Connect with Us

All posts tagged "cmime"

Showbizz 10:20 - 20 Nentor, 2019

“E masakruan për çmimet marramendëse”/ Meghan Markle zbulon të vërtetat në dokumentet e gjykatës

Dukesha e Sussex, Meghan Markle duket se e ka marrë seriozisht gjyqin kundër mediave që kanë shpikur lajme për jetën e saj private. Në dokumentet e...

Showbizz 12:05 - 11 Nentor, 2019

“Njerëzit kanë folur më në fund”/ Ja çmimet dhe fituesit e rëndësishëm në “People’s Choice Awards”

Eventi më i rëndësishëm i momentit ishte “People’s Choice Awards”, i cili u zhvillua mbrëmjën e djeshme dhe në të morën pjesë emra shumë të njohur...

Kryesore Show Biz 15:22 - 17 Shtator, 2019

“Mos i hënkshin, ilaçe”/ Ermal Mamaqi ironizon çmimet e larta në Zvicër

Prej ditësh aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi ndodhet në Zvicër. Gjatë këtij udhëtimi Ermali ka treguar gjërat që i kanë përshtypje nga ky vend dhe njëri...

Kryesore Show Biz 15:40 - 23 Gusht, 2019

Çmime marramendëse/ Trashëgimtarja e “Top Channel” nuk ndalet me veshjet luksoze

Instagrami i saj është i mbushur me foto nga pushimet dhe përditshmëria e saj luksoze. Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha  është mjaft aktive dhe vazhdimisht...

Kryesore Show Biz 17:08 - 28 Qershor, 2019

Bëri krenarë të gjithë shqiptarët/ Këngëtarja rrëmben çmimet më të rëndësishme në Greqi

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, po korr suksese të njëpasnjëshme në karrierën e saj muzikore. Eleni është vlerësuar me dy çmime të rëndësishme në një...

Kryesore Show Biz 13:10 - 2 Qershor, 2019

Marka luksoze dhe çmime marramendëse/ Njihuni me 5 VIP-at shqiptarë të cilët nuk pyesin për shpenzime

Suksesi nëpër koncerte dhe klikimet disa milionëshe në Youtube, ka bërë të mundur që këngëtarët shqiptarë të mos ngelen pas me veshjet e tyre luksoze ku...

Kryesore Show Biz 12:40 - 2 Prill, 2019

A është hakmarrë duke ulur çmimet e produkteve kozmetike? Përgjigjet për herë të parë Kylie Jenner

Jordyn Woods dhe Kylie Jenner kanë qenë të pandashme derisa u bë publik skandali i madh i tradhtisë mes 21-vjeçares dhe Tristan Thompson i cili ka...

Life Style 20:30 - 22 Mars, 2019

“Nuk paskan menduar fare për çmimet”/Koleksioni i rrobave të banjos,kritikohet Victoria Secret

Pas tre vitesh mungesë, që prej 2016-s kur u shkëput për t’u përqëndruar te veshjet më sportive, Victoria’s Secret rikthehet me koleksionin e rrobave të banjos: Verë...

Kryesore Show Biz 10:25 - 11 Shkurt, 2019

Ia doli! Dua Lipa rrëmben 2 çmime në “Grammy” dhe emocionon me fjalimin mbi origjinën

Dua Lipa ka shkruar historinë pasi është bërë shqiptarja e parë që rrëmben dy çmime “Grammy”. Artistja jonë fillimisht fitoi në kategorinë “Kënga më e mirë...

Life Style 21:30 - 13 Janar, 2019

Çmime, që s’ja u merr mendja! Ja sa shtrenjtë kushtojnë prerjet e flokëve të meshkujve në disa shtete

Jo vetëm femrat duan të kenë një look të bukur, por dhe meshkujt po kujdesen gjithnjë e më shumë për pamjen e tyre. Prerja e flokëve...

Kryesore Show Biz 10:10 - 9 Dhjetor, 2018

Sërish bëri diferencën, Threedots Production me plot 10 kupa në “Kënga Magjike”

Sapo ka përfunduar edicioni i 20-të i “Kënga Magjike”. Një festival i mbushur me plot emocione dhe këngë të arrira, u finalizua me çmimin e madh...

Kryesore Show Biz 23:47 - 8 Dhjetor, 2018

Zbuloni çmimet me të cilat u vlerësuan artistët në “Kënga Magjike”

Finalja e madhe e “Këngës Magjike” ka mbërritur. Artistët kanë votuar dhe këtë të shtunë mes emocionesh ata njihen me çmimet me të cilët janë vlerësuar....

Kryesore Show Biz 12:40 - 8 Dhjetor, 2018

Nominohet për çmimet “Grammy”, revista sulmon Bebe Rexhën: “Nuk e meriton”

Për herë të parë, këngëtarja shqiptare Bebe Rexha u nominua për çmimin “Grammy”. Emri i saj renditet mes konkurrentëve pretendentë për kategorinë “Artisti i ri më...

Life Style 22:00 - 3 Dhjetor, 2018

Rita Ora ishte kaq e bukur te People’s Choice Awards sa la pa fjalë

Na jepni një minutë kohë, kemi mbetur me gojë hapur, Rita Ora dukej kaq rëzëllitëse në tapetin e Kuq të People’s Choice Awards.   28- vjeçarja...

Kryesore Show Biz 21:30 - 4 Nentor, 2018

Nuk ndalet Dua Lipa, merr tre çmime të mëdha në një natë

Ajo është këngëtarja më e suksesshme e muzikës pop dhe kthen në hit çdo projekt të ri muzikor. Dua Lipa mori pjesë në galanë e ‘Los...