Connect with Us

All posts tagged "Video"

Kryesore Show Biz 17:54 - 20 Korrik, 2019

“Motra për vllain apo vllai për motrën?”/ Ermal Mamaqi publikon videon që i sqaron të gjitha

Ermal Mamaqi padiskutim është një nga aktorët e humorit më të dashur shqiptar. Ermali është përfolur shumë përsa i përket aspektit professional, ku po shijon suksesin...

Kryesore Show Biz 18:07 - 14 Korrik, 2019

Tuna feston 34 vjetorin e lindjes/ Patrisi e surprizon në mënyrën më të bukur

Këngëtarja Tuna Sejdi feston ditën e sotme 34 vjetorin e saj të lindjes. Mes shumë urimesh nga miqtë dhe familjarët, surprizën më të bukur ajo e...

Kryesore Show Biz 17:05 - 13 Korrik, 2019

Trejsi Sejdini nuk ndalet/ Publikon videon “e zjarrtë” nga pushimet në Rio

Ish Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Trejsi përflitet shumë në media për jetën luksoze që bën...

Kryesore Show Biz 16:49 - 12 Korrik, 2019

Menaxheri shqiptar i vip-ave publikon videon me Cardi B/ Reperja mëson kuptimin e emrit të saj në shqip

Menaxheri shqiptar i vipave, Drin Zatriqi ka takuar reperen me famë botërore Cardi B. Përmes një video të publikuar në rrjetin social Instagram, reperja duket se...

Kryesore Show Biz 15:10 - 11 Korrik, 2019

Rina Balaj përfshihet në sherr?/ Reperja tregon të vërtetën

Reperja e njohur dhe shumë e dashur Rina Balaj dyshohet se është përfshirë në një sherr me disa vajz në Kosovë. Ky lajm  u përhap për...

Kryesore Show Biz 22:37 - 2 Korrik, 2019

“Çmendet” reperja e njohur/ I drejton të pasmet një fansi

Reperja e famshme Cardi B nuk njeh limite. Në një nga koncertet e saj ajo ka dhënë një performancë shumë të nxehtë para qindra fansave. Cardi...

Kryesore Show Biz 10:53 - 1 Korrik, 2019

Pengohet në skenë dhe rrëzohet/ Video e këngëtares shqiptare bën “namin” në rrjetet sociale

Ditën e djeshme skena e Zvicrës u “dogj” nga këngëtarët shqiptarë ku mes tyre ishte edhe reperja e njohur shqipare, Rina Balaj. Rina dha një performancë...

Kryesore Show Biz 16:36 - 22 Qershor, 2019

“Plastika të bën perfekte”/ Këngëtarja shqiptare “shpërthen” rrjetin

Këngëtarja Flaka Krelani është komentuar shpesh herë për format e saj trupore. Të shumtë janë fansat që shkruajnë se ajo ka ndryshuar totalisht nga ndërhyrjet plastike....

Kuriozitete 13:40 - 22 Qershor, 2019

“Kam bërë çdo gjë gabim në jetë”/ Kjo video me disa “hile” gatimi po i “shokon” të gjithë

Një video dy minutshe po habit të gjithë njerëzit në gjithë botën ku tregohen 9 mënyra të ndryshme për të pregatitur ushqime të ndryshme, duke përfshirë edhe...

Kryesore Show Biz 11:25 - 22 Qershor, 2019

Videoja që u bë virale/ Deputeti përplas në mur aktivisten dhe e nxjerr jashtë

Mbrëmjen e djeshme një video nga një darkë zyrtare që po zhvillohej në Londër bëri xhiron e rrjetit. Aty shfaqet aktivistja Janet Barker e cila është...

Kryesore Show Biz 20:56 - 21 Qershor, 2019

Festojnë 1-vjetorin në New York/ Këngëtari shqiptar habit të huajt

Çifti Venera dhe Lindi kanë vendosur që 1 vjetorin e fejesës së tyre ta festojnë në New York. Këngëtarja Venera Lumani ka publikuar në rrjetet sociale...

Kryesore Show Biz 14:25 - 15 Qershor, 2019

Foto+18/ Modelja seksi nuk pyet, poston videon topless dhe shokon fansat

Nënë e katër fëmijëve, Heidi Klum nuk ngurron të postojë në rrjetet sociale foto ekstravagante të saj. Por këtë herë ajo e ka kaluar “kufirin” duke...

Kuriozitete 13:25 - 15 Qershor, 2019

Si të ndryshoni trupin tuaj këtë verë? YouTube ju ndihmon me këto video

Jo të gjithë njerëzit kanë kohë dhe mundësi financiare të shkojnë në palestër dhe për këtë ekziston Youtube. Përpos aktiviteteve fizike në natyrë, mund të ndryshoni...

Kryesore Show Biz 10:14 - 14 Qershor, 2019

Tradhton të fejuarin me një kërcimtar/ Dalin fotot dhe videoja intime e këngëtares

Ajo është një nga këngëtaret më të famshme botërore me një karrierë shumë të gjatë muzikore. Bëhet fjalë për ikonën Mariah Carey që së fundi po...

Life Style 17:09 - 12 Qershor, 2019

“Di të gjitha sekretet e miliarderëve”/ Facebook refuzon të fshijë klipin e Zuckerberg

Facebook refuzon të fshijë një video të rremë të Mark Zuckerberg nga Instagram, që e portretizon atë si një “gënjeshtar”, i cili  mburret se mund të...