Connect with Us

All posts tagged "dashnore"

Showbizz 12:44 - 27 Janar, 2020

“Mos bëni gabime se rritet numri i dashnoreve”/ Këngëtari shqiptar trondit me deklaratën e fundit

Robert Berisha është një nga këngëtarët që me deklaratat e tij ka arritur të kthehet në qendrën e vëmendjes së mediave rozë. Pak ditë më parë...

Showbizz 12:14 - 10 Dhjetor, 2019

“Hallall iu qoftë burrave që mbajnë dhe grua dhe dashnore”/ Robert Berisha çudit me deklaratën e tij

Robert Berisha ka qenë në fokus të mediave rozë për shkak të deklaratave si dhe ndarjes nga Nora Istrefi. I ftuar së fundi në emisionin Ftesë...

Showbizz 14:53 - 12 Nentor, 2019

“Mbajnë nga 3 dashnorë e nuk ndihen”/ U tha se është ndarë, reagon moderatorja shqiptare

Pak kohë  më  parë , moderatorja shqiptare Dajana Shabani bëri publike lidhjen me boksierin, Kamer Maloku. Dajana Shabani ka qenë thuajse çdo ditë në qendër të...

Life Style 16:20 - 3 Nentor, 2019

Dashnorë pasionantë dhe miqësorë/ 10 fakte interesante rreth shenjës së Akrepit

1: Udhëtimi është gjithmonë në mendjen e Akrepit. 2: Dashuria e parë e Akrepit është e paharrueshme për ta. 3: Akrepët pëlqejnë të jenë me miqtë e tyre kur...

Showbizz 10:55 - 15 Tetor, 2019

FOTO-“Stresi me dashnoren në tavolinë, ti i zure derën”/ Komentuesi bën deklaratën bombë, ja reagimi i Kejsit

Ndarja më e bujshme në showbizzin shqiptar, ishte ajo e reperit Stresi dhe ish partneres se tij, Keisi. Ata i dhanë fund me njëri-tjetrin për arsye...

Kryesore Show Biz 16:58 - 14 Gusht, 2019

“Në kohën kur të kishte xhuxhi dashnore”/ Moderatorja i tregon “vendin” ndjekësit

Moderatorja dhe modelja Einxhel Shkira është mjaft e komentuar në median rozë. Einxhel ka vendosur të rikthehet pas në kohë, ku ka publikuar në Instastory disa...

Kryesore Show Biz 12:10 - 12 Prill, 2019

“Kujdesuni për veten,pse jo edhe për dashnorin”/Albërie Hadërgjonaj tregon sekretin e bukurisë

Pas shumë pyetjesh gjithë këto vite se përse ajo nuk plaket kurrë,Albërija më në fund ka këshilluar të gjitha femrat që të kujdesen për veten, për...

Life Style 22:40 - 15 Dhjetor, 2018

Zbulon që burri e tradhëton i shkruan dashnores një letër epike

Zonjë e dashur, ju shkruaj për t’ju pyetur si ju shkoi në mendje që të tundonit tim shoq? Ai ka një shpirt kaq të dlirë, nuk...

Life Style 22:40 - 12 Dhjetor, 2018

Dashnoret më të mira sipas zodiakut

Shigjetari Gratë e shenjës së Shigjetarit bëjnë dashuri me ndjenjë dhe gëzim. Askush tjetër nuk di të vlerësojë kënaqësitë e mishit si ato. Atyre gjithashtu u...

Kryesore Show Biz 10:53 - 10 Dhjetor, 2018

Rrëfehet Ronela Hajati: “Kur je në rolin e dashnores duhet ti bësh të gjitha!”

Performanca e Ronela Hajatit tek “Kënga Magjike”  rrëmbeu zemrat e të gjithëve. E pas kësaj sigurisht që “Thumb” kishte diçka për të folur me  vetë këngëtarin....

Kryesore Show Biz 13:10 - 2 Nentor, 2018

“Reperat marrin nuse dhe mbajnë 100 dashnore”, Enca bën komentin që s’pritej

Ditën e sotme qarkulloi lajmi se pjestari i gurpit OTR Don Vidi bëri një gjest ironziues në Instagram. Ai ka shkruar në bio-n e profilit të...

Kuriozitete 02:22 - 7 Korrik, 2017

Video-E kapën me dashnoren në hotel/Reagimi i këtij burri kalon çdo pritshmëri

Ngjarja ka ndodhur në Kinë. Një burrë është kapur në flagrancë nga bashkëshortja dhe familjarë të saj në hotel bashkë me dashnoren. Pavarësisht këtij momenti kaq...

Life Style 15:00 - 5 Dhjetor, 2016

Rrëfim-Tradhtova gruan me kolegen e punës/ Tani janë të dyja shtatzanë

Në një letër drejtuar psikologes së “The Sun” një 33 vjeçar rrëfen tradhtinë që i ka bërë gruas së tij dhe tashmë po vuan pasojat e...