Connect with Us

All posts tagged "coachella"

Fashion 10:53 - 23 Prill, 2019

Java e dytë e “Coachella”-s/Njihuni me trendet e reja që bënë namin këtë pranverë

Fundjava e parë e festivalit “Coachella” , e cila filloi të premten, më 12 prill, tërhoqi një sërë të famshëm nga Gigi Hadid te Kendalll Jenner...

Fashion 14:53 - 15 Prill, 2019

Festivali Coachella 2019/Larmishmëri ngjyrash dhe veshjet fantastike pushtojnë Kaliforninë

Rikthehet përsëri për këtë vit festivali muzikor Coachella  në Kaliforni ku shumë veshje fantastike na kanë tërhequr vëmendjen. Siç mund t’i shikoni edhe në fotot e...

Kryesore Show Biz 22:40 - 23 Prill, 2018

Video/ Diva e muzikës rrëzohet në skenë bashkë me motrën

Është koha kur në Kaliforni zhvillohet Coachella, dhe Beyonce si gjithmonë dhuron për mijëra fansa performancat e saj të pakrahasueshme. Por këtë javë duket se gjërat...

Kryesore Show Biz 23:10 - 17 Prill, 2018

Rihanna ti je?/ Mezi e njohëm në Coachella

Rihanna u shfaq natën e fundit të Coachellas me një pamje krejtësisht tjetër. Duke dëgjuar Cardi B, Riri ishte veshur si një djalë lagjeje, ose më...

Kryesore Show Biz 00:00 - 17 Prill, 2018

Foto/ Kylie heq dorë nga mëmësia për disa ditë

Kylie Jenner ka braktisur rolin e saj të ri si nënë për të marrë pjesë në Festivalin e Coachella në Kaliforni. Për t’i qëndruar besnike fansave...

Kryesore Show Biz 23:20 - 15 Prill, 2018

Mes Kylie Jenner, Beyonce, Nicki Minaj e shumë yjeve botërore, shihen këto 2 shqiptare në Coachella. Përveç Rita Ora-s!

Mbrëmja e së shtunës tërhoqi një vëmendje të madhe, pasi u organizua festivali madhështor “Coachella 2018”. Të shumtë ishin yjet botërorë që performuan në skenë, por...

Kryesore Show Biz 22:40 - 15 Prill, 2018

Forma/ Iggy tregon super format në Coachella

Iggy Azalea tërhoqi vëmendjen në festivalin muzikor të Coachella-s me veshjen e saj që i tregonte pjesën e poshtme të gjoksit. Reperja 27-vjeçare, emri i vërtetë...

Kryesore Show Biz 22:10 - 15 Prill, 2018

Foto/ Rihanna kthehet pas në kohë

Rihanna vendosi që në festivalin e përvitshëm muzikor të Coachella-s të paraqitet me një veshje të bardhë të stilit të viteve ’60 që i tregonte gjoksin....

Kryesore Show Biz 22:00 - 15 Prill, 2018

Beyonce thyen rekord në Coachella/ Ribashkon Destiny’s Child

Vitin e kaluar nuk mori pjesë në festivalin muzikor të Coachella pasi ishte shtatzënë me binjakë, por këtë vit Beyonce dha një shfaqje të mrekullueshme, së...

Kryesore Show Biz 16:30 - 18 Prill, 2017

Era Istrefi mahnit yjet ndërkombëtar në Cochella

Era Istrefi padyshim është emri i sukseseve të njëpasnjëshme. Këngëtarja simpatike ka performuar ditën e djeshme në një prej festivaleve më të rëndësishëm në Amerikë, Coachella....

Showbizz 01:40 - 18 Prill, 2017

Një tjetër këngëtare  shqiptare “çmend” publikun e Coachella

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka qenë e pranishme në festivalin më të madh amerikan Coachella. Ka mjaftuar vetëm vokali i fuqishëm dhe energjia...

Kryesore Show Biz 19:00 - 17 Prill, 2017

Një tjetër këngëtare  shqiptare “çmend” publikun e Coachella

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka qenë e pranishme në festivalin më të madh amerikan Coachella. Ka mjaftuar vetëm vokali i fuqishëm dhe energjia e...

Kryesore Show Biz 16:30 - 16 Prill, 2017

Era Istrefi gati për të performuar në Coachella/Shihni çfarë ka veshur

Era Istrefi ka konfirmuar të gjitha zërat se ajo do  të performoj në Coachella pranë  emrave të njohur si  Lady Gaga. Këngëtarja simpatike ka njoftuar ndjekësit...

Kryesore Show Biz 19:30 - 15 Prill, 2017

Kylie Jenner e tradhëton fustani 39$/I dalin getat hapur

Kylie Jenner është duke u bërë gati për të hedhur në treg produktin më të ri kozmetik nga linja e saj, highlighterin. Ndërkohë bukuroshja 19 vjeçare...

Kryesore Show Biz 18:30 - 15 Prill, 2017

Emily Ratajkowski mahnit në Coachella

Modelja e njohur Emily Ratajkowski ka kthyer koka me veshjen e saj në festivalin amerikan Coachella. 25 vjeçarja ishte veshur një një stil hipi me një...