Connect with Us

All posts tagged "cmenduri"

Showbizz 11:09 - 4 Prill, 2020

VIDEO-Çmenduria e Ermal Mamaqit në karantinë/ Aktori i habiti të gjithë me veprimin e tij

Pas kaq shumë javësh në vetë-izolim nuk kanë munguar dhe videot argëtuese nga aktorët e humorit. Së fundmi Ermal Mamaqi ka publikuar një video ku shfaqet...

Life Style 17:42 - 11 Janar, 2020

Shenjat më të çmendura të horoskopit/ Ja si ndikon Hëna e plotë tek to

Shigjetari Ata njihen sio një nga shenjat më mendjehapur të zodiakut. Një Shigjetar mund të bëhet i qetë dhe emocional gjatë Hënës së plotë, dhe pastaj...

Showbizz 18:40 - 5 Dhjetor, 2019

“Më kanë ofruar para për një natë”/ Këngëtari shqiptar tregon çmenduritë e fanseve për të

Këngëtari shqiptar Sergio është një nga meshkujt më të pëlqyer sidomos nga gjinia femërore. Këngët e tij numërojnë me miliona klikime në Youtube. Së fundi ai...

Kuriozitete 12:06 - 22 Nentor, 2019

VIDEO- Nis “çmenduria” e blerjeve/ Çfarë është “e premtja e zezë”? Ja disa fakte interesante që nuk i dinit

Edhe nëse nuk jeni “maniakë” të blerjeve kjo ditë do t’ju tërheqë për të blerë sa më shumë gjëra që ju mund t’ju pëlqejnë. Dita e...

Showbizz 23:02 - 12 Tetor, 2019

Endri Prifti zbulon detajin që nuk e kishim ditur/ Tregon çmendurinë më të madhe që ka bërë për dashurinë

Këngëtari shumë i dashur për publikun Endri Prifti ka treguar një nga detajet e jetës së tij që ne nuk e dinim më parë. Gjatë një...

Kryesore Show Biz 20:07 - 24 Gusht, 2019

“Asnjë nuk do i bënte për mua”/ Olsi Bylyku flet për “çmendurinë” më të madhe që e dashura ka bërë për të

Aktori i njohur i humorit Olsi Bylyku prej kohësh është në një lidhje dashurie , për të cilën shpesh herë është shprehur se ndjehet shumë i...

Kuriozitete 20:15 - 9 Mars, 2019

Çmenduria e rradhës/Suita më e shtrenjtë në botë,ja sa kushton 1 natë

Nëse do të fitonit një llotari atëherë po. Artisti me famë ndërkombëtare Damien Hirst zbulon fotografi të dizejnimit të suitës më te shtrenjtë në botë dhe...

Fashion 20:30 - 23 Shkurt, 2019

Ku po shkon moda: Çmenduria e radhës merr përmasa gjigante

Mundësisht çdokush prej nesh e ka një xhup të fryrë në garberobë. Ja një kështu për shembull: Por më besoni, një xhup- fund- fustan e gjithë...

Kuriozitete 11:28 - 11 Janar, 2019

Këpucët- këmbë njeriu janë çmenduria e radhës: Në rrugë me një palë të tilla?

Kandidatët e radhës për çmimin e parë tek “Sa larg mund të shkosh për modë”, janë padyshim takat me “lëkurë njeriu”. Kështu siç e dëgjuat, ato...

Teknologji 18:51 - 3 Shtator, 2017

Përfundimisht, teknologjia është “çmendur”/Një kartë 400 Gb në majë të gishtit …

Një numër pajisjesh teknologjike – kompjutera përbindësha me procesorë 18 core, një seri pajisjesh Realiteti Virtual dhe shumë më tepër – do të shfaqen në panairin...

Showbizz 19:00 - 17 Mars, 2017

Scherzinger feston si e çmendur në Los Angeles

Nicole Scherzinger dukej shumë elegante dhe seksi me një fustan gri me motive copëzash tyli të tejdukshme këtë mbrëmje në Los Angeles. 38 vjecarja, e  cila...

Showbizz 20:00 - 13 Mars, 2017

Çmendet Nicky Minaj/ Foto të nxehta me body

Nicki Minaj ka guxuar më shumë sec duhet me flokët e saj, të cilët i ka lënë të gjatë poshtë pjesës së gjurit, dhe është kritikuar...

Life Style 10:30 - 6 Mars, 2017

Këshilla bukurie: Flokët tuaja do të rriten çmendurisht me këtë recetë

Një nga gjërat më të këqija është humbja e flokëve. Dhe nuk keni shumë opsione për të zgjedhur kur kjo ndodh. Megjithatë, ilaçi që ne po...

Showbizz 19:00 - 4 Mars, 2017

Çmendet Nicky Minaj/ I del gjoksi sheshit

Nicki Minaj në intervistën e saj të fundit në spektaklin të Haider Ackermann PFË Shoë dukej shumë seksi dhe elegante. Reperja e famshme kish zgjedhur të...

Showbizz 11:00 - 4 Mars, 2017

Çmendet Nicky Minaj/ Festë e zjarrtë me shoqërinë

Nicki Minaj ka festuar mbrëmjen e kaluar me shoqërinë e saj dhe duket se e ka shijuar pa fund . Reperja e mirënjohur botërore e vlerësuar...