Connect with Us

All posts tagged "dafina"

Showbizz 10:53 - 12 Nentor, 2019

FOTO-“Një femër boss ka nevojë për…”/Dafina Zeqiri tregon garderobën luksoze që të gjithë do të donim ta kishim

Ajo njihet si një nga këngëtaret shqiptare më e pëlqyer dhe me shumë hite të suksesshme ndër vite. Dafina Zeqiri është edhe një nga këngëtaret më...

Showbizz 15:34 - 14 Tetor, 2019

“Sillej si diva dhe…”/ Gazetarja shqiptare shpërthen kundër Dafina Zeqirit, ja çfarë ndodhi në koncert

Shumë prej të famshmëve shqiptare, akuzohen shpesh për sjellje negative ndaj fansave të tyre duke mos i kthyer përgjigje ose duke i shpërfillur në koncerte. Së...

Kryesore Show Biz 13:10 - 31 Gusht, 2019

“Njerëz të dëshpëruar për vëmendje”/ Dafina Zeqiri ironizon keq këngëtarin e njohur shqiptar

Disa ditë më parë, këngëtari i njohur Hekuran Krasniqi gjatë një interviste foli për ndihmën që i ka dhënë Dafina Zeqirit kur ajo ishte ende në...

Kryesore Show Biz 19:13 - 13 Gusht, 2019

“Ja pse e dua vendin nga vij”/ Rita Ora “ngre në qiell” Dafina Zeqirin dhe Taynën

Ditën e djeshme Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar “Bye Bye”. Kënga është kthyer në hit që në momentet...

Kryesore Show Biz 11:53 - 8 Korrik, 2019

“Ah sikur ta dinit jetën time”/ Dafina Zeqiri i prek të gjithë me dedikimin e saj për mamanë

Së fundmi këngëtarja Dafina Zeqiri i mahniti të gjithë me këngën e saj më të re “Lule Lule” në bashkëpunim me reperin Lumi B i cili...

Kryesore Show Biz 11:40 - 2 Qershor, 2019

Foto/Dafina Zeqiri relaksohet në Sarandë, tregon linjat seksi me bikini të verdha

Pak ditë më parë ajo publikoi klipin e saj më të ri me titull “La Reina” i cili pati shumë sukses duke u klikuar plot 1.4...

Kryesore Show Biz 10:41 - 28 Maj, 2019

“Nuk flasim, kemi probleme”/Moderatori shqiptar flet hapur për “sherrin” me Dafina Zeqirin

Moderatori i njohur shqiptar Alaudin Hamiti mbrëmjen e kaluar në emisionin e tij “Ndrrimi i Natës” ka pasur të ftuar Ronela Hajatin, të cilës publikisht i...

Kryesore Show Biz 11:10 - 26 Maj, 2019

“Unë jam mbretëresha”/Dafina Zeqiri publikon videoklipin me skena të “zjarrta”

Ekstravagante si gjithmonë, Dafina Zeqiri ia vërtetoi të gjithëve se ajo është mbretëresha e videoklipeve. Këngëtarja publikoi dje në Youtube projektin e saj më të ri...

Kryesore Show Biz 12:10 - 23 Mars, 2019

Një kameleon stili! Dafina Zeqiri transformohet sërish dhe s’dimë më si na pëlqen më shumë

Para vetëm katër ditësh Dafina Zeqiri ndryshoi look, duke shkurtuar flokët, dhe me bindje të plotë mund të themi se ajo është një kameleon stili që...

Kryesore Show Biz 10:25 - 2 Mars, 2019

Dafina Zeqiri e shtrirë nudo mbi petale trëndafili, arsyeja e vetme pse s’duhet humbur klipi i ri

Dafina Zeqiri ka publikuar  klipin e ri dhe ne nuk mund t’i heqim dot sytë nga imazhi i këngëtares së zhveshur. Dafina ka guxuar këtë herë...

Kryesore Show Biz 10:53 - 12 Dhjetor, 2018

“Do të jem mama e paparë!” Dafina Zeqiri zbulon planet për mëmësi

Ajo është një prej vajzave shqiptare më të famshme e të komentuara në rrjete sociale. Dafina Zeqiri veç karrierës duket se po mendon të bëhet edhe...

Kryesore Show Biz 14:10 - 3 Dhjetor, 2018

Bën twerk në Maldive, Dafina Zeqiri “e djeg” me bikini

Dafina Zeqiri është përfolur gjatë kohët e fundit pas publikimit të këngës së saj me Noizyn si dhe fotot provokuese. Së fundmi këngëtarja ka shkuar në Maldive...

Kryesore Show Biz 23:15 - 24 Nentor, 2018

Uau! Dafina Zeqiri zbulon tatuazhin e ri dhe qenka edhe më çmenduri se të tjerët

Përveç muzikës, duhet të dini se një ndër pasionet më të mëdha të Dafina Zeqirit janë edhe tatuazhet. Prej disa muajsh, këngëtarja e hitit “A don...

Kryesore Show Biz 10:25 - 14 Nentor, 2018

Harrojeni Noizy-n! Dafina Zeqiri propozon për martesë aktorin seksi

Kënga e shumëpritur me Noizy-n, “A don Love?” e vendosi këngëtaren Dafina Zeqiri në qendër të vëmendjes, pasi dyshja u panë shumë afër njëri-tjetrit në klip....

Kryesore Show Biz 13:25 - 7 Nentor, 2018

“Nusen tënde e ka q… krejt estrada”, dikur thumbonte Ledrin, sot Noizy i merr ish-të dashurën

Kalvari i gjatë i zënkave midis dy reperave më të pëlqyer shqiptarë, Noizy dhe Ledri i erdhi fundi më bashkëpunimin në një klip. Me sa duket...