Connect with Us

All posts tagged "cizme"

Fashion 16:42 - 5 Nentor, 2019

Praktike dhe të kombinueshme/ Zbuloni çizmet e dimrit që janë trendi më “cool” i momentit

Dimri po afron dhe është koha të mendojmë seriozisht për gardërobën tonë. Çizmet janë një domosdoshmëri dhe jo vetëm! Ne po ju tregojmë sot ato që...

Kryesore Show Biz 21:00 - 21 Dhjetor, 2018

S’po u besojmë syve! Michelle Obama mahniti një botë të tërë me këtë fustan dhe çizmet e gjata deri në kofshë

Përfundimisht mund të themi që ikona jona e modës për momentin është Michelle Obama! Ish-Zonja e Parë na mahniti të gjithëve pasi u shfaq me një...

Fashion 22:15 - 17 Nentor, 2018

7 trendet e reja të çizmeve që do të shohim tek të gjitha fashionistat këtë dimër

Nga çizmet e gjata te ato që vijnë deri te kyçi i këmbës, ky është momenti i duhur kur duhet të mendojmë seriozisht për çizmet që...

Fashion 23:00 - 6 Nentor, 2018

10 mënyra si të vishni çizmet këtë sezon

Nga çizmet e gjata te ato që vijnë deri te kyçi i këmbës, ky sezon është më i përshtatshëm për t’i veshur. Kombinimi me veshje klasike...

Fashion 23:00 - 5 Nentor, 2018

5 modelet e çizmeve që do të bëjnë namin këtë dimër

Kjo është periudha e duhur që të fillojmë blerjet e dimrit, por si të fiksuara pas modës para se të shkojmë dyqan më dyqan duhet parë...

Fashion 23:45 - 10 Tetor, 2018

Njihuni me trendin e ri të çizmeve që po merr vëmendjen e të gjithëve

Dhe ajo që duhet të dini para se të bleni një palë çizme këtë vit është trendi që ka mbërthyer keq blogeret e modës dhe disa...

Fashion 11:37 - 20 Shtator, 2018

Foto/ Çizmet që shkojnë me çdo gjë që keni në dollap

Ato janë gjithmonë pjesa më e vështirë për t’u kombinuar me veshjet e gardërobës sonë të vjeshtës, kështu që nuk është çudi që të gjitha duhet...

Fashion 22:45 - 2 Shtator, 2018

Foto/ 8 modele çizmesh që duhet t’i ketë çdo grua!

Meqë zyrtarisht jemi futur në stinën e vjeshtës ka ardhur momenti të bëjmë gati rrobat e duhura. Nëse keni në plan të blini çizme më poshtë...

Fashion 12:56 - 21 Shkurt, 2018

Modelet e çizmeve që mund t’i vishni tani për tu ndierë si princeshë

Çizmet e gjata deri tek kyçi i këmbës janë lloji i çizmeve të cilat ti mund t’i mbash përjetë në garderobën tënde sepse nuk vdesin kurrë....

Fashion 22:00 - 18 Shkurt, 2018

Ngjyra që do bëjë namin këtë periudhë

Kur vjen puna te çizmet përgjithesisht të gjithë qëndrojmë te zgjedhja klasike, një palë të zeza ose maksimumi një palë blu e errët apo kafe. Vitin...

Fashion 23:40 - 8 Janar, 2018

Era Istrefi vesh çizmet më të çmendura që keni parë/ Ecën mbi një çakmak

Era Istrefi përveç faktit që po sjell muzikë të re në treg dhe po na bën krenare, ka vendosur dhe të sjellë trende të reja. Në...

Fashion 23:40 - 4 Tetor, 2017

Foto/ Çizmet e kuqe që duhet të jenë në garderobën e të gjthëve këtë sezon

Le të marrim një minutë dhe të flasim për ngjyrën e momentit: të kuqen. Ajo do shikohet e veshur në çdo gjë. Por ajo që do...

Fashion 01:10 - 29 Shtator, 2017

Foto/ Çizmet që duhet ti keni me patjetër këtë vjeshtë

Ndaloni kohën tani që jeni duke kërkuar për çizme për sezonin e vjeshtës pasi ne kemi sjellë të gjitha llojet e çizmeve që ju duhen tani....

Kryesore Show Biz 16:30 - 12 Prill, 2017

Kylie Jenner kopjon Elvana Gjatën

Kylie Jenner cilësohet si një burim frymëzimi për të gjitha vajzat që e pëlqejnë modën dhe veshjet me stil. Por kjo nuk do të thotë që...

Kryesore Show Biz 12:13 - 3 Mars, 2017

Kujdesuni siç duhet për këpucët tuaja vajza

Cizmat e kamoshit janë shpesh shumë problem pasi ato kanë shumë njolla apo ndotje. Ju sjellim më poshtë disa këshilla sesi të kujdeseni për to duke...