Connect with Us

All posts tagged "Dance With Me"

Showbizz 15:36 - 30 Dhjetor, 2019

Ish banori i Big Brother nxjerr të “palarat” e Dance With Me: “Dihej fituesi”

Valer Kolnikaj është një personazhet më të komentuar në mediat rozë. Ish banori i Big Brother ishte pjesë e show Dance With Me. Para se të...

Showbizz 10:23 - 31 Tetor, 2019

“E dija që do fitoja Dance with Me dhe që do kishte sukses Hell’s Kitchen”, Renato Mekolli tregon se ka dikë që i parashikon fatin

Renato Mekolli ishte i ftuari i radhës së emisionit “Soirée” me Jonida Shehun këtë të mërkurë. Gjatë pjesës së pyetësorit të djallit, ai ëhstë pyetur nëse...

Showbizz 19:50 - 23 Shtator, 2019

“Do i bëja zbor”/ Ish banori i BB “i mërzitur” nga mungesa e Robert Aliaj në juri

Mbrëmjen e sotme do të startojë nata e parë e emisionit më të ndjekur të Alketa Vejsiut, “Dance With Me”. Tashmë çiftet janë formuar dhe emrat...

Kryesore Show Biz 15:44 - 3 Shtator, 2019

Pas largimit të Robert Aliaj nga “Dance with me”/ Njihuni me personazhin që do të jetë pjesë e jurisë

Sezoni i ri televiziv ka ardhur me shumë ndryshime. Së shpejti pritet të fillojë programi i kërcimit “Dance With Me.” Disa ditë më parë u tha...

Kryesore Show Biz 22:14 - 29 Gusht, 2019

Ndryshime në “Dance With Me 6”/ Zbulohen detajet e reja mbi çiftet që do të marrin pjesë

“Dance With Me” është një nga programet më të ndjekura nga shqiptarët. Së shpejti do të nisë dhe sezoni i ri ku do të marrin pjesë...

Kryesore Show Biz 00:20 - 8 Shkurt, 2018

Roza Lati dhe Ana Lika akuza të forta kundër “Dance with Me”

Ana Lika ishte një ndër të ftuarat e Roza Latit në emisionin e saj të fundit “Why not”. Dy vajzat janë mikesha të vjetra, gjithashtu kanë...

Kryesore Show Biz 10:55 - 20 Dhjetor, 2017

Linda Rei nxjerr blof “Dance With Me”, publikon foton me çiftin fitues

Mbrëmjen e kaluar Alketa Vejsiu publikoi një foto në profilin e saj në Instagram ku njoftonte se më 25 dhjetor do të ishte finalja e Dance...

Kryesore Show Biz 02:50 - 20 Dhjetor, 2017

Ana Lika nxjerr zbuluar Alketa Vejsiun/ ‘Nuk ka më surpriza për finalen e ‘Dance with me’

“Dance with Me “ e ka shtyrë finalen e madhe në 25 dhjetor. Një tjetër lajm ka qarkulluar në media duke aluduar se finalja është regjistruar...

Kryesore Show Biz 09:36 - 18 Dhjetor, 2017

Balerini i “Dance with me” zbulon fituesit e mbrëmjes së sotme

Edhe pak kohë ka mbetur nga momenti final kur ky edicion i “Dance with me” të përfundojë. Ndonëse ka pasur mjaft largime dhe hyrje të reja,...

Kryesore Show Biz 12:10 - 14 Dhjetor, 2017

Alketa zbulon surprizën: Ja ç’do të bëjë natën finale të ‘Dance With Me’

Vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e spektaklit “Dance With Me”, që do të mbahet mbrëmjen e së hënë në televizionin “Klan”, ku sigurisht do...

Kryesore Show Biz 01:45 - 13 Dhjetor, 2017

Mehdi Malkaj aksidentohet gjatë provave, i nënshtrohet operacionit pas përkeqësimit

Pak javë më parë aktori i njohur Mehdi Malkaj u bë pjesë e spektaklit “Dance with me”, me Aurela Hoxhën si partnere. Por gjatë provave disa...

Showbizz 22:30 - 23 Tetor, 2017

Janë ndarë Xheni dhe Bernardi?

Ashtu sikurse ishte përfolur kohët e fundit për një ndarje të fundit midis çiftit të Big Brother, Xheni dhe Bernard, sapo vërtetuam dicka. Ekziston vërtet një...

Showbizz 14:05 - 11 Tetor, 2017

Reagon Linda Rei pas largimit të Fiori Dardhës nga “Dance With Me”

Pas largimit të moderatores Fiori Dardha nga spektakli “Dance With Me” ka reaguar Linda Rei e cila po ashtu është larguar pak ditë më pare nga...

Showbizz 23:50 - 19 Dhjetor, 2016

Dance With Me/Fiton Laura dhe Renato Mekolli

Sot është zhvilluar nata finale e spektaklit Dance With Me. Fitues u perzgjodh cifti Laura dhe Renato Mekolli.  

Showbizz 12:40 - 19 Nentor, 2015

Veseli në një lidhje? Flet balerina e “Dance With Me”

Veseli, djaloshi 24-vjeçar nga Prizreni, është një prej djemve “më të sulmuar” të gjinisë femërore, sidomos pas ndarjes së tij me Tean. Edhe përgjatë këtyre javëve...