Connect with Us

All posts tagged "Chloe Khan"

Showbizz 17:56 - 13 Mars, 2020

“A ekziston me të vërtetë kjo gjëja korona apo çfarë”/ Ish banorja e Big Brother e zemëruar prej anulimit të fluturimeve

Ish banorja e Big Brother Chloe Khan duket se është nervozuar shumë pasi për shkak të përhapjes së Coronavirusit  nuk mund të udhëtojë. Ajo jeton në...

Showbizz 11:49 - 11 Mars, 2020

“Marrëdhënie intime me 15 meshkuj për dy orë”/Modelja që po bën namin, fotot bombastike të Chloe Khan

Modelja seksi e Playboy njihet shumë në Britani për shkak të bëmave të saj por sigurisht edhe të formave bombastike. Ajo është arrestuar 140 herë, ka...

Showbizz 16:53 - 10 Nentor, 2019

Modelja bombë e Playboy marros meshkujt me pozat e nxehta/ Fotot që po bëjnë xhiron në rrjetet sociale

Ajo është padyshim një nga modelet më bombastike dhe seksi në Britani. Deklaratat e saj kanë bërë bujë të madhe në shtypin rozë pasi është shprehur...

Kryesore Show Biz 21:39 - 5 Shtator, 2019

“Më ka marrë malli”/ Me format “shpërthyese” ylli britanik i lë të gjithë gojëhapur

Chloe Khan është një nga vajzat më të komentuara të reality show-ve pasi ekspozon gjithmonë linjat e saj bombastike. 27 vjeçarja i ka lënë të gjithë...

Kryesore Show Biz 00:15 - 19 Nentor, 2017

Krijuesi i X factor skena të nxehta në videon muzikore të ish konkurrentes

Simon Cowell ka bërë një paraqitje të papritur, pasi Chloe Khan filmoi debutimin e saj muzikor dje. Ylli i famshëm i Big Brother fitoi famë në...

Showbizz 02:20 - 20 Maj, 2017

A e gjeni dot se cila bukuroshe e ka këtë gjoks shpërthyes?

Ajo është një ndër vajzat më të përfolura në median rozë ashtu sikurse edhe në rrjetet sociale. E kemi fjalën për Chloe Khan, e cila e...

Kryesore Show Biz 22:30 - 19 Maj, 2017

A e gjeni dot se cila bukuroshe e ka këtë gjoks shpërthyes?

Ajo është një ndër vajzat më të përfolura në median rozë ashtu sikurse edhe në rrjetet sociale. E kemi fjalën për Chloe Khan, e cila e...

Kryesore Show Biz 22:00 - 18 Maj, 2017

Artistja çmend kalimtarët/Kalon rrugës pa reçipeta

Chhloe Khan e ka shumë qejf të jetë në qendër të vëmendjes dhe di shumë mirë se si ta arrijë një gjë të tillë. Ylli televiziv...

Showbizz 02:00 - 14 Prill, 2017

Artisten e njohur e quajnë prostitutë

Nuk është  hera e parë që modelja simpatike Chloe Khan përballet me situata të pakëndshme që hedhin baltë mbi imazhin e saj. Pak kohë më parë...

Showbizz 00:40 - 11 Prill, 2017

Kur reçipetat nuk mund të përballojnë gjoksin e Chloe Khan

Chloe Khan ka postuar së fundmi në llogarinë e saj në instagram një foto të shkrepur nën ujë. Modelja e Playboy e ka fokusur kameran te...

Kryesore Show Biz 17:30 - 10 Prill, 2017

Kur reçipetat nuk mund të përballojnë gjoksin e Chloe Khan

Chloe Khan ka postuar së fundmi në llogarinë e saj në instagram një foto të shkrepur nën ujë. Modelja e Playboy e ka fokusur kameran te...

Showbizz 20:00 - 25 Dhjetor, 2016

FOTOT +18/Ja si uroi për Krishtlindje Chloe Khan

Chloe Khan i ka lënë shumë pak vend imagjinatës së fansave të saj, pasi ka pozuar mjaft seksi e veshur për Krishtlindje. Bukuroshja nuk ka ngurruar...

Showbizz 12:37 - 5 Mars, 2016

Chloe Khan pozon komplet nudo

Chloe Khan nuk njihet se si një femër e ndrojtur, madje ajo e adhuron të ekspozojë format e saj bombastike. Këtë rradhë bukuroshja ka shpërndarë një...