Connect with Us

All posts tagged "chris brown"

Showbizz 16:11 - 22 Nentor, 2019

“U dashurove me ty sapo të pashë”/ Chris Brown bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari Chris Brown është bërë baba për herë të dytë. Ish e dashura e tij Ammika Harris ka sjellë në jetë fëmijën e dytë të Brown,...

Kryesore Show Biz 17:30 - 4 Maj, 2019

Rihanna poston foton me intimo/ Këngëtari harron dhunën dhe e quan ‘mbretëreshë’

Këngëtarja me famë botërore Rihanna ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet e veshur me intimo të firmës së saj. Sigurisht që fotoja ka marrë...

Kryesore Show Biz 13:10 - 23 Janar, 2019

“Ajo k*…” Chris Brown shpërthen i revoltuar nga burgu, pas akuzave për përdhunim

Ditën e djeshme u publikua lajmi se këngëtari i njohur në mbarë botën Chris Brown është akuzuar për përdhunim. Ka qenë një vajzë 24-vjeçare ajo e...

Life Style 22:45 - 24 Shtator, 2018

Është zyrtare!/ Rita Ora dhe Chris Brown janë në një lidhje

Para disa kohësh në media flitej për një lidhje të mundshme mes këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe yllit amerikan, Chris Brown. Në atë kohë...

Kryesore Show Biz 22:30 - 27 Qershor, 2018

Chris Brown e ka ende mendjen tek Rihanna/ Shikoni si bëhet xheloz për lidhjen e saj

Chris Brown dhe Rihanna kanë patur një nga ato marrëdhëniet që merren shembull. Por pavarësisht dashurisë për njëri-tjetrin, ish çifti u ndanë. Megjithatë reperi vazhdon të...

Kryesore Show Biz 22:30 - 16 Mars, 2018

Snapchat tallet me Rihannën dhe Chris Brown/ Kërkon falje publikisht

Snapchat ka hequr një reklamë nga platforma pasi ka pranuar se “shfaq dhunë”. Aplikacioni në fjalë, vendosi një reklamë ku i pyeti përdoruesit nëse ata do...

Kryesore Show Biz 21:39 - 10 Dhjetor, 2017

I bëri vajzës 3-vjeçare një dhuratë të pazakontë/ Fansat kryqëzojnë këngëtarin

Chris Brown ka publikuar në Instagram një video të vajzës së tij të vogël 3 -vjeçare, së cilës i kishte blerë një kafshë shtëpiake të re,...

Kryesore Show Biz 20:36 - 16 Gusht, 2017

‘Nisi të pështynte gjak’, Chris Brown rrëfen natën kur rrahu barbarisht Rihanna-n

Chris Brown ka rrëfyer me detaje atë natë që ka rrahur ish- të dashurën e tij Rihanna. E gjithë historia është rrëfyer në një dokumentar të...

Kryesore Show Biz 12:23 - 8 Gusht, 2017

Rihanna postoi një foto super ‘hot’, por të gjithë i çmendi komenti i Chris Brown

Bukuroshja nga Barbadosi Rihanna ka “çmendur” fansat e saj me disa foto nga festivali Crop Over Festival. Ajo dukej në super formë dhe mbi të gjitha...

Kryesore Show Biz 18:00 - 31 Mars, 2017

50 Cent s është pjesë e turit/“Chris Brown nuk më përballon dot”

Mungesa e  50 cent në turin  promocional  të Chris Brown na ka bërë të gjithëve  përshtypje. Në fakt është folur për mungesë negociataash si pasojë e...

Kryesore Show Biz 16:17 - 26 Mars, 2017

Chris Brown ngacmon Rihanna-n

Po, Chris Brown është një ndër këngëtarët dhe kërcimtarët më të talentuar, por sërish cilësohet “djali i keq” nga një pjesë e madhe e fansave. Natën...

Showbizz 21:57 - 14 Qershor, 2016

Chris Brown vjen në Shqipëri/ Koncert në 8 korrik

Chris Brown do të jetë në vendin tonë për një koncert muajin e ardhshëm. Vetë reperi amerikan ka shpërndarë një postim në rrjetet sociale, ku ka publikuar...

Life Style 23:28 - 15 Mars, 2016

Chris Brown i nevrikosur me Kylie Jenner

Kur vjen puna tek një anëtar i familjes Kardashian apo Jenner mund të presësh gjithçka. Kjo gjen më së miri vendin tek rasti konkret mes Kylie...

Showbizz 12:01 - 8 Mars, 2016

Kendall Jenner dhe Chris Brown darkojnë së bashku

Kendall Jenner mund të jenë në fazat e para të një romance të re me mikun e tij prej kohësh, 26 vjeçarin Chris Brown. Ata kanë...

Showbizz 11:50 - 20 Tetor, 2015

Drake del përsëri me një ish të Chris Brown

Drake, Karrueche Tran, Rihanna dhe Chris Brown një telenovelë me shumë seri . Në serinë e fundit të rejat na vijnë nga L.A në një club...