Connect with Us

All posts tagged "dajana shabani"

Showbizz 13:32 - 3 Mars, 2020

“Për gratë që i konsiderojnë burrat aksesorë”/ Boksieri i famshëm i përgjigjet moderatores

Moderatorja Dajana Shabani dhe boksieri Kamer Maloku prej kohësh janë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të lidhjes së tyre. Shpesh herë janë...

Showbizz 12:15 - 2 Mars, 2020

Dajana Shabani tregon për herë të parë arysen e divorcit: Nuk ia fala dot

Moderatorja Dajana Shabani është komentuar shumë në mediat rozë për ndarjen e saj nga ish bashkëshorti si dhe për lidhjen me boksierin Kamer Malokun. Së fundi...

Showbizz 15:51 - 5 Dhjetor, 2019

Pas arrestimit të Zogut të Tiranës, Dajana Shabani konfirmon mbylljen e emisionit “Casa del los tres”

Disa ditë më parë, lajmi për arrestimin e Hermes Nikaj i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës i cili u arrestua me akuzat e shfrytëzimit të...

Kryesore Show Biz 17:26 - 24 Gusht, 2019

“E kursen lekun, ta nxin jetën”/ Moderatorja tregon më shumë detaje për partnerin e saj boksier

Moderatorja e njohur Dajana Shabani ka qenë në qendër të vëmendjes të medias rozë. Ajo u përfol se ishte ndarë nga i dashuri boksier, Kamer Maloku,...

Kryesore Show Biz 16:06 - 21 Gusht, 2019

“Pushteti dhe fama nuk mund të jenë para njeriut”/ Boksieri “thumbon” keqazi moderatoren

Moderatorja Dajana Shabani është përfolur shumë në media për lidhjen e saj me boksierin Kamer Maloku. Por prej ditësh thuhet se lidhja e tyre e dashurisë...

Kryesore Show Biz 15:58 - 8 Korrik, 2019

“Mos e tepro tani”/ Boksieri i propozon për martesë moderatores shqiptare

Moderatorja Dajana Shabani ka deklaruar para pak kohësh se pas divorcit nga bashkëshorti i saj është në një lidhje dashurie dhe është më e lumtur se...

Kryesore Show Biz 16:14 - 5 Korrik, 2019

“Kur të ulet në gjunjë, me unazë 3 karat”/ Dajana Shabani flet për martesën e dytë

Moderatorja Dajana Shabani është një ndër më të komentuarat në showbizin shqiptar. Prej kohësh ajo është divorcuar nga bashkëshorti dhe ka nisur nëj romancë të re...

Kryesore Show Biz 21:16 - 5 Maj, 2019

“Merrni timonin e jetës në dorë”/ Moderatorja jep mesazhin e fortë

Moderatorja Dajana Shabani ka treguar shumë sekrete të jetës private. Në një intervistë me Roza Latin në emisioni  ‘Why Not’, moderatorja iu është përgjigjur shumë pyetjeve...

Kryesore Show Biz 19:58 - 5 Maj, 2019

“Më kapën te cepi i pallatit”/ Dajana Shabani rrëfen si e përjetoi puthjen e parë

Gjatë intervistës me Roza Latin, ku të ftuar ishin dy parukierët turk më të njohur në Shqipëri, të cilët i  bënë disa pyetje moderatores Dajana Shabani....

Kryesore Show Biz 19:43 - 5 Maj, 2019

“Faqe parazite”/Moderatorja sulmon keq “Lolitën”

Moderatorja Dajana Shabani është një nga më të përfolurat në portalet online. E ftuar tek ‘Why Not’ ajo ka sulmuar faqen e njohur në Shqipëri ‘Lolita’...