Connect with Us

All posts tagged "Ciljeta"

Showbizz 11:53 - 5 Tetor, 2019

FOTO- Çiljeta “fillon punë” si grimiere/ Ja vajza e parë e famshme që shkëlqeu nga duart e saj

Prej disa ditësh, në media u përfol biznesi i ri që këngëtarja shqiptare Ciljeta do të hapë në Tiranë. Por vetëm ditën e djeshme ,ajo ka...

Showbizz 15:10 - 30 Shtator, 2019

Fotot- Braktisi muzikën dhe dështoi me butikun/ Çiljeta i futet përsëri biznesit, ja cfarë ka bërë këtë herë

Vipat shqiptarë , kanë vendosur që vec muzikës të kenë edhe një biznes të tyre personal. Një ndër ta është edhe këngëtarja shqiptare Çiljeta Xhilaga e...

Kryesore Show Biz 14:40 - 16 Shtator, 2019

“Pamjen dhe karakterin e fortë si një burrë i madh, si babai yt”/ Çiljeta i bën dedikimin emocionues djalit

Dita e sotme shënon fillimin e sezonit të ri shkollor ku edhe djali i këngëtares shqiptare Çiljeta, Fernando, ka nisur shkollën për herë të parë së...

Kryesore Show Biz 12:10 - 6 Korrik, 2019

“Jam e lumtur”/ E lidhur me Alban Hoxhën, Çiljeta rrëfehet për jetën e saj private

Prej disa vitesh lidhja e këngëtares shqiptare Çiljetës me futbollistin Alban Hoxha, ka qënë në qëndër të mediave rozë dhe nuk kuptohej nëse ishin bashkë apo...

Kryesore Show Biz 12:40 - 22 Qershor, 2019

Foto- “Rikthehet” Çiljeta/ Pozon duke ekspozuar format seksi dhe i “habiti” të gjithë

Pak kohë më parë ajo u mbulua me shami dhe mbajti një muaj Ramazan, sipas një videoje në rrjetet sociale. Por së fundmi Çiljeta Xhilaga nuk...

Kryesore Show Biz 11:40 - 17 Prill, 2019

“Flas gjithmonë hapur”/Çiljeta i habit të gjithë, tregon ndërhyrjet që ka bërë në trup

Pas ardhjes në jetë të djalit të saj, Fernandos, si shumë nëna të tjera edhe Çiljeta ka bërë shumë përpjekje për t’u ndjerë komode me trupin...

Kryesore Show Biz 13:35 - 4 Prill, 2019

3 vjet lidhje, ndahen përfundimisht Çiljeta dhe Alban Hoxha?

Çljeta dhe Alban Hoxha janë në një lidhje dashurie mes tyre prej më shumë se 3 vitesh. Çifti asnjëherë nuk e ka pranuar zyrtarisht marrëdhënien e...

Kryesore Show Biz 12:10 - 26 Shkurt, 2019

“E kam marrë seriozisht!” Çiljeta nis palestrën por ky detaj i lë fansat të habitur

Çiljeta Xhilaga ka nisur palestrën fiks 4 muaj para se të nisë sezoni veror. Këngëtarja shqiptare ka publikuar një foto nga palestra ku shfaqet duke ngritur...

Kryesore Show Biz 10:44 - 5 Shkurt, 2019

Festojnë sot ditëlindjen, Çiljeta dhe Fernando marrin surprizën më të bukur në mesnatë

Ditën e sotme, këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe djali i saj Fernando festojnë ditëlindjen. Në një postim në Instastory, Çiljeta ka ndarë me ndjekësit surprizën e parë...

Kryesore Show Biz 22:45 - 3 Nentor, 2018

Çiljeta e pranon publikisht:”Në këtë pjesë të fytyrës kam bërë ndërhyrje”

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është këngëtarja e preferuar e publikut shqiptar prej vitesh, Çiljeta Xhilaga. Çiljeta mbetet një nga këngëtaret më...

Kryesore Show Biz 22:05 - 27 Tetor, 2018

Video- Albani u kap mat me një femër në club/ Çiljeta merr vendimin drastik

Ata janë një nga çiftet më simpatikë të showbizzit shqiptar edhe pse gjithmonë janë kujdesur që jenë larg vëmendjes së mediave. Bëhet fjalë për portierin e...

Kryesore Show Biz 19:00 - 5 Gusht, 2018

FOTOT/ Djali i Çiljetës paralajmëron adhuruesit e së ëmës: Do ju vras të gjithëve po ma ngacmuat mamin

Çiljeta njihet për natyrë rebele dhe duket se djali i saj, Fernando ka marrë pak nga karakteri i saj. Ajo ka filluar xhirimet e klipit të...

Kryesore Show Biz 11:20 - 18 Korrik, 2018

Çiljeta zbulon ndërhyrjen e radhës që ka bërë në fytyrë/ Qenka bërë pishman

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është bërë nostalgjike dhe i është rikthyer filmit të saj të vjetër “Ishte kohë për dashuri”. Filmi i publikuar 16 vjet më parë,...

Kryesore Show Biz 13:45 - 29 Qershor, 2018

Video/ Fernando bën spektakël në tualet, mami Çiljeta e filmon

Fernando i vogël ka gjak artisti dhe kjo s’diskutohet. Mami Çiljeta vijon të na e provojë këtë çdo herë që publikon një video të tijën, dhe...

Kryesore Show Biz 23:20 - 15 Janar, 2018

Ciljeta Xhilaga ndryshon sërish modelin e flokëve

Këngëtarja Ciljeta Xhilaga shquhet për pamjen e saj. Bukuroshja eksperimenton gjithmonë me look-un e saj dhe ne jemi dëshmitarë të shumë ndryshimeve në pamje prej saj....