Connect with Us

All posts tagged "Dafina Zeqiri"

Showbizz 11:16 - 24 Prill, 2020

“Mu desh të zgjidhja mes tij dhe….”/ Dafina Zeqiri i jep fund lidhjes me Dj Geek

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe DJ Geek i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Dafina në një intervistë për...

Showbizz 13:16 - 13 Prill, 2020

FOTO-Poza seksi nga ballkoni i shtëpisë/ Dafina Zeqiri i vë flakën Instagramit

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më seksi të estradës shqiptare. Ajo shpesh herë komentohet për natyrën e saj pa komplekse dhe pozave provokuese që dhuron...

Showbizz 17:05 - 15 Mars, 2020

Dafina Zeqiri vijon me mesazhet për fansat e saj/ Me maskë në fytyrë dhe me poza shumë joshëse, ja këshilla që iu jep ndjekësve

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka dhënë një mesazh për të gjithë fansat duke pozuar me maskë në fytyrë. Nëpërmjet disa fotove mjaft seksi, Dafina shfaqet...

Showbizz 15:30 - 11 Mars, 2020

FOTOT-Dafina nuk ndalet/ Vazhdon me eksperimentet e saj në pamje

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një eksploruese e pamjes së jashtme. Ajo luan shpesh herë me lookun e saj dhe këtë e  ndan edhe me ndjekësit në...

Showbizz 12:40 - 4 Mars, 2020

FOTO-Me këmbë përpjetë dhuron poza të nxehta/ Dafina Zeqiri tregon si bën “nxemje”

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një nga personazhet më të ndjekur dhe të komentuar përsa u përket klipeve dhe fotove provokuese që publikon në rrjetet sociale. Së...

Showbizz 13:36 - 1 Mars, 2020

Fshiu të gjitha fotot me të dashurin dhe u përfol për ndarje/ Dj Geek zbulon të vërtetën e marrëdhënies me Dafina Zeqirin

Pak javë më parë këngëtarja Dafina Zeqiri dhe partneri i saj Dj Geek bënë publike lidhjen  e tyre të dashurisë. Por së fundmi Dafina dhe Dj...

Showbizz 16:53 - 24 Shkurt, 2020

VIDEO-Kopja e aktores së famshme/ Dafina Zeqiri bën ndryshimin e radhës në pamje

Këngëtarja Dafina Zeqiri është e njohur për ndryshimet e shpeshta që bën në pamjen e saj. Pothuajse të gjitha ngjyra dhe modelet e flokëve i kemi...

Showbizz 18:50 - 22 Shkurt, 2020

“Vdeksha unë për ty”/ Këngëtari tregon si e ngacmoi Dafina Zeqirin

Pak kohë më parë këngëtarja shumë e dashur për publikun Dafina Zeqiri pranoi hapur lidhjen me Dj Geek. Dyshja tashmë nuk heziton së publikuari foto së...

Showbizz 11:42 - 3 Janar, 2020

Nuk fshihen më!/ Dafina Zeqiri i shpreh dashurinë në publik Dj Geek

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri dhe Dj i njohur Geek janë përfolur shpesh herë në media se janë në një lidhje dashurie. Asnjëri prej tyre nuk...

Showbizz 13:44 - 17 Dhjetor, 2019

FOTO-Dafina Zeqiri ndez Instagramin/ Pozon e mbuluar vetëm me një gjethe

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është komentuar shumë herë në media për fotot e saj provokative. Pas publikimit të këngës Vuj Vuj Vuj Dafina ka vendosur...

Showbizz 18:41 - 16 Dhjetor, 2019

“Nuk më lejohej të çohesha nga shtrati”/ Dafina Zeqiri tregon prapaskenat e klipit më të ri

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të preferuara dhe të komentuara të showbizit shqiptar. Dy ditë më parë Dafina ka publikuar projektin saj më të...

Showbizz 11:58 - 10 Dhjetor, 2019

FOTO-Dafina Zeqiri publikon fotot nga Maldives/ Zbulon trupin plot me tatuazhe

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të komentuara dhe të pëlqyera nga publiku. ajo numëron me dhjetëra hite dhe këngë që kanë kapur miliona shikime...

Showbizz 13:41 - 7 Dhjetor, 2019

Single apo e dashuruar?/ Dafina Zeqiri zbulon cila prej këngëve të saj është dedikim

Dafina Zeqiri është një këngëtaret më të pëlqyera dhe të dëgjuara të momentit. Shumë rrallë Dafina flet për jetën personale të cilën e ruan me shumë...

Showbizz 18:51 - 5 Dhjetor, 2019

Gazetarja e quajti Dafina Zeqirin arrogante/ Flet menaxheri i vipave: “I bën dhurata me çmime ekstreme stafit të saj”

Para pak kohësh gjatë një interviste për emisionin “Mos i Fol Shoferit”, Suada Daci ka treguar se këngëtarja Dafina Zeqiri është një ndër ato personazhe që...

Showbizz 16:28 - 28 Nentor, 2019

“I rezistojmë çdo stuhie”/ Dafina Zeqiri uron festën mes lotësh

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka uruar mes lotësh festën e 28 Nëntorit. Pas situatës së vështirë në të cilën është gjendur vendi ynë, të shumtë...