashurohem me të”/ Modelja bombastike flet për biseksualitetin

Modelja e famshme e Instagramit, Chloe Ferrz i ka habitur të gjithë me rrëfimin e saj të fundit. Teksa ndodhet e iyoluar prej Coronavirusit, ka treguar...

Showbizz 11:55 - 3 Prill, 2020

FOTOT-Brenda karantinës së modeles seksi/ Ndez rrjetin me fotot “hot”

Chloe Ferry është një nga modelet më të komentuara në shoëbizin e huaj prej formave të saj. Bukuroshja bjonde është përfolur shpesh për operacionet e shumta...

Showbizz 11:28 - 15 Mars, 2020

FOTOT-Chloe Ferry në vetizolim/ Pozon me të brendshme dhe ndez rrjetin

Ylli i televizionit Chloe Ferry i ka marrosur të gjithë ndjekësit e saj me fotot e fundit. Bjondia bukuroshe nuk ka lejuar që ndarja nga i...

Showbizz 18:47 - 14 Shkurt, 2020

FOTOT-Me bikini super minimaliste/ Chloe Ferry lë pa mend fansat

Ylli i televizionit Chloe Ferry i ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Ajo është shfaqur e veshur me bikini ngjyrë portokalli ku...

Showbizz 18:00 - 3 Janar, 2020

Ylli i televizionit nuk i lë aspak vend imagjinatës/ Ndez rrjetin me fotot topless

Chloe Ferry njihet për natyrën e saj pa komplekse. Ylli i televizionit ka ndezur rrjetin teksa është shfaqur nga pushimet e saj duke pozuar topless së...

Fashion 14:38 - 28 Dhjetor, 2019

Reklamon format bombastike me bikini/ Ylli i televizionit shfaqet tunduese në fotot e fundit

Ylli i televizionit Chloe Ferry është një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë. Bukuroshja bjonde shpesh herë sulmohet për operacionet plastike por sërish nuk...

Showbizz 15:33 - 21 Dhjetor, 2019

Vajzat më seksi të showbizit me të brendshme të kuqe për Krishtlindje/ Dhurojnë poza të nxehta për ndjekësit e tyre

Jashtë mund të jetë shumë ftohtë por vajzat më seksi të shoëbizit të huaj  dinë të ngrejnë temperaturat në këtë prag Krishtlindjesh. Personazhe të famshme si...

Fashion 17:45 - 24 Nentor, 2019

FOTO-Chloe Ferry nuk ndalet/ Bukuroshja bjonde shkëlqen në eventin e modës

Ajo është një nga personazhet televizivë më të përfolur në mediat e huaja. Gjithnjë di të tërheqë vëmendjen me pamjen apo sjelljen e saj në publik....

Showbizz 15:23 - 13 Nentor, 2019

FOTO-Ylli televiziv shfrenon imagjinatën/ Shfaq format e trupit dhe i lë të gjithë pa mend

Ylli i njohur televiziv, Chloe Ferry është një nga vajzat më të komentuara të showbizit. Shpesh herë ajo është kritikuar nga fansat përs i përket operacioneve...

Showbizz 16:35 - 10 Nentor, 2019

Ylli i televizionit tregon format shpërthyese/ Fotot e saj të fundit ndezin rrjetin

Ylli i televizionit Chloe Ferry i ka çmendur të gjithë me format e saj bombastike. E veshur me një fustan të zi të ngjitur pas trupit,...

Showbizz 18:38 - 6 Nentor, 2019

FOTO-Njihet si vajza më seksi e televizionit/ Chloe Ferry shfaqet në gjendjen e saj më të keqe

Ylli i televizionit chloe Ferry është shfaqur në gjendjen e saj më të keqe. Teksa e shoqëruar nga mikja e sja Geordie Shore, ylli i televizionit...

Showbizz 17:21 - 2 Nentor, 2019

Ylli i televizionit nuk përmbahet/ Ekspozon format shpërthyese gjatë pushimeve në Dubai

Ajo është një nga personazhet televiziv më të komentuar të momentit për format e saj bombastike. Shpesh herë është kritikuar ashpër nga ndjekësit e saj në...

Showbizz 19:32 - 18 Tetor, 2019

Modelja më shpërthyese e Instagramit/ 30 fotot ku Chloe Ferry tregon format “bombë”

Chloe Ferry është një nga modelet më bombastike të showbizit të huaj. 23 vjeçarja nuk ngurron të eksopozojë në çdo foto të saj në rrjetet sociale,...