Connect with Us

All posts tagged "ciljeta xhilaga"

Showbizz 11:28 - 24 Prill, 2020

FOTOT-Të mbuluara me shami duke falur namazin/ Çiljeta Xhilaga dhe Fjolla Morina presin muajin e Ramazanit

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka treguar se është një besimtare e devotshme muslimane pasi ashtu si cdo vit ajo agjeron dhe fal namazin gjatë muajit të shenjtë...

Showbizz 11:47 - 21 Mars, 2020

“Asgjë nuk ndodh pa lejen e Allah-ut”/ Çiljeta Xhilaga jep mesazhin e rëndësishëm

Këngëtarja Ciljeta Xhilaga ka treguar edhe më parë se është një besimtare muslimane dhe beson shumë në Zot. Teksa ndodhet e vetë izoluar, nëpërmjet një statusi...

Showbizz 10:51 - 17 Mars, 2020

“Nga koha kur qante për Florin deri tek 17 vjetori”/ Çiljeta Xhilaga tregon albumin e fëmijërisë dhe adoleshencës

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Çiljeta Xhilaga, si shumë artsitë e personazhe të njohur është vetuzoluar. Ajo ka zbuluar se si po e kalon këtë...

Showbizz 17:37 - 8 Mars, 2020

VIDEO-Çiljeta befason fansat/ Këngëtarja bën ndryshimin e papritur në pamje

Çiljeta Xhilaga është një nga personazhet e showbizit shqiptar që eksploron shumë me pamjen e saj të jashtme. E kemi parë shumë herë bjonde, brune, me...

Showbizz 16:08 - 9 Shkurt, 2020

Fejohet me Alban Hoxhën?/ Detaji që nxorri zbuluar Çiljeta Xhilagën

Këngëtarja shumë e dashur Çiljeta Xhilaga dhe portieri Alban Hoxha prej kohësh janë në një lidhje dashurie. Edhe pse shpesh herë janë përfolur për ndarje duket...

Showbizz 18:58 - 30 Dhjetor, 2019

Nuk ka më vend për fjalë/ Çiljeta Xhilaga publikon foton me Alban Hoxhën

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është komentuar shumë për jetën e saj private dhe një lidhjeje të mundshme me portierin e skuadrës kombëtare, Alban Hoxha. Ndonëse spekulimet kanë...

Showbizz 21:35 - 29 Tetor, 2019

“Më në fund erdhi dita”/ Për çfarë u pendua Çiljeta Xhilaga?

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është komentuar shumë për jetën e saj private në mediat rozë. Por jo vetëm për këtë por edhe për besimin e saj fetar....

Showbizz 13:22 - 26 Shtator, 2019

Nuk iu mjaftoi muzika dhe “zgjodhën” politikën/ Këngëtaret shqiptare që “dështuan” me sukses

Këngëtare të njohura si Greta Koçi dhe Çiljeta Xhilaga janë dy nga emrat më të komentuar jo vetëm në fushën e muzikës por dikur edhe në...

Kryesore Show Biz 18:48 - 12 Korrik, 2019

Çiljeta Xhilaga i këndon vjehrrës/ Së shpejti publikohet kënga me bilbilin e muzikës popullore

Para pak kohësh këngëtarja Çiljeta Xhilaga paralajmëroi se shumë shpejt so të kishte një bashkëpunim me këngëtaren e muzikës popullore Fatmira Breçani. Gjatë një interviste për...

Kryesore Show Biz 15:32 - 6 Korrik, 2019

“Nuk i mendova pasojat”/ Ardit Gjebrea “kumbari” i këngës “Dridhe”

Kënga “Dridhe” është një nga projektet i cili pati shumë sukses saqë mbahet mend edhe sot e kësaj dite. Çiljeta Xhilaga dhe Getoar Selimi tërhoqën të...

Kryesore Show Biz 18:08 - 20 Maj, 2019

“Më kanë çarë telefonin pas videos”/ Çiljeta tregon arsyen e mbulimit me shami

Çiljeta Xhilaga është një nga këngëtaret dhe personazhet më të komentuara të showbizit shqiptar. E ftuar në emisionin “Ftesë në pesë”, Çiljeta ka sqaruar të gjithë...

Showbizz 20:48 - 20 Tetor, 2017

Zhgënjen Çiljeta Xhilaga/ Ja si duket ajo në përditshmëri

Çiljeta Xhilaga është padyshim një nga këngëtaret e më të talentuara në Shqipëri, që gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me trupin dhe linjat që i zotëron. Megjithatë...

Kryesore Show Biz 17:09 - 23 Korrik, 2017

Foto-Romanca vazhdon…/Çiljeta Xhilaga kapet ‘mat’ me Alban Hoxhën

Historia e dashurisë midis Çiljeta Xhilagës me portierin e Kombëtares dhe Partizanit, Alban Hoxhën është përfolur shumë në mediat shqiptare. Ata janë kujdesur që ta mbajnë...

Showbizz 00:30 - 18 Prill, 2017

Çiljeta Xhilaga e dashuruar me shiun dhe flokët e gjata

Çiljeta Xhilaga mbetet  një ndër femrat më seksi të skenës shqiptare dhe kjo jo vetëm falë formave të saj të lakmuara, por edhe falë tipareve tepër...

Kryesore Show Biz 16:30 - 17 Prill, 2017

Çiljeta Xhilaga e dashuruar me shiun dhe flokët e gjata

Çiljeta Xhilaga mbetet  një ndër femrat më seksi të skenës shqiptare dhe kjo jo vetëm falë formave të saj të lakmuara, por edhe falë tipareve tepër...