Connect with Us

All posts tagged "cmim"

Kuriozitete 14:10 - 8 Shtator, 2019

U duartrokit për 8 minuta rresht/ Zbuloni filmin që “rrëmbeu” çmimin e parë si filmi më i mirë

Filmi më i ri i “Joker” i cili në rol kryesor ka aktorin Joaquin Phoenix, së fundmi ka rrëmbyer “Luanin e Artë” në Festivalin e Venecias,...

Kryesore Show Biz 10:35 - 27 Gusht, 2019

Këngëtarja shqiptare fiton çmimin e rëndësishëm/ Feston në mënyrën më të veçantë në tapetin e kuq

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ishte e ftuar dhe e nominuar në ndarjen e çmimeve të MTV Video Music Awards. ku rrembeu kupën e parë. Bebe ishte...

Life Style 15:48 - 25 Gusht, 2019

Ekskluzive-“Gruaja që lufton me të keqen në emër të të bukurës”/ Anila Kalleshi fiton çmimin e rëndësishëm në San Francisko

Anila Kalleshi është një nga dietologet më të mira dhe të njohura shqiptare. Së fundi ajo i ka shtuar listës së saj së trofeve një nga...

Kryesore Show Biz 16:19 - 14 Korrik, 2019

Dhurata “e çmuar” e Besit dhe Xhensilës për Ajkën/ Zbulohet çmimi marramendës

Para dy ditësh këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku organizuan një festë shumë të madhe për ditëlindjen e vajzës së tyre Ajka. Me rastin e...

Kryesore Show Biz 21:01 - 5 Korrik, 2019

Dua Lipa nuk di të ndalet/ Këngëtarja e famshme vlerësohet me një tjetër çmim

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dual Lipa nuk po ndalet së ngjituri majat e suksesit në skenat ndërkombëtare. Së fundi Dua është vlerësuar me një tjetër çmim...

Kryesore Show Biz 19:25 - 16 Qershor, 2019

Shkëlqen në dasmën e futbollistit/ Zbuloni çmimin marramendës të fustanit të stilistes

Stilistja e famshme me famë botërore, Victoria Beckham ka marrë pjesë në dasmën e futbollistit të famshëm Sergio Ramos. Ajo së bashku me bashkëshortin David Beckham...

Kryesore Show Biz 14:25 - 16 Qershor, 2019

Kim Kardashian habit me veshjen e saj/ Publikohet çmimi marramendës

Ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians” njihet për jetën e saj super luksoze dhe nuk kursen aspak në daljet e saj publike.Këtë fakt...

Kryesore Show Biz 22:23 - 27 Maj, 2019

Nora Istrefi me “Chanel”/ Ja shifra marramendëse që ka harxhuar për një varëse

Këngëtarja shqiptare Nora Istrefi është një nga personazhet e cila në çdo dalje të saj duket e kuruar deri në detaj. Ditën e djeshme Nora ka...

Kryesore Show Biz 11:40 - 22 Prill, 2019

Çmimi marramendës/Macja më e shtrenjtë në botë shfaqet në klipin e Nora dhe Era Istrefit

Më datën 18 prill, motrat Nora dhe Era Istrefi publikuan bashkëpunimin e tyre të parë, të titulluar “Nuk e di” e cila edhe pse ka shumë...

Fashion 11:53 - 31 Mars, 2019

Foto/Këto sandale gjithmonë duken të shtrenjta pavarësisht sa kushtojnë në të vërtetë

Fatmirësisht ekzistojnë disa lloje sandalesh dhe shapkash të cilat pavarësisht sa kushtojnë, ato duken sikur janë blerë shumë shtrenjtë. Në fotot në vijim janë të gjitha...

Kryesore Show Biz 14:10 - 12 Shkurt, 2019

Marramendës: Çmimi i xhaketës së Erës në klipin e ri ua heq trurin fansave

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi është padyshim një ndër artistet më të dashura shqiptare e cila që pas këngës “Bon Bon” sukseset për të nuk kanë fund....

Kryesore Show Biz 10:40 - 12 Shkurt, 2019

Jo vetëm Grammys, ja çfarë ndodhi dje në ceremoninë e çmimeve BAFTA

Filmi “The Favourite” dominoi ceremoninë e BAFTAS mbrëmjen e të dielës, duke marrë 7 çmime nga 12 nominimet që kishte. Protagonistja e këtij filmi, Olivia Colman,...

Kuriozitete 10:56 - 25 Janar, 2019

Me një çmim që do t’ju lërë pa frymë, shitet apartamenti më i shtrenjtë në botë

Apartamenti më i shtrenjtë në historinë e botës është shitur për një çmim marramendës. Ajo ndodhej në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Mësohet se ky apartament...

Kryesore Show Biz 14:10 - 23 Janar, 2019

Afërdita Dreshaj merr dhuratën me çmimin marramendës nga bashkëshorti

Këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj çek Jakub Kindl janë kthyer në një nga çiftet më të dashur për publikun dhe ndër më...

getoar dhe marina
Kryesore Show Biz 11:24 - 20 Janar, 2019

Harrojeni se sa kushtonin syzet, shifra e çmimit të orës së Getoarit është marramendëse

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një nga çiftet më të komentuar të showbiz-it shqiptar herë për fotot që postojnë nga pushimet e tyre dhe herë për veshjet e...