Connect with Us

All posts tagged "cifte"

Life Style 15:10 - 20 Janar, 2020

E thonë psikologët/ 8 mitet për një martesë të lumtur që nuk duhet t’i injoroni

Shoqërisë sonë i është dashur të krijojë rregulla për mënyrën se si të kemi një martesë të lumtur. Disa psikologë tregojnë se në kemi krijuar kaq...

Fashion 14:40 - 1 Janar, 2020

Nga Dua Lipa tek Jennifer Lopez/ Çiftet e veshura më me stil të vitit 2019

Duket se çdo ditë çiftet më të njohura të showbizit sjellin trende të reja në veshje si dhe kanë përparuara shumë në stilin e të veshurit....

Kuriozitete 12:20 - 22 Nentor, 2019

“Pasi të martoheni, marrëdhënia juaj do të shndërrohet”/ I dinit gabim, ja 7 mite rreth lidhjeve që nuk duhet t’i besoni

Gjithnjë kanë thënë se pasi të martoheni, marrëdhënia juaj do të ndryshojë. Por ky është vetëm një mit!  Mos lejoni që ajo që thonë të tjerët,...

Life Style 12:40 - 20 Nentor, 2019

Xhelozi dhe tensione/ Çfarë do të ndodhë me çiftet në dyjavëshin e fundit të nëntorit , ja parashikimi për 12 shenjat e zodiakut

Dashi: Çiftet e konsoliduara prej kohësh tani mund të mendojnë edhe për një fëmijë apo për të ndryshuar shtëpi, gjëra që do të realizohen brenda marsit të...

Kuriozitete 19:16 - 23 Tetor, 2019

15 kombinimet më të mira të çifteve sipas shenjës së horoskopit

Shenjat e zodiakut na japin disa nga detajet më të mira për njëri-tjetrin. Ata janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të zbuluar përputhshmërinë tonë me njerëzit...

Kryesore Show Biz 12:13 - 11 Shtator, 2019

Dashuria në rrjetet sociale/ Çiftet më të njohura të showbizit që nuk i kursejnë fjalët e ëmbla

Çiftet më të njohur të showbizit shqiptar po përdorin çdo ditë e më shumë rrjetet  sociale për të treguar dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin....

Kryesore Show Biz 11:10 - 10 Gusht, 2019

Çfarë ndodhi me ta? Zbuloni 6 çiftet e showbizzit shqiptar që i dhanë fund lidhjes së tyre këtë verë

Tradhëtia në çift është gjëja më e tmerrshme që mund t’i ndodhë dikujt dhe për shumë njerëz kjo nuk mund të tolerohet. Kjo i ka ndodhur...

Kryesore Show Biz 14:40 - 26 Mars, 2019

Sharje dhe akuza/12 çiftet VIP që çfarë s’thanë për njëri-tjetrin pas ndarjes

Historitë e dashurisë dhe ndarjet mes VIP-ave janë dy nga lajmet më të komentuara në mediat rozë. Shumë personazhe të njohur shqiptar pas ndarjes kanë ruajtur...

burrat qe bejne per vete vajzat
Life Style 21:30 - 9 Mars, 2019

Tre çiftet sipas horoskopit që nuk do jenë kurrë të lumtur

Luani -Akrepi Këto dy shenja nuk mund të qendrojnë as dy minuta bashkë. Të dyja shenjat vuajnë nga deliri i madhështisë dhe lidhja e tyre është...

Kryesore Show Biz 12:53 - 8 Mars, 2019

14 çiftet VIP shqiptarë që kanë shumë vite diferencë moshe

Shpeshherë diferenca në moshë bëhet debat kur bëhet fjalë për personazhe publikë. Kështu ndodhi edhe kur u zbulua lidhja e Adelina Tahirit me avokatin maqedonas Serjoza...

nuk do krijojne lidhje serioze
Kuriozitete 21:40 - 7 Mars, 2019

Këto janë tre çiftet më palidhje sipas horoskopit

Demi-Shigjetari Demi thjesht nuk mund të hapë rrugë për të kënaqur nevojat e Shigjetarit.Këto dy shenja nuk do të jenë kurrë  të lumtur bashkë në  terma...

Partnerin zgjidheni nga gjatesia
Kuriozitete 23:50 - 23 Shkurt, 2019

I ka puthur kupidi/ Këto janë çiftet më perfekte të zodiakut

Dashi dhe Ujori Dy shenja që do ta kuptojnë menjëherë se ka diçka mes tyre janë Dashi dhe Akrepi. Janë të dyja shenja besimpolta por gjithashtu...

Partnerin zgjidheni nga gjatesia
Kuriozitete 20:40 - 20 Shkurt, 2019

E thotë horoskopi/ Këto çifte janë të pandashme

Peshqit dhe Akrepi Peshqit dhe Akrepi janë një çift perfekt për shkak të natyrave të tyre paksa të kundërta. Peshqit do të mund të freskojnë pak...

Këto janë frazat që thotë çdo burrë kur i “bie në kokë” për një vajzë
Kuriozitete 21:00 - 12 Shkurt, 2019

12 Veprimet shumë intime që i bëjnë vetëm çiftet e dashuruara

Puthen që në mëngjes pavarësisht aromës së gojës Flasin për çdo gjë, madje edhe për çështje pa kuptim Mund të përdorin të njëjtën furçë dhëmbësh I...

cift intelintegjenca emocionale e burrave
Kryesore Show Biz 21:30 - 10 Shkurt, 2019

15 çiftet e aktorëve që luajnë gjithmonë bashkë dhe i dashurojmë

Emma Stone dhe Ryan Gosling na bënë që të binim në dashuri sërish me ta në “La La Land”. Por a dinit që kjo është romanca...