Connect with Us

All posts tagged "Cristiano Ronaldo"

Showbizz 09:39 - 10 Prill, 2020

Fle gjithnjë me të brendshme seksi/ Fotot më përvëluese të partneres “bombë” të Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez, njihet tashmë si partnerja tepër “hot” e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo. Modelja 26vjecare nuk nguron të shfaqë format e saj perfekte në rrjetet...

Showbizz 14:10 - 28 Janar, 2020

Cristiano Ronaldo hap zemrën/ I bën urimin më të veçantë për ditëlindje Georgina Rodriguez

Bukuroshja Georgina Rodriguez  feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e ka marrë nga partneri i saj Cristiano Ronaldo. Ylli i futbollit, Cristiano ka publikuar një...

Showbizz 12:14 - 27 Janar, 2020

Partnerja seksi e Cristiano Ronaldos/ 30 fotot përvëluese të Georgina Rodriguez me bikini

Georgina Rodriguez, njihet tashmë si partnerja tepër “hot” e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo. Modelja 25 vjecare nuk nguron të shfaqë format e saj perfekte në...

Showbizz 11:17 - 28 Dhjetor, 2019

Flet modelja ruse që refuzoi Ronaldon/ Ja pse e bëra…

Modelja e famshme e Instagramit Viktoria Odintcova është një nga vajzat më seksi të rrjeteve sociale. Viki numëron më shumë se 5 milionë ndjekës në Instagram...

Showbizz 16:55 - 15 Dhjetor, 2019

Besojeni ose jo!/ Kjo është shqiptarja e vetme që Cristiano Ronaldo ndjek në Instagram

Ylli i Juventusit , Cristiano Ronaldo është një nga personazhet më të ndjekur në Instagram. Padyshim që është një nga futbollistët më të mirë në botë....

Showbizz 17:12 - 5 Dhjetor, 2019

Ka gatuar trahana dhe çaj mali për Cristiano Ronaldon/ Ky është shefi i njohur i kuzhinës që do të zëvendësojë Renato Mekollin

Ditën e sotme skenaristja Zefina Hasani lajmëroi se Renato Mekolli nuk do të jetë drejtuesi i emisionit Hell’s Kitchen. Me anë  të një statusi në rrjetet...

Showbizz 10:12 - 21 Nentor, 2019

U martua në fshehtësi me Georgina Rodriguez?/ Cristiano Ronaldo ka vetëm dy fjalë për të thënë

Futbollisti Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez janë një nga çiftet më të famshme dhe të përfolura të showbizit. Së fundi në media ka...

Kryesore Show Biz 19:56 - 18 Shtator, 2019

I dha për të ngrënë falas/ Cristiano Ronaldo në kërkim të punonjëses së McDonalds

Ylli i futbollit Cristiano Ronaldo ka dhënë një intervistë ku ka rrëfyer të gjitha vështirësitë që i është dashur të kalojë në fëmijëri. Një nga momementet...

Kryesore Show Biz 15:24 - 10 Shtator, 2019

E veshur me të brendshme/ Partnerja seksi e Cristiano Ronaldos tregon çelësin e suksesit

Partnerja e yllit të futbollit, Georgina Rodriguez është një nga femrat më seksi të showbizit. Georgina ka arritur të tërheqë të gjithë vëmendjen e mediave dhe...

Kryesore Show Biz 18:20 - 25 Gusht, 2019

“Unë fle gjithnjë me të brendshme seksi”/ Partnerja e Cristiano Ronaldos i rrëfen të gjitha

Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo janë një ndër çiftet më të famshëm të showbizit të huaj. Që prej vitit 2016 ata vazhdojnë të jenë së bashku...

Kryesore Show Biz 21:50 - 16 Korrik, 2019

Cristiano Ronaldo pozon vetëm me të brendshme/ Tregon fizikun e tij magjepsës

Ylli i Juventus, Cristiano Ronaldo vazhdon të japë maksimumin e tij përsa i përket reklamimit të të brendshmeve për meshkuj, të linjës “CR7”. Në promovimi i...

Kryesore Show Biz 18:47 - 28 Qershor, 2019

Cristiano Ronaldo dhe Georgina “braktisin” jahtin luksoz/ Shihen pranë çiftit të famshëm

Ata janë dy ikonat e sportit dhe secili prej tyre shumë i suksesshëm në karrierën e tij. Bëhet fjalë për futbollistin Cristiano Ronaldo dhe basketbollistin e...

Kryesore Show Biz 15:46 - 23 Qershor, 2019

Pushimet luksoze të Cristiano Ronaldos/ Partnerja e tij “ndez” rrjetin me fotot “e nxehta”

Futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo ka nisur pushimet luksoze së bashku me familjen e tij. Pas disa ditësh në Greqi, çifti është shfaqur në një jaht...

Kryesore Show Biz 18:15 - 9 Qershor, 2019

Selena Gomez “merr kurorën” e Instagram-it/ Lë pas Cristiano Ronaldon dhe Kylie Jenner

Sipas disa studimeve nga rrjetet sociale, kënëgtarja Selena Gomez është më e pëlqyera në Instagram. Selena është në një avantazh prej 3.8 milion pëlqime për post...

Life Style 21:02 - 9 Maj, 2019

“Dua të kryej marrëdhënie 5 herë në ditë”/ Tifozja e Cristiano Ronaldos habit fansat

Tejlor Mega është një nga tifozet më të zjarrta të Cristiano Ronaldos dhe si rrjedhojë dhe e skuadrës së Juventusit. Së fundmi modelja i ka magjepsur...