Connect with Us

All posts tagged "cilesi"

cfare mesova ne 15 vite martese
Kuriozitete 16:05 - 19 Nentor, 2019

Nuk kërkon falje dhe urren kafshët/ Ja 10 cilësitë e “këqija” të meshkujve të cilat duhet t’i dini para se të martoheni

Martesa është një “çështje” serioze. Kërkon përgjegjësi, rregulla dhe themele të forta mbi të cilat mund të ndërtohet një marrëdhënie e sinqertë dhe e ndërgjegjshme. Të...

Life Style 17:16 - 10 Nentor, 2019

Tre fjalët që përshkruajnë më së miri shenjën tuaj të horoskopit

Dashi Aventurier. Të guximshëm. Të lumtur Demi Kokëfortë. Të këqinj. Intensiv. Binjakët Të mërzitshëm. Të pavarur. Aktiv Gaforrja Nevojtarë. Të dashur. Bujarë Luani Krenar. I gëzuar....

Life Style 15:48 - 10 Nentor, 2019

Cilësia juaj më e pëlqyeshme sipas shenjës së horoskopit

Ndonjëherë, do të të duhet një kujtesë  se pse je i denjë të jesh i dashur. Shumë njerëz mund të shikojnë nga vetja e tyre dhe...

Life Style 16:08 - 29 Tetor, 2019

Inteligjentë dhe agresivë/ Zbuloni cilësitë e fëmijëve sipas shenjës së horoskopit

Dashi Dashi është gjithmonë në një aventurë.Ky fëmijë do të marrë përgjithmonë gunga dhe te nxira nga ngjitja ne peme.Nuk ndalen për asnjë moment, kanë energji...

Kuriozitete 15:30 - 26 Tetor, 2019

Zbuloni cilësitë tuaja në shtrat sipas shenjës së horoskopit dhe kombinimet e tyre

“Cila është shenja juaj e zodiakut?” mund të mos jetë pyetja e parë që ju bëni përpara se të futeni në shtrat me dikë, por ka...

Life Style 21:01 - 4 Tetor, 2019

Romantikë, paqësorë dhe mikpritës/ Njihuni me disa nga cilësitë e njerëzve të lindur në muajin Tetor

Çdo muaj është absolutisht ndryshe në mënyrën e vet dhe sjell me vete ngjarje, ndodhi dhe histori të ndryshme. Dhe, personat e lindur muaj pas muaji...

njeri me autoritet
Life Style 23:00 - 2 Prill, 2019

Autoriteti/ Cilësitë e personave që e kanë ligj fjalën 

Thonë gjithnjë të vërtetën Ndershmëria është pjesë integrale e njeriut. Ka disa persona që bëjnë gjithnjë atë që thonë, janë edhe të ndershëm edhe koherentë. Kanë...

cilesite e nje gruaje me klas
Femra 22:00 - 26 Mars, 2019

Cilësitë e një gruaje me klas/ Nuk kanë të bëjnë aspak me veshjet e shtrenjta

Edukatë dhe mirësjellje Një grua me klas nuk është kurrë agresive, ajo e ngre zërin shumë rrallë dhe i trajton të tjerët me respect dhe mirësjellje....

Kryesore Show Biz 13:10 - 16 Mars, 2019

Shokon 21-vjeçarja/Provon cilësinë e sapunëve duke i ngrënë

Kjo 21-vjeçare e provon cilësinë e sapunëve duke i konsumuar dhe nuk ka pasur kurrë shqetësime shëndetësore. Khosik Assyifa, nga Java Lindore, Indonezi, është shprehur se...

grate qe lene ishin me pasoja
Kuriozitete 20:40 - 5 Mars, 2019

Pesë cilësitë e një gruaje që i bëjnë burrat t’ju “lëshojë goja lëng”

Pavarësia Nuk ka asgjë më të keqe se sa një grua që ka nevojë për lejën e partnerit për çdo gjë. Ajo është e paaftë që...

shenjat qe tregojne se ke nje partner te mrekullueshem
Kuriozitete 22:40 - 20 Shkurt, 2019

Këto shenja tregojnë se keni afër një djalë të mrekullueshëm

Flet me ty Komunikimi është një nga pikat kryesore që e bën ose e zhbën një lidhje. Nëse ai është gjithnjë i gatshëm për të komunikuar...

personat qe arrijne suksesin ciles
Kuriozitete 22:40 - 12 Shkurt, 2019

Këto janë cilësitë e personave  që   arrijnë suksesin

Të ndërgjegjshëm Personat që kanë aftësi, janë gjithashtu dhe të aftë të kuptojnë dhe të njohin aftësitë  e tyre. Njerëzit e ndërgjegjshëm duke njohur shumë mirë...

burre i trembur grua
Femra 23:59 - 19 Janar, 2019

Gratë që sillen kështu i “kallin datën” burrave

I bezdis injoranca Personaliteti i fortë i tyre bazohet mbi dijen. Ato dinë shumë dhe e kanë të pamundur të qendrojnë me një njeri që nuk...

lidhje perfekte keshilla
Femra 23:40 - 19 Janar, 2019

Katër cilësitë vrastare të grave, që  bëjnë burrat t’u puthin këmbët

Inteligjenca Çdo burrë ka nevojë për një grua inteligjente në krah, ajo mund të jetë shumë e dobishme gjatë jetës së gjatë e të lodhshme familjare....

Life Style 15:36 - 30 Korrik, 2017

10 këshilla për personat që nuk kanë vullnet

1. Qëndroni pozitiv Mendimi pozitiv na jep vullnet për të bërë gjërat që duam. Mos u privoni nga mendimet negative sepse bota është ashtu siç e...